Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Chorwaci zapowiadali walkę o złoto, znów się nie udało. Ale myślę, że oni jeszcze przez wiele lat powinni być na szczycie i to złoto zdobędą. Strlek i Duvnjak 88' rocznik, Cupić, Musa, Gojun i Kopljar 86', Slisković 91', Mandalinić 92', Alilović, Buntić, Bicanić 85'. W zasadzie jeszcze przez przynajmniej 10 lat ta ekipa może walczyć o najwyższe cele.
  Do tego na turniej nie pojechali m.in. Sprem, Stepancić, Marić 90', Kaleb 93' i Ivić 92'. A przecież co roku praktycznie w Chorwacji objawia się jakiś nowy talent... Przyszłość może należeć do nich.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Jak masz zamiast głosników mikrofalówke to tak jest :) Na przyszłość nie oglądaj. Filmik fajny, WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM KIBICOM HANDBALL'A !

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Super filmik...szkoda ,że tylko telewizja Mistrzów robi takie filmy.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Dokładnie. Zgadzam się z Tobą w 100%. To jest system, który będzie promował poszczególne drużyny, wyobraźcie sobie jak będą wyglądały mecze chociażby Barcelony. Połowa rzutów na ich bramkę musiałaby być z 10-11 metra. Siłą rzeczy wymuszałoby to na drużynach styl gry. Lepiej byłoby zainwestować w szkolenie sędziów, czy może bardziej odpowiedni ich dobór.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Dokładnie. Zgadzam się z Tobą w 100%. To jest system, który będzie promował poszczególne drużyny, wyobraźcie sobie jak będą wyglądały mecze chociażby Barcelony. Połowa rzutów na ich bramkę musiałaby być z 10-11 metra. Siłą rzeczy wymuszałoby to na drużynach styl gry. Lepiej byłoby zainwestować w szkolenie sędziów, czy może bardziej odpowiedni ich dobór.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Wicemistrzostwo Świata, brązowy medal MŚ, 4 miejsce ME, 5 miejsce IO. No faktycznie, reprezentację ma w dupie.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  bo są zdrowi?

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Heh, gdyby to dotyczyło zawodnika Orlen Wisły, to byłaby mowa o odpowiedzialnej i mądrej decyzji sztabu szkoleniowego, o tym, że nie ma sensu ryzykować zdrowiem zawodnika w meczach sparingowych, bo ono jest najważniejsze i takie tam :)
  ps. płocczaki, znając Wentę, to nie puści zawodników na mistrzostwa, żeby byli gotowi i wypoczęci na lutowe mecze z Orlen Wisłą, której zawodnicy będą wówczas zmęczeni ;)

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  U Wenty grał ze złamanym nosem, ale na MŚ czy ME, czyli na bardzo ważnych turniejach a nie w nic nie wartych meczach towarzyskich. On nam jest potrzebny w styczniu a nie teraz. Powiedz mi jedno... kiedy chcesz wypuścić na parkiet zmienników jak nie w takich meczach? Przecież kadra ma tylko kilka zgrupowań w roku. Kiedy mają grać zmiennicy? Kiedy oni mają się uczyć grać w reprezentacji jak nie teraz? Jureccy, Jacha, Lijek czy Rosa uczyć się już nie muszą. Oni sobie poradzą na ME a reszta?

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Jurecki z Rosińskim, Lijewskim i Jaszką jest doskonale zgrany a to z nimi najczęściej będzie współpracował na rozegraniu. Oni nie muszą się już ze sobą zgrywać.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Tylko turniej towarzyski dobrze,że nie ryzykuje,bo kontuzji by się nabawił jak Bartek i póżniej nie zagra na ME. Tam będzie potrzebny. Niech grają młodzi. Wiadomo czemu Lijek nie został powołany. Trener będzie go potrzebował na ME,a nie w meczach towarzyskich. Większość myślała,że Lijek odmówił kadrze,ale tak nie jest.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Idę o zakład, że gdybyś się znalazł z nim na osobności to w twarz byś mu tego nie powiedział. Prędzej coś brązowego utknęłoby w Twoich gatkach :)

