Kurak2om - lubi

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Jak czytam te artykuły to mnie szlak trafia a mam już prawie 50 lat i od 42 lat jestem w żużlu.Kto kazał Polsatowi pokazywać ten mecz skoro Stal u siebie dostała baty, dgyby był Szymko czy Harris to wynik byłby taki sam, poprostu Stal jest słaba, Bydzia jak przyjedzie do Uni to wynik bedzie taki sam, zawsze tor tarnowski wielu zawodnikom sprawia duże problemy, niech się odczepią od Stali, a to że Prezes klub prowadzi na dno to zupełnie inna sprawa ale była gadka w Rzeszowie że jak odejdzie Marta to sponsorzy sa ale jakoś ich nie widać.Spar sponsorował żielonkę a w rzeszy ma głowna siedzibę i jakoś sie nie rwie do wyłożenia kasy, nie wiem jaka jest polityka marty P. ale wszyscy powinni ją przeprosić bo przynajmniej mieliśmy EL i wypłacalność a że medalu nie było, trudno to tylko sport, może gdyby zakontraktowała 2-3 słabszych zawodników zamiast Crampa czy Dzika to efekt by był.Dla mnie tragedią jest to że w rzeszowie nie jadą Miesiąc, Kuciapa, Baran, Stachyra, tu jest sygnał że coś nie gra, jak ten facet nie odejdzie to i tak nie będzie ligi wcześniej czy póżniej, za rok odejdą Lamparty i koniec żużla.Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców, i czekam na zmianę władz rzeszowskiego klubu bo tej ekipie nie ufam i z tej mąki chleba nie będzie.

 • Kurak2om lubi Komentarz

  W takiej atmosferze ciężko jest pracować i dobrze się stało że Andrzej Kowal odchodzi.Tych sukcesów nikt mu nie zabierze. Błędów się nie popełnia jak nic się nie robi.Jeszcze jedno mnie przeraża jakie są granice krytyki, bo tyle złośliwego hejtu w stosunku do Kowala jescze nie widziałem.

 • Kurak2om lubi Komentarz

  To nie jest tylko twoje zdanie, ale wielu kibiców Resovii. Trzeba podziękować Kowalowi za to co zrobił przez te lata, ale z tej współpracy efektu już nie będzie. Patrząc na zawodników ma się wrażenie że to "duchy" a nie zespół. Zero woli walki, jak idzie to jest fajnie, ale jak zaczyna się psuć to nie ma nikogo kto by poderwał zespół do walki. Przez ostatnie lata tą rolę pełnił Igła, ale się go pozbyli.

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Do momęntu zmiany ludzi w PZM i GKŻ będzie dalej takie bagienko !!!!!
  Jak widac były sponsor Stali Rzeszów potwierdza wypowiedż p Skrzydlewskiego..
  Frajerem jest ten co przestrzega reguły bo nie warto !!!!
  Kluby zalegaja z pieniędzmy zawodnikom itd i dostali licencje warunkowe
  Klub ORZEŁ nikomu od lat nie zalega i też dostal warukową i gdzie tu sprawiedliwość ????A więc nie warto takim być frajerem !!!!

 • Kurak2om lubi Komentarz

  A ja popijam piątkowa kawkę i patrzę na ujadanie małych burków, obszczekujacych mój klub. Wyhasajcie sie, a co tam. Każdy musi mieć coś z życia. Uhmmmm przepyszny serniczek mniam mniam.

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Tylko że te rolniki są 100 razy bogatsze niż twój zielono stolikowy GKM. O medalach nie wspomnę bo Unia ma ich tyle , co GKM nie zdobędzie pewno nigdy. Ostatnie 10 lat 3 razy DMP i 3 razy srebro mówi to coś ? A nadarzył się jeden słabszy pechowy i dość przypadkowy sezon i tacy napinacze warczą ? Nam się to zdarza raz na 20 lat , wy co roku macie doła , a za medalem czekacie 20 lat . Także wolę być rolnikiem niż takim czym$ bez honoru i szacunku dla najlepszego klubu jak ty . I nie odpisuj , bo na fakty i tak nie odpiszesz , a twoje wymyślone bzdety żal czytać .

