Hatemaster - lubi

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Widocznie ludzie mają dość niemieckich piłkarzy...

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Zamiast pokazać foto zwycięzcy pismak podnieca się drewniakiem.

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Fabian teraz musi zabiegać o wywiad z Lewym i musi go dopytać jak gwiazda takiej wielkości znosi niezasłużone detronizacje i czy stres z tego powodu nie wpłynie na jego grę w przyszłym roku, a baraże tuż tuż.

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Dlaczego każdą porażkę CWKS nazywacie sensacją? Drużyna piłkarsko słabsza od np. LĘCZNEJ przegrywa ku uciesze wielu kibicow w Polsce po raz kolejny bo jest słaba. 80 procent kibicow w Polsce życzy jej spadku że względu na przeszłość kiedy podbierali piłkarzy do wojska z wszystkich klubów w Polsce.

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Legia Warszawa to najlepszy klub!

 • Hatemaster lubi Komentarz

  hahhahaha co za żenada... pierwszy zespół gra piach totalny i co robi właściciel? Zwalnia szefa skautingu i dyrektora stołecznej akademii... haha co ma piernik do wiatraka?

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Doliczył 6 minut i przyklepał następne ponad 5 minut!!!!Gdzie jest PZPN???Tak sędziuje się spotkania???Proszę o weryfikacje pierwszej połowy gdzie legionista powinien dostać czerwona kartkę a sędzia stwierdził że nic nie było...Zróbcie wreszcie z tymi świętymi krowami z Warszawy porządek bo się rzygać chce na tą LIGE!!!

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Odgrodzić Legię od kiboli wysokim,szczelnym murem! A potem nalać tam wody. Do pełna.

 • Hatemaster lubi Komentarz

  @Nick Login: Zaszczepieni powinni być odizolowani, ponieważ nieświadomie dystrybuują covid-19. Co ci nie pasuje nl? Da się bez inwektyw? Można?

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Widać było wolę walki, serce, ale niestety umiejętności ograniczone.
  Ja tylko nie bardzo rozumiem, po co byly te wszystkie zagrywki. Serbki stały na 6m. Zawsze mi się wydawało, że kombinowany atak jest po to, by spłaszczyć wychodząca do przodu obronę. Tym bardziej, że Polki robiły to na 15m, a Serbki, właściwie się temu przyglądały i gra pasywna i nieprzygotowane rzuty. Czy nawet w reprezentacji nie da się puścić zwykłego ataku między dwóch obrońców od skrzydła do skrzydła? To samo jest w sumie w męskiej.

 • Hatemaster lubi Komentarz

  @Andreas 300: i ty masz prawo wyborcze???? Czy pieszy podpisywał umowę i godził się na przejechanie na pasach? Porównałeś dwie różne sprawy. Zrób sobie test na inteligencję i pochwal się wynikim

 • Hatemaster lubi Komentarz

  na boga nie lećcie tylko zdezelowanym tupolewem , tam ino bomby i parówki wybuchają , a Antoni nie rozwikłał jeszcze jednego zamachu ... aczkolwiek 40 baniek już przytulił

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Ja też nie wiem kto to lewandowski podobno ktoś kto fałszował dyplomy.

 • Hatemaster lubi Komentarz

  ŻENADA TO CAŁE TO ŚMIESZNE FAKE MMA

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Kij ci w oko Borek. Stoczył się Pan. Jest Pan pośmiewiskiem.

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Żenadą i kompromitacją są całe te "zawody" mordobicia, walenia gdzie popadnie. Taka knajacka, więzienna ustawka podniesiona do skali widowiska dla tłuszczy. Wystarczy zobaczyć facjaty uczestników oraz otoczenia. Znaleźli się jak zwykle pato-organizatorzy i pato-sponsorzy i poszło. Deficyt czego trzeba mieć żeby chcieć to oglądać a już brać udział ..... Opisać całe to zjawisko dnem to jakby nic nie napisać. To jest pukanie w dno od spodu.
  Ale za to zaspokaja poczucie estetyki i udział w imprezie wszelkich umysłowych dewiantów, pozwala na zaprezentowanie się w polsatach, dupelkach, pudelkach, debilkach itp,. mediach.
  Pokażą , staje się "sławny" bryluje, zarabia. I tu już brak okreslenia. Tylko dlaczego np. Polsat jest współorganizatorem takiego czegoś? Żadna kasa nie śmierdzi? . TA CUCHNIE Z DALEKA. To goovno oglądają również ludzie bardzo młodzi i dzieci, nauczeni przez swoich patologicznych rodziców. Bo nie oszukujmy się głównym odbiorcą tych "treści" są pińcetplusy.

 • Hatemaster lubi Komentarz

  gra 11 zawodników a porażkę upatrują w braku na boisku dwóch graczy.. ?! Jeśli boimy się baraży, to z kim chcemy wygrać na imprezie finałowej ?

 • Hatemaster lubi Komentarz

  Nic nowego nie napisali;) Juz Brzeczek powinien calkowicie z niego zrezygnowac

 • Hatemaster lubi Komentarz

  To Lewy rządzi trenerem? to jego zróbmy grającym trenerem będzie sam decydował czy grać czy odpoczywać!!?

 • Hatemaster lubi Komentarz

  "Ja twierdzę, że system szkolenia w Polsce jest obecnie jednym z najlepszych w Europie..." Odleciałeś Janek? To widać po grze naszych zawodników, że są na topie. To widać po wynikach w Europie kadry i polskich drużyn klubowych, że nasi to topowi zawodnicy. 38mln ludzi i wybieramy wśród tylu topowych zawodników, dlatego Sousa wczoraj pozmieniał. Przecież mamy z czego wybierać, prawda? Janek lubi się wypowiadać a prawda jest taka, że tylko piłka go trafiała na Wembley i miał fart w 73. A potem, że zatrzymał Anglię... Człowieku, Ty byś San Marino nie zatrzymał. I jeszcze złapałeś karnego Tappera w 74. To wszystko. Reszta to zasługa złotego pokolenia, z którym miałeś okazję grać. Teraz grasz mądrale. Skoro taki dobry z Ciebie analityk, to dawaj na trenera, papiery masz. No dawaj Janek na coacha. Zobaczymy twoją myśl szkoleniową. Mamy taki super system szkolenia, to znajdziesz klasowych piłkarzy i będziemy regularnie grać w finałach Mistrzostw Europy i Świata. Prawda jest taka, że wszystkie stare dziady tzw leśne ludziki z pokolenia 74 Kazika i 82 Piechniczka wypad! To przez was jest stagnacja. Jak słucham Piechniczka Engela Strejlaua to oni myślą, że są Bogami. Antoni, Twój sukces miał miejsce w 1982, piłka wtedy a teraz dwa światy. Minęło 40 lat, więc zejdź ze sceny. Jurek, wygrałeś eliminacje do Mistrzostw Świata w 2002, ale zapomniałeś dodać, że miałeś najsłabsza grupę z Ukrainą i Norwegią, na dodatek potrzebowałeś Olisadebe. A na Mundialu bęcki, więc odpuść i się nie ośmieszaj. A Ty, Andrzej, Twoje wyniki z kadrą początkiem lat 90-tych były zwiastunem wspaniałych czasów polskiej piłki, gdzie, żeby wygrać z amatorami z San Marino 1:0, potrzebowałeś ręki Furtoka. Teraz znawcy i się pastwią.