Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kpiarz lubi Komentarz

  @Kacper.U.L, czy to co napisałeś było po polsku? Przyznam, że mam problem ze zrozumieniem Twoich wpisów. Zengi powinien zostać w Bydzi. To dobry deal dla obu stron. Natomiast skład Apatora jednak jest loterią. Równie dobrze mogą awansować do PO (mają płynność finansową, a to spory atut w pandemii) jak i walczyć o utrzymanie.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Postawienie na 3 Polaków i walka o skład to dobry pomysł. Niech zawsze jedzie lepszy. Byle nie było ustawiania z góry składu i kwasów. Źle że oddaliście Doyla, to wielki błąd, oby nie skończyło sięspadkiem.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Nie wygląda to za dobrze

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Toruń będzie się bronił przed spadkiem Miedziński , Muśielak to nie są zawodnicy na ekstraligę .Trzech w miarę dobrych zawodników Holdery i Lambert to stanowczo za mało , wystarczy jeden słabszy mecz któregoś z nich i Toruń nie wychodzi z 30 punktów .

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Tak jak pisałem, może skład nie jest wymarzony, ale oby była atmosfera w ekipie i pomóc to naprawdę nie musi być tak źle. Też uwazam że Doyle jest lepszy niż Chris, chociaż w przypadku starszego Holdera ostatni mecz o brąz da mu do myślenia że musi coś zadziałać ze sprzętem bo jak widać potrafił pojechać i wozić trójki, tylko trzeba mieć na czym, a Chris ma co najwyżej średni sprzęt. Więc musi znaleźć tunera który zrobi mu dobre fury. Podobnie Musielak, jeśli zainwestuję w sprzęt to jeździć potrafi.

 • Kpiarz napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. eWinner Apator Toruń potwierdza, że jest zainteresowany Grzegorzem Zengotą!

  To kolejna gwiazda którą chciałby Toruń widzieć w swojej drużynie. Wygląda na to, że budujemy Dream Team roku 2021. Inni będą nam mogli tylko pozazdrościć. Już nie mogę się doczekać prezentacji naszej drużyny. Niejednemu z wrażenia szczęka opadnie.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  @Kpiarz: nie ma opcji. Jak nie lubię Apatora tak myślę, że nie jednego zaskoczy w 2021.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Akt desperacji?

 • Kpiarz lubi Komentarz

  @ stara gwardia 1959 Przypomnij może ,piszesz o tym samym Lahti co w Toruniu zrobił 5 punktów? Nie ośmieszaj się proszę,bo w pewnym wieku już nie wypada.
  Jeżeli my jesteśmy słabiutcy jak piszesz,to dlaczego Twój Wielki Start ,zdobył w Toruniu aż 35 punktów?

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Poezja żużla.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Najpiękniejszy wyścig od wielu lat. Nic dodać nic ująć. Do tego profesjonalny i pełen emocji komentarz. Brawo!!! To JEST SPEEDWAY!!!

  Dorzucę dwa słowa. Takie ściganie umożliwia wybitnie przygotowany tor. Brawo dla UL za przygotowanie po opadach. Reszta Polski w tym szczególnie Gorzów i Zielona niech się uczy. Gratulacje dla UL z Torunia.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Jest jeszcze 2 liga aby się odbudować.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Wszystko ok,ale czemu znow przepis wchodzi "za 5 dwunasta" gdy już ktoś tam ma jakas koncepcje składu? I jak wiemu znów to uderzy najbardziej w beniaminka , tak samo jak przepis o u 24. Zresztą obydwa przepisy chyba sie nadają do Europejskie Trybunału Praw Człowieka. Jeden dyskryminuje obcokrajowcow którzy mają obywatelstwo a drugi zawodników ze wględu na wiek :P hehe