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Dzieki Dawid! Przywracasz wiarę w to, że w sporcie są rzeczy ważniejsze od pieniędzy! Bo to nie one sprawiły, ze zostaniesz w Rzeszowie! Co więcej, ich brak i pewnie sporo zaległości nie sprawiły że zostawiłeś klub! Nie zraziła Cię nawet opieszałość działaczy! Bo serce bile w biało-niebieskim rytmie! Takich ludzi jest w sporcie coraz mniej! Tym bardziej trzeba się cieszyć! Może doczekamy się kiedyś lepszych czasów dla Stali! I będziesz człowiekiem, który te trudne czasy przetrwał i nie będziesz tego żałował!

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Zdaje sie, że tylko kibice to widzą

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Tak : zadam jedno : Co osiągnąłby Kowal , jakby miał budżet np: Olsztyna , albo Kielc.Dostał w spadku po Travicy i poukładany klub i w miarę poukładany zespół. Kowal , to taki trener , że jak " idzie" , to jest fajnie ,jak nie "idzie" ,to nie przypominam sobie , aby swoją"profesurą" trenerską kiedykolwiek pomógł drużynie.Czy filozofia budowania drużyny na zasadzie 5-6 nowych co rok sprawdziła się?Ta ilośc średniawych transferów zastanawia .A może jest tak , że ktoś dostaje dolę od każdego transferu , bo z takim budżetem , to Sovia powinna byc na nieco wyższym poziomie.Patrząc na formę siatkarzy na początku sezonu i w ostatnich meczach potwierdza się powiedzenie , że Kowal to mistrz w psuciu zawodników- ilu przychodziło do Resovii naprawdę dobrych zawodników ,a pod ręką Kowala grali coraz gorzej i po roku oceniano ich : nie spełnili oczekiwań ,szli gdzie indziej i wracali do formy( chociażby Konarski )

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Gdyby tylko dzialacze liczyli sie ze zdaniem kibica :)

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Zielone stoliki uczyć się, co to honor ;)

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Drodzy Kibice pomijając fakt że mamy Swoje klubowe sympatie i antypatie to każda widomość o wyjściu klubu z długów i płynności finansowej powinna każdego "prawdziwego" kibica cieszyć. Bo tak szczerze, chyba lepiej dla żużla gdyby byłoby coraz więcej miast goszczących ten sport niż coraz mniej prawda ??? Dlatego dziwią mnie komentarze które jadą po Rzeszowie że pół roku za późno czy inne złote myśli. Cieszmy sie z pozytywów Panie i Panowie.
  Ps: Krystian będziesz zawsze w Rzeszowskich sercach....

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Wierzę że Drużyna z Tarnowa utrzyma się w E-lidze i zrobią to właśnie dla ŚP Krystiana Rempały .

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Grudziądz ma zagwarantowane utrzymanie.Jeszcze rok lub dwa będą tu gdzie zostali na siłę pchnięci,a potem znowu wyjazd tam gdzie zawsze byli.

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Panie Kempiński z Pana taki trener jak z Grodzkiej kobita.

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Tu pojawia się właśnie problem.
  Też tak uważam, ale Artiom to taki typ u którego nie widać na twarzy wdzięczności za okazane zaufanie.
  Obawiam się, że ktoś podejmie złą decyzję przed zbliżającą się niedzielą i dopiero narobi bałaganu...
  W Grudziądzu trzeba do tego wszystkiego podejść zupełnie inaczej. Tu najsłabszy jest póki co Linbaeck.
  Ja postawiłbym na taki sam skład jaki jechał z Tarnowem.

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Masz rację jeśli ma coś się zmienić i w końcu uniknąć zielonego stoliczka to właśnie Mroczka daje szansę na jakieś bonusy dla Grudziądza bo bez nich zielony stoliczek gwarantowany .(bo wiadomo GKM nie może spaść z ligi ).

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Lepszy Rybnik niż Grudziądz w Ekstralidze.Brawo!!!

 • Kurak2om lubi Komentarz

  wow Gollob w 1 lidze....

 • Kurak2om lubi Komentarz

  Awansować powinni ci co wygrali ligę!!!!!!!!