Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pedro lubi Komentarz

  Obóz sharapova został opętany miłością! A jak miłością to i nienawiścią. To typowe skrajności dla tego obozu. Lovusie i heytusie w jednym. :P

 • pedro lubi Komentarz

  Pomyliła tabletki, i padło jej na nogi.

 • pedro lubi Komentarz

  W końcu ktoś powstrzymał nowatorski pomysł , że w związku z powrotem z dyskwalifikacji za doping należą się dzikie karty . Brawo :)

 • pedro lubi Komentarz

  BRAWO ROLAND GARROS

 • pedro lubi Komentarz

  Dobre :))

 • pedro lubi Komentarz

  To aktywny bojkot czyli boisiękot ;)

 • pedro lubi Komentarz

  Bojkotować tekst Iwanka pod tekstem Iwanka. Więcej nie trzeba dodawać. Aż z ciekawości się przyjrzę, jak ty te jego teksty bojkotujesz (jak rozumiem, przestaniesz je czytać, komentować i wchodzić, nie nabijajac kliknięć?)

 • pedro lubi Komentarz

  Naprawdę szkoda czasu na te ich awanturki i knucie. Chcą tylko psuć i mieszać, nie mają nic ciekawego do powiedzenia o tenisie, a głównie chcą tutaj eksponować siebie. Śmieszne, że ostry język (użyty na prywatnym koncie) redaktorowi zarzucają ci, którzy stale obrzucają hejtem i błotem zawodniczki oraz swoich rozmówców, PUBLICZNIE.

 • pedro lubi Komentarz

  Znalazłem bardzo interesujące zestawienie na temat serwisu Maszy, w przekroju całęj jej kariery . Wynika z niego, że po raz pierwszy od 2009 spadł % pierwszego serwisu, i to w sposób widoczny
  https://pbs.twimg.com/...AESe6u.jpg

 • pedro lubi Komentarz

  Widzę, że mała grupka znowu usiłuje zrobić dym. To naprawdę niesmaczne. Skończcie z waszymi manipulacjami i awanturkami, to bardzo niepoważne.
  Dajcie rozmawiać o tenisie ludziom, którzy się nim naprawdę interesują!. .
  Po to tu właśnie przychodzimy , a nie dla waszych towarzyskich przepychanek

 • pedro lubi Komentarz

  Gimbaza znowu się pluje? Oni są jednak wciąż niepoważni. Stać ich tylko na dymy, tylko na pozory wchodzenia w sferę dojrzałości

 • pedro lubi Komentarz

  Artykuł nie jest przeciwko Maszy :))
  Jest ogólnikowy, chyba, że źle czytam ha,ha,ha,ha,ha
  PS. Żeby było jasne, to minusy nie są ode mnie !!!!
  Swoją drogą , nie rozumiem ich (minusów)

 • pedro lubi Komentarz

  btw, swietny opis meczu, red. Iwanek trzyma wysoki standard

 • pedro lubi Komentarz

  Nikt jej nie odbiera drugiej szansy, ale sposób w jaki wraca nie ma wiele wspólnego z uczciwością

 • pedro lubi Komentarz

  Jaką drugą szansę? Żeby się nie dac złapać ?

 • pedro lubi Komentarz

  "Po raz kolejny nie brakuje kontrowersyjnych opinii dotyczących przyznania Szarapowej dzikiej karty. "
  - kontrowersyjne to jest przyznanie Szarapowej dzikiej karty,

 • pedro lubi Komentarz

  Brawo Mona i brawo dla autora za artykul. Tak grac! Tak pisac! Tak trzymac!

 • pedro lubi Komentarz

  Brawo - nie tylko za ten artykuł - red. Iwanek !

 • pedro lubi Komentarz

  Iwanek pisze najbardziej profesjonalnie z tego calego grona SF (niestety niektore nazwiska to chodzace i zenujace pomylki Redakcji) . Takie artykuly jak ten to przyjemnosc dla kibica. Nawet jesli sam ogladal mecz, to znajdzie cos ciekawego.