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Nie wiem jak ktokolwiek może rozważać wprowadzenie tak idiotycznego zapisu do regulaminu ligi. Czyli teraz leśne dziady z PZMotu i Ligi mają decydować kto jest Polakiem a kto nie? Przecież przy pierwszym lepszym pozwie do sądu o dyskryminację ten przepis zostanie zmieciony z powierzchni ziemi jako bezprawny. Skoro ktoś uzyskał obywatelstwo RP to ma takie same prawa jak Polak urodzony w Polsce, koniec kropka i żaden zapis w regulaminie tej śmiesznej ligi tego nie zmieni.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Przecież taka decyzja jest sprzeczna z prawem, jak ktoś jest Polakiem to ma wszystkie przysługujące Polakowi prawa. Natomiast jest z takich praktyk proste wyjście, regulamin może nakładać karencję np. 2 czy 3 lata. PROSTE i zgodne z prawem.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Ja bym wprowadził jeszcze zakaz startu zawodników urodzonych np w Krakowie albo jakimś innym dowolny mieście. To może Lagucie zabronimy kupować w Społem, bo co Rusek w Polskim sklepie będzie kupował. Prezydenta i władze kraju może wybierać ale startować w lidze już nie, absurd występujący tylko w EL.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Ktoś tam napisał, że za Pawłem w Toruniu nikt nie tęskni. Rzeczywiści nie znam kibica apatora, który uroniłby łezkę za Pawłem. Nich jeździ w tej Częstochowie do końca kariery. Facet był tu noszony na rękach większość uważała go za ostoję, kręgosłup i przyszłość toruńskiego klubu. Gość koszmarnie zawodził od kiedy pożegnał się z numerami 6-7. Moim zdaniem jego mizeria wymuszała na klubie nerwowe poszukiwania seniorów co roku. Jak trudno znaleźć takiego na lata wszyscy doskonale wiedzą. Aż w końcu mój klub zaliczył spadek z duetem holta - kościuch. Zresztą Paweł dalej nie przekonuje. Pojedzie dwa razy do roku dwucyfrówkę i wszyscy trąbią, że przełom, że się odbudował. To jednak zawodnik na 4 do 6 punktów. Takich na pęczki. Osobiście uważam, że prezesowa - termosowa, powinna rozważyć angaż Oskara Fajfera. Przepraszam od razu kibiców z Gniezna, ale Oskar powinien wymienić się miejscami z Tofikiem.

 • Kpiarz napisał/a komentarz do Żużel. Marne szanse na powrót Przedpełskiego do Torunia. Beniaminek zostanie z Polakami, którzy wywalczyli awans?

  Przedpełski to już tylko wspomnienie. Jest w Częstochowie nich tam dalej jeździ. Na Moto Arenie będzie miał okazję pościgać się jak przyjedzie z lwami. To powinno mu wystarczyć. Osobiście nie jestem jego fanem i za nim nie tęsknię. Gdyby jakimś cudem miał tu trafić to żadnym wielkim wzmocnieniem dla klubu raczej nie będzie. Sentymenty i patriotyzm lokalny w jego przypadku nie mają zastosowania. Wychodzi na to, że trzeba będzie się zadowolić w przyszłym sezonie tym co obecnie mamy. Szału nie ma ale rozpaczać nie wypada. Może uda się coś wygrać i utrzymać w ekstralidze. To byłaby dopiero prawdziwa petarda. Sezon zapowiada się podobnie emocjonująco jak ten w pierwszej lidze tyle że odwrotnie trzeba postawić pytanie czy to my tym razem przekroczymy barierę 36 punktów.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Bez przesady.Chłopak miał przebłyski,ale nie ma co się bić o niego...A na GKM skład wystarczy...Co zrobisz jak nic nie zrobisz

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Lambert jest słabszy od Doyle'a a Jacobsen nie nadaje się na Ekstraligę. Wygląda, że lecimy za rok znowu do 1 ligi z tym składem a takie były buńczuczne zapowiedzi Termińskich, że nie powtórzą błędów a tu znowu lipa.

 • Kpiarz lubi Komentarz

  Wzmocnienie to byłby Zmarzlik, Piotr Pawlicki czy Kołodziej. . . Ale to nie realne. Cała reszta to ten sam poziom. Dziś jadą jutro nie lub odwrotnie wiec nie ma się co ekscytowac! Pzdr! Kibice!

 • Kpiarz lubi Komentarz

  A kto go chciał, niech nie piszą bzdur, nikt Pawła w Toruniu nie chce

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.