Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Woody lubi Komentarz

  Dlaczego BSI zapiera się nogami żeby wywalić z cyklu takich żużlowców jak Holder czy Pedersen? Odpowiedź jest prosta. Boją się że oni już więcej do cyklu nie dadzą rady awansować. I trudno się dziwić bo ścieżka awansu jest trudna i często loteryjna. Jedno potknięcie po drodze i czekasz kolejny rok. Powinno się zorganizować GP II. Kilka turniejów, w których jechali by ci co przeszli eliminacje i ci co spadli z cyklu. Po 8 zawodników. Taki spadkowicz miałby szybką okazję na rehabilitację i ponowny awans do GP już po roku przerwy. Natomiast dzikusy są nieporozumieniem.

 • Woody lubi Komentarz

  Jakbyś redaktorku chociaż trochę się znał na żużlu..to byś wiedział..dlaczego Protas jeździ w parze z juniorem...układ wyścigów..chodzi o to żeby nie wyjeżdżał na tor..po rownaniu toru..bo wtedy orbita w ogóle nie chodzi..a Protasa..przy jego bardzo słabych stratach..tylko to ratuje

 • Woody lubi Komentarz

  Mam tylko nadzieję, że Przemek będzie pamiętał jak potraktowano Go w Lesznie i nie skusi się na powrót tam, na który działacze Unii Leszno będą mocno naciskać. Odkąd Przemo jeździł dla Stali w 2010, co sezon marzył mi się Jego ponowny transfer do Stali. Nawet po słabych sezonach, czułem że on się tu odbuduje. Miałem rację i mam nadzieję, że sam Przemek również widzi, że gorzowskie środowisko dobrze mu służy i jak widać w tym sezonie jak na razie przebija swojego brata, który przez wszystkich został okrzyknięty lepszym z Pawlickich.

 • Woody lubi Komentarz

  SportoweFakty zaczynają schodzić na ,,Psy". Zanim były niezależne to, był najlepszy informator sportowy, pisali o ważnych rzeczach w przeciwieństwie do WP, gdzie dawali durny tytuł żeby ktoś tylko zrobił KLIK, teraz SportoweFakty przejęło WP i zaczynają wprowadzać to samo... Żenada, jeszcze te durne ankiety... Czy klub powinien ukarać Artura Boruca ? A jak kliknę NIE to go nie ukarają??? Poza tym to jest bramkarz i nie musi co mecz biegać 10km. Jego zdrowie, jego życie !!! Ja chciałbym czytać tylko o jego i innych sportowców wynikach sportowych, a nie o pierdołach. To są SportoweFakty a nie Pudelek !!!

 • Woody lubi Komentarz

  Nie na temat ale to napisze:
  Wstyd "SyFy" , Wielki Wstyd!!!! Dzis mija 13-a rocznica smierci nieodzalowanego Rafala Kurmanskiego a wy o tym jeszcze nie wspomnieliscie choc minelo juz wiele godzin i wystawione bylo wiele artykulow.
  Rafal Ja pamietam i zawsze bede pamietal.Spoczywaj w spokoju Przyjacielu.Amen

 • Woody lubi Komentarz

  WIEM ŻE NIE NA TEMAT ALE DZIŚ JEST 13 ROCZNICA ŚMIERCI RAFAŁA KURMAŃSKIEGO ! ZERO PRZYPOMNIENIA "SYFY"TO CZYSTY SYF !!
  BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO !
  ZAPEWNE ZARAZ PO TYM KOMENTARZU POJAWI SIE JAKIŚ ARTYKUŁ NAPISANY (BAAA PRZEPISANY Z UBIEGŁEGO ROKU) O RAFALE.
  DNO...

 • Woody lubi Komentarz

  I w tym momencie Pan Ostafiński sięgnął dna... Rozumiem artykuły o pączkach, otłuszczonych Hampelach, złej i niedobrej Stali Gorzów. Chociaż to tendencyjne, niesmaczne i obraźliwe. Ale dorabianie sobie jakiejś teorii do obecności albo jej braku kilku osób na pogrzebie, to jest zwykłe... Nie chcę za dużo powiedzieć, bo zaraz mi się oberwie. Pan "Redaktor" nie cofnie się przed niczym, aby być jeszcze bardziej poczytnym na SF. P.S. Szkoda, że już kończę pisać swoją pracę magisterską na studiach. W innej sytuacji na pewno napisałabym o przykładzie idealnej Hieny dziennikarskiej. Brak słów.

