Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Nie róbmy z tego wielkiej afery. Przegraliśmy, ale co to tak naprawdę zmienia? Nic. Ostrovia ciągle na 5 miejscu a my wciąż na 1. Panie Staszewski, teraz można mówić że tylko wasi chcieli jechać. Prawda jest taka że wszyscy zgodzili się na jazdę. Wygraliście i ok, wasz sukces ale wynik dwumeczu mówi wyraźnie na jakim etapie jesteście. A ten was as, to myślę że po prostu miał dzień konia i tyle a aszych chyba Covid-19 omamił i tyle. Pozdrawiam

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Dopier... im takie kary że Srali odechce się żużla

 • unibax1262 lubi Komentarz

  brawo panie Termiński

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Ja zaskoczony: Termiński dobrze gada! A tak w ogóle to sporo działaczy nie powinno w ogóle korzystać z komunikatorów: szkodzą własnym klubom.

 • unibax1262 napisał/a komentarz do Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz

  Gdzie jest transmisja?

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Spokojne zwycięstwo Apatora. Niech Nasi chociaż powalczą. 56-34 dla Torunia

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Jakim trzeba być głąbem żeby wierzyć w to że Gniezno wygra w Toruniu, o litości to jakbym porównał że ŁKS w piłkę pokonałby Liverpool!

 • unibax1262 lubi Komentarz

  kto kibicuje Apatorowi Toruń łapka w górę

 • unibax1262 lubi Komentarz

  60:30 dla Apatora. A i tak będzie to łagodny wymiar kary. ;)

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Ha, ha, ha. Czlowieku modl sie abys nie dostal walkowera, w najlepszym wypadku mecz do powtorzenia od stanu 0:0, Wzajemny szacunek? A co z wlokniarzem? Im sie on nie nalezy? Zatem, bez takiej buty.

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Walkower albo mecz powtórzony.
  O zaliczeniu wyniku nie powinno nawet być mowy.

 • unibax1262 napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

  @Tomasz Ochoski: eleven 2 19:45

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Można jechać ostro i domykać ścieżkę przy płocie, ale nie zastawiać toru jazdy nogą. Gdyby Karczmarz nie wyhamował to by uderzył Lamparta w tą nogę i strącił z motocykla. Można wystawiać nogę nabierając balansu przy prowadzeniu motocykla, ale nie po to żeby zastawiać tor jazdy przeciwnikowi. Czerwona kartka to rzeczywiście przesada, bo żółta wystarczyła, ale moim zdaniem Lampart powinien jednak być z tego wyścigu wykluczony. Młodość rządzi się swoimi prawami i np. Zmarzlik w czasach juniorskich też miał takie wyścigi (ja pamiętam ten z Jędrzejakiem we Wrocławiu), gdzie blokował nogą przeciwnika, ale to nie oznacza, że jak ktoś inny zrobił kiedyś to samo, to mamy akceptować takie zachowania.

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Facet ogląda się za siebie widzi zawodnika który go wyprzedza po dużej,zamyka mu bezczelnie drogę,gdy ten jest na pełnej prędkości do tego wystawia nogę.Chamski atak z premedytacją,który mógłby się zakończyć katastrofą,a niektórzy tu piszą,że nic takiego się nie stało.Ja pierd..le.Jakim dzbanem trzeba być,żeby tak pisać?

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Na piłce to samo. Zaraz stadiony pozamykają i znów kibice będą beczeć

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Żeby zawody mogły być odbyte należy zakładać maski . Na takie warunki przystali władze ligi i żużlowcy się z nimi zgodzili bo w innym przypadku nie startowali by w zawodach . To czy kawałek tej szmatki w czymś pomaga lub nie nie jest istotne ma być założona jak się podoba jedziesz w zawodach jak się nie podoba oglądasz mecz w TV .

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • unibax1262 lubi Komentarz

  A czy prezes Grzyb i redaktor oglądał spotkanie z państwem Termińskimi na Facebooku? Przecież była odpowiedź na konkretne pytanie i Termiński ceni bardzo Woźniaka i chętnie kiedyś by widział go u siebie. A nawet po awansie w przyszłym roku super byłoby gdyby Doyle był i pewnie na tym starczy zmian. A tu już artykuł o polemice prezesów...

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Nie sądzę żeby chodziło o pieniądze, bo przy skali działalności Karkosika ta kasa to drobne. Osią sporu pewnie są ujemne punkty na sezon 2014, które zostały nałożone bezprawnie. Regulamin 2013 zabraniał nakładania ujemnych punktów na kolejny sezon. Konkretnie chodzi o przepis "305.1.8 Środek dyscyplinarny w postaci przyznania punktów ujemnych polega na anulowaniu co najmniej jednego z dotychczas zdobytych punktów meczowych albo biegowych." i kluczowe w nim słowa "dotychczas zdobytych". Co ciekawe, PZM pośrednio sam się do tego przyznał dopisując do tego przepisu " lub dopisania ujemnych punktów biegowych / meczowych do dorobku punktowego w dowolnym momencie rozgrywek, w tym także w przyszłych rozgrywkach." w regulaminie 2014.
  Gdyby Karkosik ten spór wygrał, to doszłoby do trzęsienia ziemi w PZM i Ekstralidze.

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Ekstraliga to złodziejska organizacja. Ten zakaz wygląda mi na mafijny.

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Jaka ta Polada i to wszystko jest śmieszne, nie można zjeść Makowca 12 godzin przed zawodami ? I co ten Makowiec zawodnikowi pomoże ? Jaki to jest doping ? Tak samo te kurczaki ? Jak zawodnik ma odpowiadać za to co mu ktoś poda gdzieś na talerzu ? A no tak według nich każdy powinien sobie sam wychodować kurczaka, zabić go i zjeść żeby było dobrze :) Paranoja coraz mniej sportu w sporcie :) Oczywiście jestem całkowitym przeciwnikiem dopingu, ale nie róbmy jaj o jakimś makowcu, kurczaku, czy paracetamolu na ból głowy czy zęba ....

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Jaka qr.. a kadra? 2 seniorzy + junior to kadra? A mecze polska vs jakieś śmieszne reszta świata o złotą pietruszkę??? Kto wam nasr.. ł w dekle?

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Cała Polska o tym wiedziała że tak to się zakończy oprócz Pana redaktora Dariusza O. Proponuję przerzucić się na pisanie artykułów na temat curlingu albo darta bo na żużlu to się Pan nie zna

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Niech na rok zostaną w E lidze normalne kluby muszą mieć chłopców z Rybnika do zdobywania punktów

 • unibax1262 lubi Komentarz

  Znowu niepopotrzebne bicie piany. Zaraz pojawią sie głosy, że to Toruń zawnioskował o zabranie dotacji Rybnikowi:)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.