 • pedro lubi Komentarz

  jaki artykul taka ikona.
  Mniej niz zero

 • pedro lubi Komentarz

  // Rozregulować dobrze naoliwioną maszynę.//

  To tytuł artykułu redaktorki Konstańczak przed meczem Agnieszki z Kvitovą. Nikt chyba nie zaprzeczy, że ten tytuł pasował by jak ulał do dzisiejszego spotkania Agnieszki z Williams. Ale być może jakieś skojarzenia z jednej strony poprawne, ale politycznie niepoprawne z drugiej, spowodowały, że pojawił się przedwcześnie i pasował do meczu z Kvitovą jak pięść do oka. Ale dzisiaj oddawał by w pełni prawdę o skali trudności jakie czekały Agnieszkę w konfrontacji z androidem. Postawa Agnieszki na korcie świadczyła jednak, że udało jej się wyprzeć ze świadomości obraz klęski, dzięki czemu nawiązała ona walkę i była blisko rozregulowania tej dobrze naoliwionej maszyny. I oto zobaczyliśmy, że android jest jak elektroniczny szachista potrafiący wygrać z każdym, ale nie z arcymistrzem z krwi i kości. Agnieszka Radwańska objawiła się jak arcymistrz i wprawdzie nie pokonała androida, ale doprowadziła do takiej jego destrukcji, że w jego zaawansowanych układach zabrakło w końcu smarowania i android zaczął trzeszczeć. Co wskazywałoby na to, że ludzie odpowiedzialni za jego funkcjonowanie, choć nie pozbawieni wyobraźni i wiedzy nie są w stanie przewidzieć wszystkiego co może wydarzyć się na korcie podczas meczu z Agnieszką Radwańską. Okazało się że to co jest dziecinnie proste, czyli ustawienie danych na Szarapową, jest niezwykle skomplikowane gdy do gry wchodzi polska tenisistka. Zachodziła potrzeba robienie korekt na bieżąco a pan z pilotem prawie nie nadążał. Było bardzo blisko do zweryfikowania możliwości androida w sytuacji jego pełnej sprawności technicznej. Nie zgłaszano przecież przed meczem żadnych awarii, usterek czy błędów w funkcjonowaniu systemu, co z reguły było usprawiedliwieniem jego dotychczasowych porażek. Szkoda, że Agnieszce Radwańskiej zabrakło odrobiny szczęścia w momentach naporu androida i jego potężnych uderzeń. Woli walki, umiejętności nie brakowało i tylko pozatenisowy czynnik mógł przysłużyć się Agnieszce w odniesieniu pierwszego zwycięstwa w konfrontacji z androidem o fryzurze ustylizowanej na jedną z czołowych postaci z "Planety Małp".

 • pedro lubi Komentarz

  O której gra Masza bo nie wiem czy iść spać?

 • pedro lubi Komentarz

  Dzięki redakcjo! Spoko materiał.
  Chociaż wątpię, by zwiększył on wiarę kibiców w wygraną Agnieszki w dzisiejszym meczu ;)

 • pedro lubi Komentarz

  Oczywiście niewyrozumiała gawiedź będzie miała pretensje do Radwańskich, że zostawiły kraj w potrzebie. Za to Ci, którzy tak bardzo chcieli, żeby to Magda, a nie Ula pojawiła się na spotkaniu ze Szwajcarkami teraz mogą czuć satysfakcję. No cóż pozostaje tylko trzymać kciuki i dzielnie je dopingować z odległości.

 • pedro lubi Komentarz

  Kolejny australijski felieton - dziękujemy! Cieszy, że redaktorzy eSeFów tak chętnie posługują się tym gatunkiem, w tenisowych sekcjach innych portali traktowanym po macoszemu. Szczególnie Elle powinna być zadowolona, bo widać, że redaktor Iwanek starannie czyta jej komentarze. ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Pottermaniack

Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy. Życzę zdrowia i radości z okazji Świąt Wielkiej Nocy. I Dyngusa mokrutkiego by Ci szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Ci nic nie brakowało. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Senhor Pedro, widzę, że dziś zalajkowałeś mój post sprzed dwóch lat na tej tablicy ;)
---> To pokazuje, jaką niezmiennie niewzruszoną aktualność te posty, patyną już pokryte, wykazują!! :-> XD.
---> Nie mniej jednak, Zyczę Wesołych Swiąt jeszcze :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.