Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jędrek123 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może przeciwnik nie był zbyt mocny ale podoba mi się obecny skład vive. Wzmocniona bramka, obrona stworzona z wysokich szybkich zawodników, w ataku mieszanka hiszpańsko Chorwacka z tureckim mocnym rzutem z 2 linii i świetne koło. Gulio Francuz zagadka pokazał się z dobrej strony i myślę że będzie z niego pociecha. Mecz z thw zweryfikuje ale jestem dobrej myśli

 • jędrek123 napisał/a komentarz do Rozpad Vardaru Skopje postępuje. Dejan Milosavljev ma propozycję z Bundesligi

  Płock nic nie weźmie z tego tortu?

 • jędrek123 napisał/a komentarz do Bomba z opóźnionym zapłonem. PGE VIVE Kielce w ogromnych tarapatach

  Zgadza się że ręczna to niszowy sport, ale osiągnięcia sportowe są na tyle duże, że uważam idzie za tym spora wartość marketingowa. to tak jak Zielona Góra kojarzy mi się wyłącznie przez falubaz, choć żużel jest jeszcze bardziej niszowy

 • jędrek123 napisał/a komentarz do Bomba z opóźnionym zapłonem. PGE VIVE Kielce w ogromnych tarapatach

  wartość marketingowa dla Kielc wielokrotnie przewyższa kasę które daje ratusz. To nie tak że klub żeruje na mieście...

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Czytając te oświadczenie można śmiało stwierdzić, że Bertus idzie z miastem na otwartą wojnę. Jeśli cyfry w oświadczeniu są prawdziwe i czemu miałoby nie być to wychodzi na to, że przez cały okres funkcjonowania klubu miasto rzucało dla niego jakieś ochłapy czerpiąc jednocześnie niewymiernie większe korzyści. To trochę taka wojna na wyniszczenie, bo na pogarszającym się wizerunku klubu traci również... miasto. Nie pamiętam jak nazywa się Prezydent Kielc, ale w swoim wystąpieniu bardzo mocno mijał się z prawdą, bo wcale nie musiałby wykonywać przesunięć z domów dziecka, czy inwestycji na nowe nawierzchnie, bo każdy budżet ma środki nadzwyczajne trzymane na niespodziewane 'wydatki' i wątpię by w pół roku udało je się wydać w 100%. Myślę, że Bertus nie dąży do tego by w tym sezonie dostać 2.5 mln złotych, a w następnym 2 banki tylko do stałego i wyższego niż dotychczas finansowania ze strony miasta. Czas również nie jest przypadkowy, bo czy Bertus dostanie tę kasę teraz, czy po zaprzysiężeniu nowej rady to mu dużo nie zmieni, a politycy walczący o stołki chętni na zdobycie głosów Bertusa i kibiców z Kielc (trochę tego jednak jest), będą musieli: A) W wypadku ekipy rządzącej dać kasę jeszcze przed wyborami, B) W wypadku ekip, które chcą rządzić obiecać dużo większą systematyczność w datkach. Reasumując albo miasto zacznie dokładać się w większych kwotach i dalej korzystać z jeżdżącej reklamy i akcji promocyjnych, albo skąpić, ale na pewno zyski dla miasta zostaną obcięte w dużym stopniu jak i niestety poziom sportowy klubu.

 • jędrek123 napisał/a komentarz do Dan-Emil Racotea opuści Orlen Wisłę Płock. Rumun zagra w Telekomie Veszprem

  mnie ciekawi jeszcze dyspozycja Bieleckiego. Bo mając Zormana i Bombaca nie możemy go w tym sezonie wyprowadzić na rzut. Gra bardzo słabo, jego wina czy rozegrania?

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Z relacji telewizji klubowej wynika, że na meczach bywa Dominiś "jenot" "bosa stópka" Tarczyński. Może by ktoś spytał tego ciołka czy już zaczął budować nową halę :)

 • jędrek123 napisał/a komentarz do Poważne problemy zdrowotne Ludovica Fabregasa. Występ na ME 2018 zagrożony

  Być może będzie to szansa dla Tournanta co będzie w Vive grał ;)

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Ciekawe czy Domagoj Duvnjak żałuje,że kiedyś odmówił Servasowi :)

 • jędrek123 lubi Komentarz

  za 50 tys Euro Obradovic wykupiony przez Wislę, interweniowała federacja

 • jędrek123 napisał/a komentarz do Igor Żabić na celowniku Orlen Wisły Płock

  no i co myślicie o takim ruchu? na plus na minus?