 • Woody lubi Komentarz

  W Warszawie będą mogli zaśpiewać.. "Mam tak samo jak wy...Ligę Mistrzów w TV"..

 • Woody lubi Komentarz

  rzygać się chce już od dyskusji na temat "jaka to tragedia dotknęła falubaz że nie mają złota" będzie miał kto inny hahahahahaha.... A tak na poważnie jadą dwie najlepsze drużyny tego sezonu i gwarantuję wam że będzie to jeden z ciekawszych finałów ostatnich lat...

 • Woody lubi Komentarz

  Jak mnie to w*urwia, jak brązowy medal DMP, sprowadza się do poziomu dna. Dlaczego nie można się cieszyć z brązu?! Przecież to także medal, na który pracowało się cały sezon. A przez takie wypowiedzi jak ta wyżej, sprawia się, że trybuny na meczu o trzecie miejsce świecą pustkami. Jakby nie można było się cieszyć z tego, co jest. A po wypowiedzi p. Krystyniaka wychodzi, że generalnie brąz to tylko dla beniaminków, a Falubaz powinien mieć zagwarantowane miejsce w finale, bo inne go nie interesuje.

 • Woody lubi Komentarz

  Z przykrością muszę stwierdzić, że tekst Pana Redaktora jest zupełnie bezpłciowy. Nie wnosi zupełnie niczego. Skrótowo wyglądał on mniej więcej tak:
  1. Tarnów spadł, bo spadł, niema co drążyć.
  2. Leszno w barażach sobie poradzi, bo co ma sobie nie poradzić.
  3. Beniaminki niech się cieszą, bo są beniaminkami
  4. Play offy wygra drużyna w której zaskoczą zawodnicy (potem wymienienie wszystkich zawodników wchodzących w skład poszczególnych drużyn)

  Żadnych własnych przemyśleń, ani subiektywnych +/- przemawiających chociażby na korzyść walczących w PO. Zupełnie nic, pole, suchar, ugór...

  Równie dobrze można by otworzyć gazetkę dowolnego hipermarketu i ją zwyczajnie streścić na zasadzie: Na pierwszej stronie mamy pomidora, no i generalnie jak wiadomo jest czerwony i został wyceniony na złotówkę.

 • Woody lubi Komentarz

  Gówno prawda, piszesz wielką tylko, gdy masz do kogoś wielki szacunek lub piszesz oficjalną korespondencję. Nie wiem skąd w internecie moda, by wszystkie zaimki pisać wielką literą. Oraz dodawać po każdym zdaniu cztery emotki oraz pięć wykrzykników, znaków zapytania czy kropek (ogólnie to brzmi głupio, zwracasz się do kogoś "Ty", "Ciebie" i walisz po każdym zdaniu 10 razy "xD", ":DDDD". Jednocześnie wyrażasz szacunek do tego kogoś i z niego drwisz, naśmiewasz się). I, na przyszłość, nie wstawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Oraz łyknij czasem wódki.

 • Woody został fanem Tomasz Gapiński

 • Woody lubi Komentarz

  Dla mnie sprawa prosta. Wszyscy żużlowcy identyczne umowy, identyczne stawi za punkt. Czy to taki szesnastolatek ze szkółki czy siedemnastokrotny "miszcz świata i okolic". Za każdy punkt do 5 zawodnik dostaje 1tys zł. Za każdy punkt (gdy robi 5-8) dostaje 2tys zł. za 9-12 za kazdy punkt 3,5tys, za każdy punkt gdy zawodnik zrobi w meczu 12+ 4,5tys. Wtedy nie byłoby przepłacanych zawodników którzy sezon 2014 mieli genialny a w 2015 zarobili więcej niż inni lepsi, bo mieli dobre kontrakty(KK na przykład), ale także Ci co mają nagle dobry sezon też nie byliby poszkodowani. A najlepsi nie straciliby nic, bo robiąc 12ptk w meczu i tak mieliby najwyższe stawki. Tak więc wtedy jeddziesz, zarabiasz dużo, jedziesz słabo zarabiasz mało. Prosty system i sprawiedliwy. Kwestia uregulowania jeszcze kosy za podpis, ale tu już kluby by same decydowały komu ile.

