FifiLA - lubi

 • FifiLA lubi Komentarz

  Stachyra to jest niezły krętacz finansowy. Najpierw naciągnął na kasę zawodników z Argentyny, teraz Opole. Aż strach myśleć jaki skuteczny będzie gdy zacznie działać metodą "na wnuczka";)))

 • FifiLA lubi Komentarz

  Przyjedzie PRZEPROSIĆ,czy może po zrzutkę na Święta Bożego Narodzenia.Skoro nie jeździ,to nie zarabia.A skoro nie zarabia,to nie ma co jeść.A to może po szlachetną paczkę

 • FifiLA lubi Komentarz

  Cóż, czemuż to nie dziwi nikogo - taka jest "polityka" większości federacji?! Jak można przeznaczyć 3 tys biletów dla gości, w takim meczu?! Czyżby "tatusie" że szkockiej federacji nie czytali własnych gazet?! A może tylko przeglądali glupawe żarty o Lewandowskim?Bo na co dzień bębnia o setkach tysięcy naszych przyjeżdżających na Wyspy za robota, i nagle szok że, na stadion przyszło ich kilkadziesiąt tysięcy. Jakim ciężkim idiotom trzeba być żeby tego nie przewidzieć?! No chyba że się jest Szkotem, wtedy wszystko jasne.

 • FifiLA lubi Komentarz

  Chyba do III Rzeszy.

 • FifiLA lubi Komentarz

  Wszystko wszystkim ale po kiego wała na zdjęciu jest Wałek i Bronek,pewnie kibicują Bykom.Poza tym mistrzostwa NBA Byków z lat 91, 92, 93,96, 97, 98 to nie tylko zasługa MJ-a. Gdzie w tym wszystkim Mister Zen ,Pip i mógłbym tak jeszcze powymieniać.Go Bulls!!!

 • FifiLA lubi Komentarz

  owszem, a ty pewnie jesteś prawdziwym Albańczykiem a nie jakimś podrabiańcem :D Dawać Polacy! pełna koncentracja przez całe 90 min. Szkoci zdecydowanie są do ogrania ale najważniejsze to nie przegrać

 • FifiLA lubi Komentarz

  chyba w paleniu fajek...hehehhe

 • FifiLA lubi Komentarz

  Tak jak przypuszczałem i pisałem na forum jeszcze przed Eurobasket'em kadra bez Macieja Lampego i Michała Ignerskiego odbiła się reprezentacji czkawką.
  Ale przyznam się Wam, że nie przewidywałem, że nie wyjdziemy z grupy, przypuszczałem, że jedyna drużyna, która jest poza naszym zasięgiem w naszej grupie to Francja, bo to przecież gospodarz i niedawny mistrz europy. No cóż z takimi podkoszowymi nic nie zdziałamy, w tej drużynie nie ma jednego lidera, który potrafiłby pociągnąć zespół. Wszyscy mówią Gortat jest liderem itd., nie Gortat nigdy nie będzie liderem jak nie dostanie piłki od niskiego gracza. Wysocy praktycznie zawsze nie są liderami w zdobywaniu punktów. Najbardziej to już nie mogłem z tej straty Kuliga na połowie boiska, no i z tej Karnowskiego stojącego na wprost kosza na linii za trzy jak mu piłka z rąk wypadła. Oczym my mówimy w ogóle, ludzie z najwyższego poziomu popełniają 23 straty, bo to chyba nie są ludzie którzy grają w I, II, III lidze?
  Najwięcej strat kto miał? Gortat-5, Karnowski-4. MOŻE NAPISZMY JAKĄŚ PETYCJE DO TRENERA O POWOŁANIE DO KADRY MACIEJA LAMPEGO I MICHAŁA IGNERSKIEGO NA NASTĘPNE MISTRZOSTWA. Zobaczcie jak jest w innych drużynach jak są mistrzostwa to wszystkie ręce na pokład, a u nas słucha się Gortata, który podobno nie lubi się z Lampe, ktoś nawet napisał, że Gortat to samiec alfa i z Maciejem by się nie dogadywali, czy rzeczywiście jest samcem alfa, jakoś na parkiecie tego nie udowodnił. To trener powinien być samcem alfa, a zawodnicy powinni się go słuchać. Obawiam się niestety, że nasz trener słucha się Gortata.

 • FifiLA lubi Komentarz

  To już wiemy czym Władek w niedalekiej przyszłości będzie się zapewne zajmował:
  -będzie menagerem żużlowców z dużymi szansami na wygranie w...speedway menager
  -zostanie policyjnym lub też Unii Europejskiej negocjatorem i pojedzie negocjować do Putina i rosyjskich separatystów
  -będzie prowadził negocjacje w kryzysach miłosnych

  Jak dla mnie Władysław ma łeb na karku i nie na daremno był swego czasu nazywany...ZŁOTOUSTYM:)

 • FifiLA lubi Komentarz

  A ja nie wierzę, że można walić takie ortografy... Chyba, że jesteś we wczesnym stadium kształcenia, to można to w drodze wyjątku wybaczyć ;)

 • FifiLA lubi Komentarz

  Powrót króla , dwie WIEŻE ;)

 • FifiLA lubi Komentarz

  Ok panie moderatorze nie będzie brzydkich słów . ALE BŁAGAM ZRÓB PAN PORZĄDEK Z TYM HAJTEREM.Teraz do niego.Jesteś kłamcą i hipokrytą !!!!!!! MIAŁEŚ NIE OGLĄDAĆ MECZÓW EE-ligi.A jakim cudem widziałeś płacz Cieślaka.