 • jędrek123 lubi Komentarz

  NOWY GADŻET ORLEN WISŁY

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Ja też

 • jędrek123 lubi Komentarz

  To bardzo proste blok i tyle.Ja nie mam z tym problemu.

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Maxi przeszedł na drugą stronę barykady :D

 • jędrek123 lubi Komentarz

  To musi być jakiś fake, S.A. nie mogą podpisywać kontraktów dłuższych niż na 2 lata i jest to fakt powszechnie znany :)

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Zapomniałem o Szczypiorno Cup, czyli jednak Orlen Wisełka zdobyła w tym sezonie trofeum :)

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Pan Panas chyba ostro 9 lat w Kiloni walił tą głową po słupkach. Nie bronię Talanta, ale niech się ugryzie w język czasami Pan Panas. Talanta szanują w Europie, wygrał już bardzo dużo w swoim zyciu. Można zarzucić że wygrywa bo ma silne zespoły, ale jest wielu "wielkich" trenerów którzy mają równie silne bądź nawet silniejsze zespoły a nie wygrali tyle co on. Vive wygrało LM będąc na papierze teoretycznie najsłabszym zespołem na F4. Z jednej strony chcemy wyników w Europie a z drugiej ogrywać naszych młodych, a to się wyklucza. Nie mamy takiego raju jak Francja, Niemcy czy skandynawowie. I to nie jest wina Talanta czy Kielc. To nie wina Talanta że Kielce stać na zawodników wysokiej klasy, a nawet trzeba się cieszyć że mamy tak silny klub w Polsce, który walczy o najwyższe cele z dużo bogatszymi od siebie (PSG, THW, Veszprem itp.) Jeśli chodzi o Piotrka to nic jeszcze nie wygrał, dajmy mu czas i zobaczymy jak będzie wyglądać kadra za jego kadencji. Nie mozna go na ten moment ani krytykować ani chwalić bo pracy z kadrą jeszcze nie zaczal. A Pan Panas niech sam się weźmie za trenerkę bądź zarządza związkiem bo komentować to każdy potrafi

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Kilkadziesiąt lat wykluczenia zawodowego powoduje, że Panas nie rozumie jak funkcjonuje dzisiaj piłka ręczna. Dodatkowo widać urazy do świata za niespełnioną karierę, bardzo zawyżoną samoocenę i życie przeszłością.


  Niestety korzysta z cudownego prawa "nie myli się ten, co nie robi nic". I tak na tym swoim braku błędów spowodowanych biernością zawodową w piłce ręcznej od 1989, zionie nienawiścią od lat w każdym kierunku. Gada o THW i o Niemczech, bo kiedyś owszem coś znaczył. 30 lat temu. Ale skoro redaktorzy dzwonią to uwierzył, że jego sen nadal trwa.


  Nigdy nie został selekcjonerem, mimo, że miał zapewne na to ogromną ochotę.
  Jeśli chodzi o ocenę trenerów, to jest teoretyk, nie praktyk.
  Ma swoje zgrane śpiewki - trener nie reaguje, trener broni cały czas 6-0 (bo przecież inni bronią zazwyczaj inaczej), odejście Dujszebajewa to 50% naprawy piłki ręcznej w Polsce, Biegler żenada, Wenta musi odejść, nie umie reagować itp. itd.


  Trenera rozlicza się z wielu rzeczy - analizy taktycznej, doboru zawodników, reakcji w meczu. Przygotowanie do spotkania często trwa miesiącami.
  Panas jest cwaniakiem i wypowiada się tylko po fakcie. W 2 minuty wykrzykuje to, co nie wyszło. Wypowiada się tylko po porażkach kadry, po zwycięstwie Vive w LM każe im iść dziękować do kościoła.
  Niech dla odmiany rzuci parę słów przed meczem, ot, jakiś ekspercki gameplan. A następnie sam się rozliczy.


  Odpowiedniejszym medium dla jego popisów byłby kwartalnik o agroturystyce. Tak krytykować każdy głupi umie.