 • Woody lubi Komentarz

  Skończyło się tak jak od dawna przypuszczałem. Nie umiemy grać i tyle. Nie mamy szkolenia a doświadczone zawodniczki są już dawno za słabe na granie na wysokim poziomie. Trener też jest przeciętny ale tu nie pomoże nawet najlepszy trener skoro zawodniczki nie potrafią grać - nie nauczy ich gry przez kilka tygodni zgrupowania. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: jak to jest że u panów przez parę ostatnich lat dało radę znaleźć takich zawodników jak Zatorski, Mika, Bieniek, Kurek, Kłos, Nowakowski i wielu innych a u pań w wyjściowym składzie grają zawodniczki które były w kadrze już w 2005 roku. To jest nieprawdopodobne żeby 35-letnia Jagieło była w przeciągu całego turnieju najlepszą naszą siatkarką. Jeśli nie nastąpi zmiana pokoleniowa i nie pojawią się całkiem nowe, wysokie, skoczne i silne dziewczyny to nie ma znaczenia czy trenerem będzie Guidetti, Nawrocki czy pan Jasiu z Pcimia Dolnego. Co znaczy szkolenie - 18-letnia Egonu robiła dzisiaj z naszymi co chciała, podobnie Diouf. A u nas najlepszą siatkarką od kilkunastu już lat jest KSD. Holenderki, Niemki, Turczynki, Rosjanki, Serbki, Włoszki jak były mocne 10 lat temu tak są i teraz, do tego doszły jeszcze Belgijki. A my jesteśmy 100 lat za murzynami i liczymy, że grę będzie nam ciągnęła KSD razem z A. Werblińską i O. Jagieło. Żenada.

 • Woody lubi Komentarz

  Nie widzę innej możliwości by w Gorzowie nie znalazła się, obecna para trenerska Chomski i Paluch. Gdy jest kierunek położony na wprowadzaniu własnych wychowanków, to też winni być trenerzy trenerzy z przeszłością w tym klubie.

 • Woody lubi Komentarz

  Jutro jj ogłosi ze sprzedalo sie już 100 karnetów i że doszly już do klubowego sklepu koszulki w rozmiarze xl. Bo nie było

 • Woody lubi Komentarz

  Jakbym miał jakieś deja vu, że artykuł o takim temacie już gdzieś kiedyś widziałem ...

 • Woody lubi Komentarz

  Dzień dobry... trochę to "amatorką" trąci. My jako kibice powinniśmy być poinformowani po złożeniu podpisu... ewentualnie zaproszeni na konferencję zwołaną w tym celu. Za dużo kulis jest nagłaśniane i wałkowane wzdłuż i w szerz. Rozumiem, że media chwytają się każdego tropu ale też klub powinien chronić się przed tym "zainteresowaniem". Te sytuacje psują twarz Klubu... szczególnie gdy kibice zaczynają komentować brudy, domysły, półprawdy bądź wręcz ploty... no i mamy wakacyjny magiel... pewnie kibicom podoba się żywe uczestnictwo w sprawach klubu... tylko zainteresowanie zainteresowaniem a negocjacje to powinny za kotarą się toczyć a my powinniśmy być informowani o faktach. Wiem, że ten świat staje się medialny, obrazkowy w którym wszystko jest na sprzedaż... może to i kaleka forma marketingu utrzymywanie zainteresowania klubem ale... nie do końca to profesjonalne mimo sympatii dla Naszych decydentów... nie dajmy sobie na łeb wchodzić... za klasykiem: "bo to na dobre nie wyjdzie". Pozdrawiam morfo-logicznie;)

 • Woody lubi Komentarz

  Pewnie JJ nie czyta komentarzy na SP, ale skomentuję.. Bardzo podoba mi się postawa JJ w zakresie "Misia" ;) Otóż, to jest kwestia zaufania i szacunku, bo zmiana warunków albo chęć dalszych negocjacji tuż przed konferencją (nota bene coś czułem, że ta konferencja była zwołana z innych powodów niż list) jest niepoważne! Po prostu taki ktoś ośmiesza się w moich oczach i nie wiem czy chciałbym współpracować z takim zawodnikiem.. Przy kontrakcie robi problemy (specjalnie napisałem 'problemy', ponieważ jest faza negocjacji gdy możemy negocjować i wtedy każdy może stawiać swoje warunki, ale gdy już się dogadamy i zakończymy negocjacje, a ktoś wyskakuje z kolejnymi kwestiami, to w takiej sytuacji jest to już 'problem'), a co będzie podczas sezonu, jak np. wypłata się spóźni..