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Zdrowie przede wszystkim; M.in. także PSG nie puściło Hansena na kadrę. Turnieje towarzyskie są po to, aby ogrywac następców liderów drużyny narodowej. W ME jeśli wszystkim zdrowie dopisze, na rozegraniu zagrają Jurecki, Rosiński, Lijewski, a więc zawodnicy dobrze ze sobą zgrani. Ogrywac to się powinni ich zmiennicy. Tym bardziej, że Biegler nawet w meczach towarzyskich najczęściej gra podstawową siódemką, zajeżdżając chłopaków, którzy i tak są bardziej przemęczeni niż inni kadrowicze. Ponadto Ci, dla których turnieje towarzyskie są szansą na pokazanie się i ogranie, najczęściej grzeją ławę.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  A kogo taki towarzyski turniej obchodzi??
  Niech nie gra teraz, a będzie gotowy wtedy kiedy trzeba - na Ligę Mistrzów i Euro. Takim zawodnikom jak Jurecki czy Lijewski gra w takim momencie nie jest potrzebna. Samo zakładanie narodowej koszulki bez jakiejkolwiek stawki to już nie dla gwiazd światowego formatu.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Nie rozumiem w czym problem. Pograją sobie inni tzw. młodzi zdolni, których rzekomo mamy wielu a którym podobno Wenta gdy był trenerem nie dawał szansy na grę i faworyzował "swoich". To nie są ME, żebyśmy musieli grać pierwszym składem. Przypominam, że w styczniu 2016 roku odbędą się w Polsce Mistrzostwa Europy. Do tego wydarzenia zostało dokładnie dwa lata i dwa miesiące. To bardzo niewiele czasu na skompletowanie kadry na te historyczne mistrzostwa w Polsce. Takich jak Jurecki sprawdzać nie trzeba a innych owszem. Jeśli nie teraz to kiedy? Za pięć dwunasta obudzimy się z ręką w nocniku, że jednak nie mamy zespołu na najważniejszy turniej piłki ręcznej w historii polskiej reprezentacji? Poza tym zdrowie piłkarzy jest najważniejsze. Jeśli ktoś odczuwa chociaż minimalne przeciążenia po tym ostatnim maratonie to ma odpocząć.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Lepiej żeby naprawdę zerwał ścięgna i opuścił ME tak? Nawet jeśli naprawdę odpoczywa do LM to wolę 1000 razy bardziej oglądać Dzidziusia na ME niż w Superpucharze bo bądź co bądź prestiż w tym roku jest raczej marny. Oby tylko przez to Kubisztal nie dostał więcej minut tylko jakiś młody perspektywiczny zawodnik.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Stojković w Crvenie. Grać będzie tam za darmo bo klub ma spore kłopoty finansowe sam sobie nawet opłacił licencję 2460 euro. Chce pomóc klubowi wyjść z dołka i zająć się swoim interesem. Wielki Szacunek.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Za dzisiejszym "Echem Dnia":
  Na niedzielnym meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Vive Targi Kielce – Dunkerque Handball Grand Littoral (godzina 19, Hala Legionów) ma się pojawić Rastko Stojković, były zawodnik kieleckiego klubu.Informację potwierdził prezes Vive Targi Kielce, Bertus Servaas. Kieleccy działacze chcą pożegnać zasłużonego dla klubu zawodnika, który w lipcu zdecydował się rozwiązać kontrakt, kiedy okazało się, że do drużyny mistrzów Polski trafi kołowy Atletico Madryt, Julen Aginagalde. Stojković ma otrzymać między innymi pamiątkową szablę. Do Kielc sprowadzają go również interesy – dostał on propozycję współpracy od szefa firmy Rebond, Francuza Xaviera Lucasa, który jest jego przyjacielem. Stojković ma być przedstawicielem tej firmy w Serbii. Rebond podpisało w piątek umowę sponsorską z Vive Targi Kielce.
  Widać, że Bertus zadbał o Rastka i za to Mu chwała. Przy okazji upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Organizacja meczów w LM sporo kosztuje więc główny sponsor LM bardzo się przyda. Za wsparcie klubu firma powinna być należycie promowana na meczach Champions League w Kielcach.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  cytat z kieleckiej prasy:

