FifiLA - komentarze

• FifiLA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

,, Miami Heat prowadzili w serii 3-1, ale po piątkowym spotkaniu jest już tylko 3-2. ''. Na serio? No Heat jakby wygrał to by już byli w finale a tak to mecz nr 6 i w najgorszym wypadku 7

Holta wiarygodny świadek prawie jak głuchy człowiek bo nic nie rozumie po polsku. Prezes i Trenejro siebie warci

Madsen powoli jak Pedersen się zachowuje w stosunku do rywali na torze czyli cytując Grzegorza Walaska kawał szmaty xD. To że Szczepan się wywrócił to i tak mała część upadków gdy przeciwnik nie odpuści i jedzie swoim torem jazdy. Ta tzw pika to zazwyczaj na milimetry próba bo wymierzone to nie jest.

Hipokryta największy! Gdzie jego artykul o krytyce fame mma z opcja studyjną!!

To był trenerem Wilków z Wolfsburgu czy Werderu z Bremy?

Wy to też nakrecaliscie cały tydzień!! Nie macie żadnych wydarzeń sportowych o których by pisać to jeszcze to spierdo... trzeba ! Organizatorzy dopiero wszystkiego by było bezpiecznie itd. Czego jeszcze potrzeba! Głupi kraj zabrania wszystkiego a jak nie zabroni to siła zmusi!

Już któryś z kolei mecz LA oglądałem. Są niesamowici!! Początek klasycznie niemrawy ale już potem to poezja. Ani jednej trzeciej kwarty nie przegrali w tym sezonie !!! 3 kwarta to ich tzw prime time

Brawo już pomnik stawiają w Paryżu

No i jakie wodzenie za nos przecież do pójścia na emeryturę ma jeszcze parę ładnych lat przed 60 powinien dotrzeć

Trae Young miał może na myśli Vince karierę z tymi krzykami Its Over?? Szkoda , że przypadł ten jubileusz na ,,przegrany wygrany mecz" . Mega gracz Vince