Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wiesław Dubiel napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pomijając insynuacje o pochodzeniu sprzętu Zmarzlika to nie tylko sprzęt liczy sie w tej grze.

 • Wiesław Dubiel napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po treningu na nawodnionym torze szanse Bartka Zmarzlika wzrosły.

 • Wiesław Dubiel napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Każdy turniej to inna rzeczywistość torowa,sprzętowa i psychiczna żużlowców.Przy podobnych umiejętnościach w tym sporcie liczy się też szczeście.Oby miał je Bartek Z. i pozostali Polacy.

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Ci wszyscy "fachowcy" którzy wypowiadają się krytycznie o wypowiedzi Marka Grzyba czy Władysława Komarnickiego mają chyba we łbach sieczkę a nie rozum. Może Wam się wydawać że w Gorzowie są tylko zaciekli wrogowie Falubazu ? Otóż wyobraźcie sobie / choć może to być trudne/ ale w Gorzowie jest masa ludzi którzy dobrze życzą Falubazowi i mocno ich zmartwiła informacja o spadku z Ekstraligi drugiego lubuskiego zespołu. Odwrotnie niż wielu kibiców z Zielonej Góry którzy cieszyli się z kontuzji w Stali , u nas jest wielu których forma i kondycja finansowa sąsiadów z południa zmartwiła co zaowocowało spadkiem z E-ligi. Oby Dudek został, bo inaczej Falubaz będzie wchodził do Ekstra przez nieokreślony czas. Tego o0statniego Wam nie życzymy wieczni wrogowie Stali Gorzów.

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Prezes Grzyb jak zawsze w punkt. Wie co mówi, bo nigdy nie dopuści do tego by nasz Bartula tułał się gdzieś po jakiś Lublinach czy nie daj Boże Częstochowach!!!

 • Wiesław Dubiel napisał/a komentarz do Żużel. Zmarzlik minimalnie powiększył przewagę! Klasyfikacja generalna cyklu Grand Prix

  @Nie zaszczepię się: Nie sądzę.Bartek sprawdza się w najtrudniejszych warunkach a w Rosji Łaguta za bardzo będzie chciał wygrać.

 • Wiesław Dubiel napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oczywiście,że Szwedzi są znacznie lepiej przygotowani niż Polacy pod względem organizacyjnym i technicznym na torach zużlowych.

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Co ten Stasio o naszej młodzieży, to ja nie wiem: dziś nasi młodzieżowcy wyprzedzili przeciwnika... 3 razy: w biegu 2 Jasiński Osyczkę, w biegu 4 Karczmarz Osyczkę i fuksem w biegu 15 Karczmarz Pepe. Reszta to punkty na swoich. Gdzie są te nasze diamenty???

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Szacunek do zawodnika jak najbardziej się należy, ale zejdźmy na ziemię i spójrzmy na jazdę Karczmarza i Pytlewskiego. Karczmarz zrobił minimum w tym meczu nawet nie wykorzystał błędu Zagara a Kamil Pytlewski powinien chociaż być w kontakcie jadąc z tuzami Falubazu a nie daleko z tyłu, prawie o całą prostą za Osyczką, tak słabego juniora to ja jeszcze w Stali nie widziałem i pewnie Pan Chomski również, rozumiem że na ten moment nie ma nikogo innego ale na PO trzeba kogoś wypożyczyć bo z tą dwójką to my daleko w PO to nie zajedziemy

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Wniosek o zmianę przepisu i dopuszczenie do startów 15-latków w ligach.
  Jest minimum 3 takich, którzy w zawodach juniorskich zjadają Pytlewskiego na śniadanie.
  Ostatni turniej 250-tek; Oskar Paluch, Antoni Kawczynski, Wiktor Przyjemski i jeszcze paru talenciakow w Polsce jest.
  A U24? Nie będę wypominał Chomskiemu zaślepienia, ale znajdzie się minimum 10 młodszych w Polsce od Karczmarza, którzy objeżdżają go jak chcą, sorry ale Rafał tragicznie startuje i jest pasywny w ataku, wycofuje nogę tam gdzie inni wsadzają głowy.
  A jeżeli jest minimum 10 lepszych to dlaczego w drużynie z aspiracjami na medal jeździ słabszy? Nepotyzm?

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Staszek Chomski to fachowiec jakich mało na trenerskim rynku. Prowadził największe gwiazdy jakie jeździły w naszej Staleczce więc wie co mówi. To dzięki jego słynnym radom Tomek Gollob w końcu został mistrzem świata, a nasz Bartula wskoczył na niebotyczny poziom sportowy dominując rozgrywki na najbliższe lata. Wierzę, że Staszek wraz z całym sztabem postawią na nogi Andresa i będzie gotów na play offy!!!

