Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pedro lubi Komentarz

  Obóz sharapova został opętany miłością! A jak miłością to i nienawiścią. To typowe skrajności dla tego obozu. Lovusie i heytusie w jednym. :P

 • pedro lubi Komentarz

  Pomyliła tabletki, i padło jej na nogi.

 • pedro lubi Komentarz

  W końcu ktoś powstrzymał nowatorski pomysł , że w związku z powrotem z dyskwalifikacji za doping należą się dzikie karty . Brawo :)

 • pedro lubi Komentarz

  BRAWO ROLAND GARROS

 • pedro lubi Komentarz

  Dobre :))

 • pedro lubi Komentarz

  To aktywny bojkot czyli boisiękot ;)

 • pedro lubi Komentarz

  Bojkotować tekst Iwanka pod tekstem Iwanka. Więcej nie trzeba dodawać. Aż z ciekawości się przyjrzę, jak ty te jego teksty bojkotujesz (jak rozumiem, przestaniesz je czytać, komentować i wchodzić, nie nabijajac kliknięć?)

 • pedro lubi Komentarz

  Naprawdę szkoda czasu na te ich awanturki i knucie. Chcą tylko psuć i mieszać, nie mają nic ciekawego do powiedzenia o tenisie, a głównie chcą tutaj eksponować siebie. Śmieszne, że ostry język (użyty na prywatnym koncie) redaktorowi zarzucają ci, którzy stale obrzucają hejtem i błotem zawodniczki oraz swoich rozmówców, PUBLICZNIE.

 • pedro lubi Komentarz

  Znalazłem bardzo interesujące zestawienie na temat serwisu Maszy, w przekroju całęj jej kariery . Wynika z niego, że po raz pierwszy od 2009 spadł % pierwszego serwisu, i to w sposób widoczny
  https://pbs.twimg.com/...AESe6u.jpg

 • pedro lubi Komentarz

  Widzę, że mała grupka znowu usiłuje zrobić dym. To naprawdę niesmaczne. Skończcie z waszymi manipulacjami i awanturkami, to bardzo niepoważne.
  Dajcie rozmawiać o tenisie ludziom, którzy się nim naprawdę interesują!. .
  Po to tu właśnie przychodzimy , a nie dla waszych towarzyskich przepychanek

 • pedro lubi Komentarz

  Gimbaza znowu się pluje? Oni są jednak wciąż niepoważni. Stać ich tylko na dymy, tylko na pozory wchodzenia w sferę dojrzałości

 • pedro lubi Komentarz

  Artykuł nie jest przeciwko Maszy :))
  Jest ogólnikowy, chyba, że źle czytam ha,ha,ha,ha,ha
  PS. Żeby było jasne, to minusy nie są ode mnie !!!!
  Swoją drogą , nie rozumiem ich (minusów)

 • pedro lubi Komentarz

  btw, swietny opis meczu, red. Iwanek trzyma wysoki standard

 • pedro lubi Komentarz

  Nikt jej nie odbiera drugiej szansy, ale sposób w jaki wraca nie ma wiele wspólnego z uczciwością

 • pedro lubi Komentarz

  Jaką drugą szansę? Żeby się nie dac złapać ?

 • pedro lubi Komentarz

  "Po raz kolejny nie brakuje kontrowersyjnych opinii dotyczących przyznania Szarapowej dzikiej karty. "
  - kontrowersyjne to jest przyznanie Szarapowej dzikiej karty,

 • pedro lubi Komentarz

  Brawo Mona i brawo dla autora za artykul. Tak grac! Tak pisac! Tak trzymac!

 • pedro lubi Komentarz

  Brawo - nie tylko za ten artykuł - red. Iwanek !

 • pedro lubi Komentarz

  Iwanek pisze najbardziej profesjonalnie z tego calego grona SF (niestety niektore nazwiska to chodzace i zenujace pomylki Redakcji) . Takie artykuly jak ten to przyjemnosc dla kibica. Nawet jesli sam ogladal mecz, to znajdzie cos ciekawego.

