Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • empe82 lubi Komentarz

  Super artykuł. Malo tu takich. Szkoda tylko, że w komentarzach jak zwykle wylew się tyle jadu. Ale widocznie w takich czasach przyszło nam żyć...ech

 • empe82 lubi Komentarz

  Jeden z mądrzejszych artykułów jakie tutaj przeczytałem. Brawo Wojtek!

 • empe82 lubi Komentarz

  Dołączam do tych kibiców co już Pana Redaktora powitali wcześniej tutaj. Oby udało się Panu swoimi felietonami posprzątać w niejednej głowie..

 • empe82 lubi Komentarz

  Dzieki Mister Wojciech:)... Dzięki za odwagę,takt, postrzeganie świata, system wartości itepe i Tede...Zostań człowieku na dłużej.Rozumiemy się?:)

 • empe82 lubi Komentarz

  Brawo Panie Wojtku. Brakowało tu Pana. Ostaf z Hynkiem niech biorą się za łby na interii

 • empe82 lubi Komentarz

  @najlepszy tor w PGE: miałeś na myśli co Chomski wyprawia z torem? To faktycznie skandal.

 • empe82 lubi Komentarz

  co za lewak i jaki tupet, Teraz problem polega na tym, że oni chyba nie wiedzą, jak się z tego wszystkiego wyplątać. twardo sie trzyma swojej obludy wraz z kolesostwem z GKSZ, on naprawde udaje tak durnego ze mysli ze kibice nie pamietaja co sie stalo w Pile?

 • empe82 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • empe82 lubi Komentarz

  Maciej graty, zasłużony tytuł - pozamiatałeś towarzystwo na maksa. Teraz czas na zdobycie IMŚ. Trzymam kciuki w tym sezonie najlepszy Polak.

 • empe82 lubi Komentarz

  To wszystko bez sensu.
  Lambert druga połowę zawodów jechał na Mitasie i wyglądał tak samo dobrze.
  Mikkelsen choćby założył podwójnego Anlasa w Lublinie - nic by nie ujechał.
  Albo jesteś w formie i znalazłeś ustawienia, albo jesteś w danym dniu słabszy i żadna opona Ci nie pomoże.

 • empe82 lubi Komentarz

  Cegielski dalej bije pianę. Jeżeli chce podważyć atest opony to należy mieć dowody i to najlepiej z jakiegoś laboratorium co ma atest ISO. Bo niepotrzebnie robi zamieszanie i jak nie będzie mieć racji to może się to dla niego źle skończyć. Taki pomiar jak zrobił w TV to żaden dowód.

 • empe82 lubi Komentarz

  Tak na marginesie, to Holder w sezonie 2013 do momentu tego koszmarnego karambolu był w wysokiej formie o czym świadczą dwa drugie miejsca i jedno trzecie Szwecja, Polska, Dania. Najsłabiej zdobył 7 pkt. I kto wie czy by nie powalczył o kolejny medal SGP, bo nie odjechał 5 rund GP. 82 pkt. i tak dały mu 12 miejsce. Nie każdy jest z "żelaza" jak Doyle. Ale wierzę w Chrisa, że jeszcze będzie pokazywał fajną jazdę.

 • empe82 lubi Komentarz

  "Jeśli chodzi o wypadek Darcy'ego Warda, zawodnikowi po uderzeniu w bandę i twardy tor zgilotynowało rdzeń i stracił władzę w nogach, to Holder przez bardzo długi czas jeździł z blokadą."

  A jakby tak spróbować to zdanie napisać po polsku?

 • empe82 lubi Komentarz

  Chris to żywa legenda toruńskiego klubu, oby wreszcie zaczęło mu się układać w sporcie i w życiu prywatnym. Oby jak najdłużej z aniołem na piersi bo tak lojalnych zawodników już chyba nie ma, za to ma u mnie dozgonny szacun.

 • empe82 lubi Komentarz

  Była jeszcze trzecia przyczyna słabszej formy naszego Krzyśka o której rozmówcy nie wspomnieli.Można by ją dyplomatycznie ująć w słowach skomplikowane życie prywatne.

 • empe82 lubi Komentarz

  Kolejny artykuł do bólu pompujący ideologię LGBT.

 • empe82 lubi Komentarz

  Myślałem ,że przynajmniej SF są apolityczne ,ale od 2 tygodni pojawiają się tu tylko wywiady z przydupasami Czaskoskiego. Trudno tutaj szukać sportowca popierającego pana Prezydenta A.Dudę , a przecież q..wa takich nie brakuje. Do dziennikarzy SF: jak patrzycie w lustro od czasu do czasu , to nie chce się wam zwyczajnie rzygać??!!!!foksdojcze???

 • empe82 lubi Komentarz

  Zanim odpowiemy na to pytanie, warto w kilku słowach przypomnieć, w jakim celu została założona Radiowa Trójka przez komunistyczne władze, pod rządami Władysława Gomułki. Jak wszystko, co tworzono w tamtych ponurych czasach, „Trójka” miała być radiem dla ludzi młodych, którzy nie chcieli już słuchać muzyki z festiwali piosenki radzieckiej, a zamiast tego swoje radia lampowe przestawiali na kultowe „Luxy”, czyli Radio Luksemburg. Tam mogli usłyszeć piosenki Beatlesów, czy Rolling Stonesów, które niektórzy z nas nagrywali na szpulowe magnetofony z mikrofonem zewnętrznym lub w późniejszych czasach na kasetowe, by móc potem poszpanować przed swoimi rówieśnikami. Ci najzdolniejsi, brali gitary i z tak zwanego słuchu uczyli się zagrywać słynne riffy, czy solówki.

