Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• FifiLA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

,, Miami Heat prowadzili w serii 3-1, ale po piątkowym spotkaniu jest już tylko 3-2. ''. Na serio? No Heat jakby wygrał to by już byli w finale a tak to mecz nr 6 i w najgorszym wypadku 7

Holta wiarygodny świadek prawie jak głuchy człowiek bo nic nie rozumie po polsku. Prezes i Trenejro siebie warci

Madsen powoli jak Pedersen się zachowuje w stosunku do rywali na torze czyli cytując Grzegorza Walaska kawał szmaty xD. To że Szczepan się wywrócił to i tak mała część upadków gdy przeciwnik nie odpuści i jedzie swoim torem jazdy. Ta tzw pika to zazwyczaj na milimetry próba bo wymierzone to nie jest.

Hipokryta największy! Gdzie jego artykul o krytyce fame mma z opcja studyjną!!

To był trenerem Wilków z Wolfsburgu czy Werderu z Bremy?

Wy to też nakrecaliscie cały tydzień!! Nie macie żadnych wydarzeń sportowych o których by pisać to jeszcze to spierdo... trzeba ! Organizatorzy dopiero wszystkiego by było bezpiecznie itd. Czego jeszcze potrzeba! Głupi kraj zabrania wszystkiego a jak nie zabroni to siła zmusi!

Już któryś z kolei mecz LA oglądałem. Są niesamowici!! Początek klasycznie niemrawy ale już potem to poezja. Ani jednej trzeciej kwarty nie przegrali w tym sezonie !!! 3 kwarta to ich tzw prime time

Brawo już pomnik stawiają w Paryżu

No i jakie wodzenie za nos przecież do pójścia na emeryturę ma jeszcze parę ładnych lat przed 60 powinien dotrzeć

Trae Young miał może na myśli Vince karierę z tymi krzykami Its Over?? Szkoda , że przypadł ten jubileusz na ,,przegrany wygrany mecz" . Mega gracz Vince

Z Tuchela charakterem to wątpię a Hans po prawie całym sezonie trenowania też nie da się zrzucić na dalszy plan . Pomysł bez sensu...

To pewnie Ci z mocniejszym stopniem pigmentu skóry Szwedzi

No dzisiaj to był kryminał trenerski. Szkoda, że remisu nie było w takim razie żadnych konsekwencji nie będzie:)

Dajcie spokój to wylewanie żalów zawodników! Grają piach i wygrać nie umieją, niech się z tym pogodza jak i z prezesem który nie akceptuje takich wyników. No chyba , że im bardzo imponuje to co osiągają w klubie to tzw wypad:)

• FifiLA napisał/a komentarz do Bundesliga. Media: Niko Kovac zostaje w Bayernie Monachium

@Zorkin 1: oglądałeś ich mecze pod jego wodza czy z tego sezonu ten z Tottenhamem tylko? Znowu pierwsze minuty tragiczne w meczu. Boateng dostaje czerowna a ten zamiast wprowadzić dodatkowe posiłki do defensywny to nic nie robi, dopiero Martinez w drugiej połowie wchodzi jak już bodajże 4:1 było, więc musztarda po obiedzie . Zawodnicy grają ze sobą jakby pierwszy sezon grali ze sobą. Zeszły sezon był już znakiem ostrzegawczy dla zarządu.

No najlepiej bez okna . Kluby powinny mieć zakaz ogłaszania też transferów, bo prawie wszystkie transfery zostały tu przepowiedziane :)

W fazie grupowej tych rozgrywek akurat varu nie ma .

Wyjątkowo wczoraj nie ubrałem koszulki reprezentacji bo po cichu liczyłem że przegramy i wtedy Boniek byłby zmuszony zmienić naszego trenera. Niestety wygraliśmy

Wy dziennikarze SF to chyba przez tą akcję spać nie możecie. A co się tyczy L4 to chyba w kraju przesylane są do pracodawcy droga elektroniczna a nie gołębiem pocztowym Panie dziennikarzu

Typowa młodzież do której sam pozwolę sobie wyliczyć jak się nie chce to l4 ale podważyć tego nie można jak niezdolny to niezdolny czy to do pracy czy do jazdy :) . W Niemczech ma fajne prawo pracodawca może naslac komisje i sprawdzić delikwenta a nawet może go odwiedzić w domu lecz pracownik nie musi go wpuszczać do domu . W skrajnym przypadku naslac detektywa który jeśli udowdoni , że to przysłowiowa sciema moze zarządac od pracownika kosztów detektywa i dać nagane bądź zwolnić

Grzegorz zejdź ligę niżej i powoli dochodz do siebie. Moje życzenie Łódź

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.