 • pedro lubi Komentarz

  jaki artykul taka ikona.
  Mniej niz zero

 • pedro lubi Komentarz

  // Rozregulować dobrze naoliwioną maszynę.//

  To tytuł artykułu redaktorki Konstańczak przed meczem Agnieszki z Kvitovą. Nikt chyba nie zaprzeczy, że ten tytuł pasował by jak ulał do dzisiejszego spotkania Agnieszki z Williams. Ale być może jakieś skojarzenia z jednej strony poprawne, ale politycznie niepoprawne z drugiej, spowodowały, że pojawił się przedwcześnie i pasował do meczu z Kvitovą jak pięść do oka. Ale dzisiaj oddawał by w pełni prawdę o skali trudności jakie czekały Agnieszkę w konfrontacji z androidem. Postawa Agnieszki na korcie świadczyła jednak, że udało jej się wyprzeć ze świadomości obraz klęski, dzięki czemu nawiązała ona walkę i była blisko rozregulowania tej dobrze naoliwionej maszyny. I oto zobaczyliśmy, że android jest jak elektroniczny szachista potrafiący wygrać z każdym, ale nie z arcymistrzem z krwi i kości. Agnieszka Radwańska objawiła się jak arcymistrz i wprawdzie nie pokonała androida, ale doprowadziła do takiej jego destrukcji, że w jego zaawansowanych układach zabrakło w końcu smarowania i android zaczął trzeszczeć. Co wskazywałoby na to, że ludzie odpowiedzialni za jego funkcjonowanie, choć nie pozbawieni wyobraźni i wiedzy nie są w stanie przewidzieć wszystkiego co może wydarzyć się na korcie podczas meczu z Agnieszką Radwańską. Okazało się że to co jest dziecinnie proste, czyli ustawienie danych na Szarapową, jest niezwykle skomplikowane gdy do gry wchodzi polska tenisistka. Zachodziła potrzeba robienie korekt na bieżąco a pan z pilotem prawie nie nadążał. Było bardzo blisko do zweryfikowania możliwości androida w sytuacji jego pełnej sprawności technicznej. Nie zgłaszano przecież przed meczem żadnych awarii, usterek czy błędów w funkcjonowaniu systemu, co z reguły było usprawiedliwieniem jego dotychczasowych porażek. Szkoda, że Agnieszce Radwańskiej zabrakło odrobiny szczęścia w momentach naporu androida i jego potężnych uderzeń. Woli walki, umiejętności nie brakowało i tylko pozatenisowy czynnik mógł przysłużyć się Agnieszce w odniesieniu pierwszego zwycięstwa w konfrontacji z androidem o fryzurze ustylizowanej na jedną z czołowych postaci z "Planety Małp".

 • pedro lubi Komentarz

  O której gra Masza bo nie wiem czy iść spać?

 • pedro lubi Komentarz

  Dzięki redakcjo! Spoko materiał.
  Chociaż wątpię, by zwiększył on wiarę kibiców w wygraną Agnieszki w dzisiejszym meczu ;)

 • pedro lubi Komentarz

  Oczywiście niewyrozumiała gawiedź będzie miała pretensje do Radwańskich, że zostawiły kraj w potrzebie. Za to Ci, którzy tak bardzo chcieli, żeby to Magda, a nie Ula pojawiła się na spotkaniu ze Szwajcarkami teraz mogą czuć satysfakcję. No cóż pozostaje tylko trzymać kciuki i dzielnie je dopingować z odległości.

 • pedro lubi Komentarz

  Kolejny australijski felieton - dziękujemy! Cieszy, że redaktorzy eSeFów tak chętnie posługują się tym gatunkiem, w tenisowych sekcjach innych portali traktowanym po macoszemu. Szczególnie Elle powinna być zadowolona, bo widać, że redaktor Iwanek starannie czyta jej komentarze. ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Pottermaniack

Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy. Życzę zdrowia i radości z okazji Świąt Wielkiej Nocy. I Dyngusa mokrutkiego by Ci szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Ci nic nie brakowało. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Senhor Pedro, widzę, że dziś zalajkowałeś mój post sprzed dwóch lat na tej tablicy ;)
---> To pokazuje, jaką niezmiennie niewzruszoną aktualność te posty, patyną już pokryte, wykazują!! :-> XD.
---> Nie mniej jednak, Zyczę Wesołych Swiąt jeszcze :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.