  Tak więc „Trójka” powstała w celu skanalizowania młodych ludzi, gdzie było dużo zachodniej muzyki, a pozostały wolny czas na antenie wypełniała ta sama propaganda komunistyczna, ale podawana nieco subtelniej. Oferta programowa została z czasem rozszerzona o inne pasma rozrywkowe, kulturalne i polityczne. I z taką „Trójką”, konkurującą z innymi komercyjnymi radiostacjami dotarliśmy do lat nam współczesnych.

  Karierę w Programie Trzecim, znajdującym się przy Myśliwieckiej rozpoczęło wielu młodych dziennikarzy, którzy przez media trzeciej RP zostali z czasem ochrzczeni przymiotnikiem „kultowi”. Niemal od początku powstania Radia w latach sześćdziesiątych pracę znalazł wspomniany w tytule Wojciech Mann. Od czasu ogłoszenia w Polsce Stanu Wojennego, przez kolejne dwie dekady swoje polityczne audycje prowadziła Monika Olejnik, którą po odejściu do „Zetki” zastąpiła Jolanta Pieńkowska. W popularnej „Trójce” pracował mąż Olejnik, Grzegorz Wasowski, a także jej obecny życiowy partner Tomasz Ziółkowski. W okresie Stanu Wojennego swój debiut zaliczył Marek Niedźwiecki. Nieco później pojawił się Grzegorz Miecugow, który został dyrektorem stacji; Tomasz Sianecki, Maria Czubaszek, Kuba Wojewódzki, Artur Andrus, a nawet Tomasz Jachimek. Przy Myśliwieckiej zaczynał karierę także Jerzy Owsiak, Jacek Fedorowicz, Michał Olszański czy Adam Halber. Przez „Trójkę” przewinęło się tak wiele osób, że nie sposób ich wszystkich wymienić, ale były to postacie w przygniatającej większości zawsze związane silnie politycznie z czymś, co dziś określamy opozycją totalną albo lewicową. Na tym polegał zawsze rzekomy pluralizm tej stacji i „niezależność i apolityczność”, którą szczycili się publicznie „kultowi” dziennikarze zatrudnieni w tej rozgłośni. Zapewne wyrazem tej „apolityczności i niezależności” był wspólny manifest Programu Trzeciego i Gazety Wyborczej, zorganizowany w Święto Niepodległości, pod patronatem ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Razem z redaktorem GW Jarosławem Kurskim, Dominiką Wielowieyską, doradcą prezydenta Tomaszem Nałęczem i samym Bronisławem Komorowskim, na scenie w towarzystwie upieczonego z tej okazji dwumetrowego Czekoladowego Orła, pod Pałacem Prezydenckim pojawili się kolejno niemal wszyscy „kultowi” dziennikarze „Trójki” z różowymi balonikami w dłoniach, ubrani w różowe okulary.

  Chociaż myśleliśmy, że z inicjatywą świętowania na „różowo” odzyskania przez Polskę Niepodległości, wyszli radośni, apolityczni dziennikarze z Polskiego Radia, dowiedzieliśmy się z wywiadu Wojciecha Manna, który udzielił portalowi Lisa „Na temat”, że Czekoladowy Orzeł był w sumie dziełem nie wesołych redaktorów z Myśliwieckiej, lecz Platformy Obywatelskiej.

 • empe82 lubi Komentarz

  Trójka była i się zbyła .Wojtas już nagrał teledysk z Trzaskiem.Jeśli Kasiu zagłosujesz na Trzaskowskiego to znikaj z mojego życia.

 • empe82 lubi Komentarz

  I oto chodzi, przynajmniej nie klakierzy jak strzaskowane dziadki.

 • empe82 lubi Komentarz

  Ryczel nie ma zielonego pojęcia o żużlu. Wreszcie co wywalili

 • empe82 lubi Komentarz

  Nie będę tęsknił. Może iść do Eleven, tam komentatorzy są na jego poziomie. W C+ za wysokie progi.

 • empe82 lubi Komentarz

  Ruch w dobrą stronę. Jeszcze Panu Jabłońskiemu bym podziękował bo w komentowaniu idzie mu tak jak z jazdą na żużlu.

 • empe82 lubi Komentarz

  @ken UNIA LESZNO: Noskowicz się za dużo podnieca i ubarwia ale to pozostało mu z radia Zachód!Tylko że tu ludzie widzą i kitu nie wciśnie tak jak w niedzielę :czyżby Falubaz na 5-1 krzyczy po 5 metrach a po wyjściu z łuku 2-4 dla Sparty!

 • empe82 lubi Komentarz

  Rejczel poleciał bo był słaby po prostu. W studio jeszcze jako tako to wyglądało ale komentatorka...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.