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Gajewski jak zwykle wali truizmami niegodnymi czytania. Kto wygra cykl, nie wiadomo, na każdego żużlowca czai się (tfu!) mnóstwo pułapek i murowany wydawałoby się champion spada z konia z uwagi na niewdzięczny los. Trzymajmy kciuki za naszych i ich zdrowie, jeżeli zwycięży któryś z nich, to chwała, jeżeli przejdą cykl bez kontuzji, to jeszcze większa.

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Tomek był super jeźdźcem, ale Bartek jest jeszcze lepszy. Niektórych to boli, a powinni traktować jako dobro narodowe. Zazdrość to niszczące uczucie...

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Oj zabolało Magika te złoto...zabolało...Hhaahah.Niestety troche jeszcze mu brakuje umiejętności i nigdy nie dorówna BARTKOWI!!!!!!

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Bartek jest ponad to wszystko widać że jakieś fochy czy dziecinada nawet go nie rusza. Janowski do pięt mu nie dorasta nie tylko sportowo. Zamiast beczeć niech się uczy i bierze przykład z Mistrza.

 • Wiesław Dubiel napisał/a komentarz do Żużel. Twarde zderzenie Marcusa Birkemose z PGE Ekstraligą. Trener Stali tłumaczy, co musi zmienić

  @stalowy holender: Generalnie się mylisz.Trener Chomski ma b.duże doświadczenie ,ma tylko jedna wadę-refleks szachisty.

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Dlaczego w Ostrowie mocny może być Nowacki, a nie kolega Jasiński?...

 • Wiesław Dubiel napisał/a komentarz do W sobotę Iga Świątek i Magda Linette zagrają w III rundzie Roland Garros. O której godzinie mecze Polek? (transmisja)

  W tenisie psychika odgrywa kolosalne znaczenie i ta jest po stronie Polek.Świątek robi dużo niewymuszonych błędów a Estonka gra lepiej i mocniej niż dotychczasowe rywalki Igi.Posiada jednak wielką determinację i gra równie mocno jak Estonka.Wierzę,że jednak 2:1 wygra Świątek.Natomiast Linette jest na krzywej wznoszącej a przy tym jest dobrze dysponowana.Zwycięstwo nad nr 1 w rankingu dodało jej skrzydeł i zrobi wszystko aby wygrać.Po równej walce stawiam także na Polkę 2:1 w setach.

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Unia nie jest taka mocna bez swoich juniorów a i Emil ma problemy tak że nie był bym taki pewny że sobie tak poradzą ze Stalą

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Vaculik ostatnio miewa wpadki, natomiast Woźniak, prawie w końcu na własnym torze, jechał jak nowicjusz. Popełniał wciąż te same błędy, odchodził od wewnętrznej, albo nie umiał odpowiednio jej utrzymać.

 • Wiesław Dubiel napisał/a komentarz do Żużel. Sparta - Stal. Debiutant po stronie gospodarzy. Powrót w ekipie gości [SKŁADY]

  @gorzowianin z Mazowsza: Być może z Anglikiem Sparta byłaby faworytem lecz bez niego Z/Z nie zdobędzie tyle pkt.W tej sytuacji nie ma faworyta.Mecz będzie tradycyjnie na styku z przewagą gości od początku do końca.Od początku dzięki powrotowi Nowackiego i świetnej formie Jasińskiego a koniec meczu dzięki silnym seniorom od biegu 13 do końca.

 • Wiesław Dubiel napisał/a komentarz do Żużel. Stanisław Chomski zdradza, na kogo postawi w derbach. Mówi też o możliwej zmianie w składzie

  Trener Chomski jest bezbłędny w nie elastycznej taktyce.Wyłuszczył to we fragmencie o składzie na Częstochowę.Gdyby nawet Karczmarz w pierwszym meczu z CZe-wą jechał fatalnie to zmiany by nie było nawet w drugim meczu z Falubazem na Birkemose.Natomiast rozsądnie/przynajmniej teoretycznie/ widzi temat ewentualnej zmiany juniora.

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  żużel to dziwny sport-zaangażowane ogromne pieniądze,armia ludzi od toru,sprzętu, organizacja,szkolenie,infrastruktura,pogoda w danym dniu-wszystko spięte i zapięte-kadra zawodników załatwiona ogromnym wysiłkiem czasem rok-dwa wcześniej...i nagle pyk...akcja pierwszego lepszego zawodnika w pierwszym biegu-i wszystko się nagle wali-ZERO pkt meczowych gkm,lublin,a może i w kolejnych 3-4 meczach to samo...ryzykowny ten biznes,kto rozsądny by się za to brał?-a potem rozliczanie-kibice,sponsorzy...,
  nie zazdroszczę..

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Chomskiemu Bartkowiak był niepotrzebny. Może to jednak Stasiu jest niepotrzebny?.

 • Wiesław Dubiel lubi Komentarz

  Wciąż nie rozumiem, dlaczego Bartkowiak nie chciał powalczyć o skład z przeciętnym Nowackim i Jasińskim. Nie widać u niego przywiązania do klubu. Myślę, że powinniśmy sobie odpuścić już Bartkowiaka w Stali

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.