  Występujący w PGNiG Superlidze kluby coraz głośniej domagają się bowiem lepszego traktowania przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce.
  - Jakoś w czerwcu, na walnym zebraniu Związku Piłki Ręcznej w Polsce, przedstawicielom wszystkich klubów przedstawiono oczekiwania PGNiG. Byłem oburzony, ale jako jeden z nielicznych wyraziłem wówczas swoją dezaprobatę. Byłem przekonany, że lada dzień dojdzie do poważnych rozmów - mówi Robert Raczkowski, od niedawna prezes Orlenu Wisły Płock. Mijały wakacyjne tygodnie, a o sprawie było cicho. - Jako świeżo powołany prezes liczyłem na głosy z innych klubów - opowiada.
  Włodarze klubów mówią, że oczekiwania reklamowe narzucone przez ZPRP klubom ekstraklasy są nie do przyjęcia. Związek żąda podczas ligowych spotkań 22,5 minut, czyli blisko połowy meczu, miejsca na bandach reklamowych wokół boiska, a w pojedynkach Pucharu Polski dokładnie połowę spotkania - 30 minut. Do tego m.in. umieszczenia logo tytularnego sponsora na przedniej części koszulek.
  - Za zdobycie ostatniego mistrzostwa Polski dostaliśmy od związku 100 tys. zł, za Puchar Polski 50 tys. Klubowa licencja na nowy sezon kosztuje nas 42 tys. A teraz jeszcze mam oddać tyle miejsca na bandach reklamowych - denerwuje się Servaas. - Nie oczekuję, że związek będzie mi dawał pieniądze, chcę tylko, żeby mi nie zabierano możliwości ich zarabiania - wtóruje mu Raczkowski.
  - Wyceniliśmy, że to, co chce od nas związek, warte jest jakieś 400-500 tys. na sezon - mówi prezes Vive Targi Kielce.
  O kompromis nie będzie jednak łatwo. - ZPRP nie ma prawnego obowiązku wspomagania klubów - ucina Trojan. - Artykuł 13. ustawy o sporcie. mówi, że to związek organizuje rozgrywki, ustala reguły sportowe i organizacyjne. Wyobraża pan sobie Bertusa Servaasa dzwoniącego do EHF do Wiednia [siedziba Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej - red.] i mówiącego, że na koszulkach drużyny występującej w Lidze Mistrzów nie umieści loga tytularnego sponsora, czyli firmy Velux? Wie pan, co by się działo? - pyta komisarz Ligi.
  - Sęk w tym, że w przypadku Ligi Mistrzów robi to EHF Marketing GmbH, czyli spółka handlowa. A ZPRP nie jest spółką i nie może sprzedawać reklam - odpowiada Servaas. - W Polsce tak jest w przypadku piłkarskiej Ekstraklasy SA czy siatkarskiej Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA, ale nie piłki ręcznej.. Niestety... - dodaje.
  Włodarze klubów są zgodni: ratunkiem jest powstanie zawodowej ligi. - Jakoś się do tego nie kwapią - mówi Trojan. - Byliśmy lojalni w stosunku do ZPRP, który od dawna twierdził, że idzie w tym kierunku - mówi Servaas.
  Dlatego już w czwartek prezesi klubów spotykają się, by ustalić działania w kierunku powstania zawodowej ligi. - Myślę, że jesteśmy to w stanie zrobić na kolejny sezon - twierdzi Raczkowski. - To wyjdzie na dobre wszystkim klubom - dodaje Servaas.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Nie kumasz, w tej awanturze nie chodzi o to czy Vive umieści logo czy nie. Obstawiam, że na luzie by się zmieściło. Chodzi o zasady - o dyktat i butę związku, który mało daje, a dużo wymaga (a jak dla mnie jest w ogóle siedliskiem ignorancji, lenistwa, które odcina kupony od sukcesów kadry narodowej sprzed 4 i 6 lat). Klub dostaje od ZPRP 40 tysięcy, a potem płaci karę 17 tysięcy i jeszcze 42 tysiące za udział w Superlidze. To jest wg Ciebie normalne? Trzeba przyjąć ten dyktat ZPRP? Można nie lubić Vive i Bertusa, ale trzeba być głupcem aby go teraz obsztorcowywać za tę wojenkę, bo na tej awanturze mogą zyskać wszystkie kluby i cały rodzimy handball. I, co najważniejsze, jakby prezez Piotrkowianina czy nawet Górnika Zabrze z taką inicjatywą wyszedł to nie trzeba być Nostradamusem aby stwierdzić, że reakcji nie byłoby żadnej. Z Bertusem, z Wentą, z Vive trzeba się jednak liczyć i myślę, że nawet jeśli związek sprawę zignoruje i będzie udawał, że nic się nie dzieje to np. w takim PGNiG zapali się czerwona lampka. Jest szansa skruszyć ten związkowy beton, a mam wrażenie, że kilku kibiców z Płocka próbuje się tu doszukiwać jakiegoś kieleckiego spisku.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Wypunktowanie związku przez Vive jak najbardziej trafne w każdym elemencie, dlaczego tylko Vive sie postawiło??? Bo to jedyny klub w Polsce który jest zarządzany profesjonalnie według standartów europejskich i co najważniejsze JEGO WYNIKI I BUDŻET POZWALA SIE POSTAWIC ZWIĄZKOWI I JEGO KARĄ!!!!!!!!!!, każdy inni klub w Polsce dostając karę ok 20 tyś. musiałby na nowo organizować budżet, a pieniądze które zespoły dostaja od TYTULARNEGO SPONSORA PGNiG są ŻENUJĄCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Zmieniłbym główny tytuł bo Vive nie atakuje związku tylko wydało oświadczenie w którym rzeczowo odniosło się do całej sprawy.
  Przypuszczam ,że były jakieś między klubowe konsultacje w tej sprawie i bedzie dalszy ciąg wojenki.
  Pewnie zbadał grunt pod nogami i wie na czym stoi i kto go poprze.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  Przecież na pierwszy rzut oka widać, że nie umieszczenie w pierwszym meczu loga PGNiG było zapalnikiem konfliktu miedzy VIVE-ZWIĄZEK. Widać że Bartus wydał dużo kasy na prawników, którzy prześwietlili całą sprawę od dechy do dechy. Takiego oświadczenia nie piszę się w ciągu jednego dnia lub dwóch.(2 dni temu była informacja o karze nałożonej na VIVE). Można powiedzieć, że związek sam sie podłozył, a Servas tylko czekał na moment, żeby zaatakować.

 • HandballFan96 lubi Komentarz

  To ,ze ustąpił to nie oznacza że nie ma racji.
  W tej chwili nie ma innego wyjścia.
  Nikt normalny nie będzie sie kopał z koniem aby go poskromić.
  Przegrał bitwę , ale wojne moze wygrać.
  Wspólnie załatwią dziadków.
  Wieksze zło wywołują metody działania związku bo im też trzeba poświecić uwagę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.