  Niejednokrotnie praktyka pokazała [patrz finał 2015], że czasem lepiej jest mieć trochę 'gorszych' zawodników, ale dobrze współpracujących, niż zawodników, którzy mają super indywidualne umiejętności ale zwyczajnie nie pasują do siebie i nie tworzą drużyny.

  Strasznie chciałbym już znać nazwiska i skład, ale podchodzę do tego ze spokojem. Nie ważne kto przyjdzie, z pewnością będzie to przemyślana koncepcja na jaką nas stać. A prawdopodobnie stać nas na najlepszych zawodników w PLK (nie wiem czy ktoś będzie miał wyższy budżet) plus zawodników którzy chcą się wypromować w Europie.. Do tego Saso, który wie czego chce oraz twardy negocjator JJ, myślę że stworzą dobry zespół ;)

 • Woody lubi Komentarz

  U mnie komputer chodzi od rana do nocy. Jak wychodzę z domu to go nie wyłączam żeby później nie tracić czasu na włączenie. Poza domem telefon na pełnych obrotach, żona w sklepie się przymierza a ja na telefonie. To jest już chore więc niech podadza ten skład bo się wykańczania. Na urlopie jak bylem to musiałem z plaży schodzić (przy morzu kiepsko NET chodził) żeby zobaczyć czy czegoś nowego nie piszą.

 • Woody lubi Komentarz

  Aż trudno w to uwierzyć zeby bylo prawdziwe Przyznam się że jak przeczytałem ten artykuł to mi lzy poleciały ze szczęścia, z radości a moze po prostu z sentymentu do tego zawodnika. Wiele dla nas zrobil a i klub nasz mu wiele pomógł. Szczerze to nie chce myslec w kategoriach jego powrotu bo jak okaże się że nie wroci to znow będzie mi smutno.

 • Woody lubi Komentarz

  Nie ma co sie pastwic nad Turowem. Maja prawo do zmiany trenera jak kazdy inny... U nich (podobnie jak u nas rok temu) nastapilo zmeczenie materialu i trener mimo dobrych wynikow stracil prace po kilku sezonach z zespolem... Taka jest kolej rzeczy! :) Rajkovic co mial osiagnac z Turowem to juz osiagnal... Po raz kolejny powtarzam, ze nam kibicom Stelmetu powinno zalezec na mocnym Turowie! Bo z kim bedziemy sie bic o zloto w kolejnym sezonie jak nie z nimi? Tylko ten klub (na te chwile) gwarantuje wysoki poziom i emocje. Zycze im dalszego rozwoju podobnie jak nam i innym klubom PLK... tylko w ten sposob nasza liga bedzie miala wyzszy poziom!

 • Woody lubi Komentarz

  Co tak skromnie p.Jasiński. Powiedzmy sobie szczerze- Zielonka to najfajniejsze miejsce w Europie. Taka Barcelona koszykówki. Wielu graczy zgodzi się grać tu za minimalną płacę...wiem ,że przymierzacie się do LeBrona i jest bardzo zainteresowany,zwłaszcza ,że miałby możliwość gry u boku Dębowego Łokcia- Hrycvarny (który z kolei nie chce nigdzie odejść,bo nikt go nie chce !)Czerwona Góra pamiętamy !!!

 • Woody napisał/a komentarz do Stal Gorzów jedzie do Zielonej Góry w pełnym składzie

  "W zgłoszeniu dopuszcza się dokonanie zmian w uprzednio podanym składzie (jak w art. 104 ust. 2 i 3), z tym, że zmiany te mogą dotyczyć najwyżej dwu nazwisk, lecz niedopuszczalne są zmiany numerów startowych tak w drużynie gości jak i drużynie gospodarzy."

  Awizowane składy:
  MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
  1. Niels Kristian Iversen
  2. Linus Sundstroem
  3. Piotr Świderski
  4. Tomasz Gapiński
  5. Craig Cook
  6.
  7. Bartosz Zmarzlik
  SPAR Falubaz Zielona Góra
  9. Jarosław Hampel
  10. Andreas Jonsson
  11. Grzegorz Walasek
  12. Aleksandr Łoktajew
  13. Piotr Protasiewicz
  14. Alex Zgardziński

  Jeżeli faktycznie stal dokona dwóch zmian (Kasprzak i Zagar) to chyba pod nr 6 nie mogą nikogo zgłosić? Tak przynajmniej wynika z regulaminu... (?)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.