Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • empe82 napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa na spotkaniu prezesów PGE Ekstraligi. Poszło o Maksyma Drabika

  Ostaf widzę wierszówkę wyrabia i pisze głupoty transferowe. A to Grisza niepewny, a to Drabik prawie wykupiony, a to Hampel nie jest na sprzedaż. Nikt go nie lubi, nikt z nim nie gada a on i tak wie najlepiej.

 • empe82 lubi Komentarz

  Cugowski ależ mi też Expert pff

 • empe82 lubi Komentarz

  Dariusz, "Znowu w życiu Ci nie wyszło... "

 • empe82 lubi Komentarz

  Ludzie dajcie sobie spokój do listopada , aż kurz opadnie po finale Leszno Wrocław

 • empe82 lubi Komentarz

  Cugu ty nie siej defetyzmu bo tyle wiesz co i ja. Jesteś zwykłym kibicem. Ja zresztą też i tyle samo razem wiemy co dzieje się w centrali czyli nic nie wiemy. Po co cię zapraszają w ogóle do studia? Strata czasu wolałbym posłuchać kogoś związanego z klubem bo twoje gdybania i domysły mnie nie interesują.

 • empe82 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • empe82 lubi Komentarz

  Smutna historia, ale jak wrzuca się g*wno w wentylator trzeba być przygotowanym, że można się ubrudzić. Skoro osiągnięto konsensus to trzeba było zamknąć mordę i po sprawie, albo zacząć gadać po zamknięciu sprawy.

 • empe82 lubi Komentarz

  Pan Bobakowski jest kucharzem specjalistą od odgrzewania starych kotletów. Ileż można? Nie stać Pana na napisanie czegoś nowego? Tyle dzieje się w sporcie,a z Pana wychodzi lenistwo.

 • empe82 lubi Komentarz

  popieram działaczy , obywatelstwo to nie gacie że można go sobie zmieniać kiedy się chce. Ta pani nie jest godna by wyrównać rekord Pani Szewińskiej . Mam takie samo zdanie jak poniżej EQ Iskra

 • empe82 lubi Komentarz

  Właśnie tak postępuje się z tymi, którzy z niskich pobudek wybrali inne barwy.

 • empe82 lubi Komentarz

  Sportowiec? Żołnierz? Na co składała przysięgę? Tak miłuje ojczyznę?

 • empe82 lubi Komentarz

  Czegoś nie rozumiem. Jechać na olimpiadę tylko po to aby pobić rekord uczestnictwa? Forsę powinna oddać.

 • empe82 lubi Komentarz

  Dziwna argumentacja dla startu na IO , dla wyrównania rekordu p.Szewińskiej. To już by tak się nie liczyło bo byłby jej pierwszy występ jako Amerykanki. Nie bronię działaczy bo niestety to najczęściej starsi panowie którzy dobrze dorabiają do emerytury. Jednak sama zachowała się idiotycznie z tym wywiadem, mogła się powstrzymać do czasu gdy uzyska wszystkie pozwolenia. A tak dała argumenty, może niskie ale nie pluje się swoje gniazdo. No i najważniejsze farbowane lisy mi nie pasują.

 • empe82 lubi Komentarz

  "Byłabym drugą kobietą w Polsce". Przepraszam ale co kogo obchodzi jakąś amerykanka w Polsce. Sama dokonała tego wyboru. Poczęści sama jest sobie winna.

 • empe82 lubi Komentarz

  Bardzo dobrze powinien fałszywiec być dożywotnio zdyskwalifikowany brawo Polski związek nie da sobie pluć w twarz jeszcze raz brawo.

 • empe82 lubi Komentarz

  I bardzo dobrze jej tak mogła trzymać gębę na kłótkę, a nie
  cwaniaczyć teraz igrzyska to będzie w telewizji oglądać.

 • empe82 lubi Komentarz

  Nie mogą jej wystawić regulamin zabrania musi odbyć pełen okres karencji.

 • empe82 lubi Komentarz

  nie rozumiem tego płaczu nad Sochą, kara przy zmianie reprezentacji musi być. Wilfredo Leon musiał odbyć 2 lata karencji zanim pozwolono mu grać dla Polski

 • empe82 lubi Komentarz

  Jest mi wstyd za Bobakowskiego, który jeszcze broni tej pani, która pluje na Polskę i polskość. Taka z niej patriota, że nawet polskie nazwisko zmieniła.

 • empe82 lubi Komentarz

  ta cała sytuacja to nie jedyny przykład jakich mamy ludzi u władzy w sporcie, sport niestety stał się miejscem, gdzie garną się nieudacznicy, którzy chcą się wypromować, mają parcie na szkło, to niestety nic nowego
  i dotyczy to chyba niestety każdego poziomu organizacyjnego, a klubów oczywiście też
  inna sprawa że pan redaktor przyczynił się do tej całej sytuacji
  warto było wyciągać od zawodniczki takie wypowiedzi? warto było to publikować? po co? żeby wywołać burzę? w moim przekonaniu artykuł komentarz jest bardzo nie na miejscu, w pierwszej kolejności powinien pan uderzyć się w pierś i przyznać do błędu

 • empe82 lubi Komentarz

  W sedno.

 • empe82 lubi Komentarz

  Śmieszna babka ! Jak chce się równać w ilości jak występuje w barwach innego kraju ! Litości ! 4-ro krotna i 1-no krotna w barwach innego kraju - tak to można liczyć.
  Dodatkowo porozmawiajmy o pieniądzach wydanych na zgrupowania i obozy przygotowawcze - o treningach już nie wspomnę (bo nie wiem czy treningi nie były opłacane z własnej kieszeni). Dodatkowo wojsko to taki spokojny umowny byt do emerytury dla zawodowych sportowców i to też się liczy. Popieram działaczy w 100% bo we własne gniazdo się nie sra i nie stawia się działaczy w takiej sytuacji ! Działacze nie mają innego wyjścia bo pozwalając na precedens zaraz ustawi się kolejka do amerykanów ! Tak trochę wyszkolić się i spi...ć ;)

 • empe82 lubi Komentarz

  I się posypał magiczny falubaz. Śmieszy mnie to ciągłe narzekanie na tor. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że jak drużyna zasługuje na medal to jedzie na wszystkim. Do Grudziądza przyjechali i wyplakali u komisarza kompletną zmianę toru. Nawierzchnia aż się świeciła od ilości wody, zero ścigania ale tor był regulaminowy. Karma wraca.

 • empe82 lubi Komentarz

  Z tym torem to Skórnicki przesadza, to nie balet to żużel Adasiu:/
  Falubaz ma kasę ma teraz zawodników a cukcesu jak nie było tak nie ma, brak walki o złoto to mega porażka (dla Wrocławia również byłaby to porażka). Wszyscy w klubie wiedzieli że na juniorów nie ma co za bardzo liczyć a każde oczko zdobyte przez nich to wartość dodana dla drużyny.
  Kibice powinni rozliczyć menadżera i zawodników a nie prezesa który jest człowiekiem ręki która karmi klub :/
  Skórnicki powinien walnąć się w pierś i powiedzieć otwarcie kto zawalił a nie płakać na tor, to cechuje go tym że jest słabiutkim menadżerem. :/

 • empe82 lubi Komentarz

  Za płakania madali nie dają. Swoje też zrobiło napinanie się przed meczem. Teraz napinacze bluzgają na wszystko. Oj Magicy :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.