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Racja, aż ciężko czyta się wywiad z takim narcyzem. Nie wiem, co ten koleś ma głowie, czy on naprawdę mówi, to co myśli.
  Odnoszę wrażenie, że on sądzi, iż tylko byli gracze Kilonii (może ogólniej z Bundesligi) mają papiery na trenera. A jakieś Ciudad Reale, Barcelony to były ogórkowe kluby, w których nie można było zgłębić tajników handballa; -)

  Najlepsze jest to:
  "Mam tutaj dobre porównanie. W Niemczech trener jest Bogiem. Jak powie zawodnikowi, że ma uderzyć głową w słupek dwadzieścia razy, to on uderzy. U nas będą pytać: A po co? A czy trener zwariował? Czy ma coś z głową? Inna sprawa jest taka, że Niemców trzeba hamować na treningu, a naszych poganiać. W Niemczech u szkoleniowców kładzie się duży nacisk na praktykę. Tylko 20 procent przygotowania trenerskiego to teoria. U nas jest 90 procent teorii i 10 procent taktyki."

  Może kiedyś trener zalecił mu na rozgrzewce taki zestaw ćwiczeń ze słupkami ;-))


 • jędrek123 lubi Komentarz

  Nie no genialny pomysł Panasa. Jeździć po trenerach klubowych i niech Ci proponują zawodników do kadry. Nie wiem czy pan Marek rozumie słowo 'Selekcjoner', ale już sam pierwszy człon tego słowa sugeruje selekcję. To zawodnicy poprzez występy w PGNiG Superlidze czy też innych ligach wystawiają sobie wizytówkę, a rolą nowego Selekcjonera jest wytypować najbardziej optymalny skład do swojej taktyki prowadzenia kadry i taki też powołać. Na jakiej podstawie trener klubowy ma polecać swoich zawodników, w ogóle nie znając koncepcji prowadzenia kadry przez Piotrka? Przecież to jakaś utopijna wizja rodem z lat osiemdziesiątych, w których Panas ewidentnie zastygł.

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Dobry skład Kielc i przemyślane ruchy transferowe = niemowlak by miał sukcesy z tym składem
  Kielce wygrały LM = co z tego dla polskiej piłki ręcznej?
  Kielce nie wprowadzają młodych zdolnych, których "trochę jest" = wina Talanta
  50% bramek polskich Kielce, 20% polskich bramek Płock= kadra nie ma pożytku z Kielc.
  Marek Panas grał pierwszy w THW Kiel = Marek Panas królem jest


  Kolejny raz proszę o nierobienie absurdalnych wywiadów z zapatrzonym w siebie bucem, który leczy kompleksy przez opluwanie świata.
  Nikt nie broni innym niż Kielce klubom zatrudniać zawodników europejskiej klasy i nikt nie broni zatrudniać trenera z topu.
  Panas jest chory, "oskarża" Kielce o sukces i próbuje jechać za to, że nie naprawili przy tym polskiego szczypiorniaka będącego w bagnie.
  Może obwini jeszcze Google i Facebooka za biedę w Afryce.


  Ten człowiek stosuje parapsychologię mówiąc o jakichś mitycznych młodych zawodnikach, których jest niby na pęczki i których to celowo omija Dujszebajew. Dodatkowo tasuje się swoją przeszłością zawodniczą i ocenia trenera przez pryzmat gry w swoim ukochanym klubie.
  Przypominam, że trenera ocenia się za postawę na ławce i wyniki, nie przez pryzmat tego, że przez 3 lata grał w czołowym klubie. 15 lat temu.
  Hajto i jego miłość do Schalke to jest nic przy Mareczku.


  Dla odmiany chętnie posłuchałbym o zasługach trenersko-menedżerskich Panasa, czyli osoby, która ostatni raz miała czynną zawodową styczność z hanballem, gdy w Polsce był komunizm.
  Nie obchodzi mnie opinia właściciela gospodarstwa agroturystycznego spod Tczewa. Bo to ścieki.
  Jest parę osób, jak Siódmiak, Biały czy nawet Nowiński/Waszkiewicz, które mogą merytorycznie komentować wydarzenia, jak widać sportowefakty wolą chama rzucającego gromami i promującego "swoje eksperctwo" oraz elitarną polską familię THW Kiel.

 • jędrek123 lubi Komentarz

  Jest tyle ciekawych osób związanych z piłką ręczną, a Wy robicie z Pana Panasa eksperta w sprawach kadry. Z całym szacunkiem do jego osiągnięć sportowych, pod względem wypowiedzi jest zwyczajnym napinaczem

 • jędrek123 napisał/a komentarz do Piotr Przybecki po przegranym finale Pucharu Polski zapewnia: To nie jest nasze ostatnie słowo

  co za głupota z tymi flagami... nie jestem w stanie zrozumieć takiego działania

 • jędrek123 lubi Komentarz

  KIELCE !! 14-ty Puchar Polski dla kieleckiego klubu (9-ty z rzędu):

  1985, 2000, 2003, 2004, 2006, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.