Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Montana napisał/a komentarz do El. ME 2018: Polska - Czarnogóra. Bolesna porażka, rywalki klasę lepsze

  Na kolana nie powala.Dlatego podtrzymuję swoje zdanie,że w Gdyni nie ma klimatu dla ,,Ręcznej''. Dzięki wielkie za info :-)

 • Montana lubi Komentarz

  W protokole EHF zapisano liczbę 2 050 i nie sądzę, aby były to dane specjalnie zawyżone. Kompletu nie było, ale sporą część sektorów jednak udało się wypełnić, choć niemały procent stanowiły zorganizowane grupy dzieci z podstawówek.

 • Montana napisał/a komentarz do El. ME 2018: Polska - Czarnogóra. Bolesna porażka, rywalki klasę lepsze

  Ilu mogło być ludzi???.Zero informacji tutaj jak na stronie ZPRP.

 • Montana napisał/a komentarz do El. ME 2018: Polska - Czarnogóra. Bolesna porażka, rywalki klasę lepsze

  Niestety w TV.Wiem,widziałem znajome twarze :-). Chodziło Mi bardziej o pozostałe sektory.

 • Montana napisał/a komentarz do El. ME 2018: Polska - Czarnogóra. Bolesna porażka, rywalki klasę lepsze

  Zaręczam, że taki doping był, ale tylko z jednego sektora za bramką. Nie oglądałem jeszcze transmisji, więc trudno mi ocenić jego słyszalność w TV.


  Doping z tego sektora był słyszalny,bardziej chodziło Mi o pozostałą część hali.Bardzo słabo to wyglądało jak na taką rangę zawodów.

 • Montana napisał/a komentarz do El. ME 2018: Polska - Czarnogóra. Bolesna porażka, rywalki klasę lepsze

  Zagraliśmy poniżej swoich możliwości, ale Czarnogóra też nie zagrała wielkiego meczu,umiejętności na pewno mają większe,ale wczoraj przy lepszej skuteczności można było się pokusić o znacznie lepszy wynik. Mi osobiście najbardziej zabrakło ognia!, nie było determinacji,moim zdaniem przegraliśmy ten mecz w głowach.Jeśli chodzi o Krowickiego,to tutaj go bronię,miał bardzo mało czasu żeby cokolwiek zrobić więcej z tym zespołem,zawodniczki grające za granicą w ostatniej chwili pojawiły się na zgrupowaniu.Natomiast trener z Czarnogóry miał tutaj duży komfort,bo większość zawodniczek jego zespołu gra w jednym klubie.Mam natomiast mały żal do powołań,zabrakło Mi wczoraj w składzie takiego walczaka jak ,,Marta',z takim przeciwnikiem bardzo by się przydała,mocny punkt w obronie, w ataku też ma czym postraszyć,do tego Asia na pewno miała by więcej podań na koło.I ostatnia kwestia najbardziej boląca, to kibice,którzy dostosowali się do poziomu naszych zawodniczek.Nie może być tak że ,jak naszym nie idzie to cisza na hali,doping Ma być na maxa cały mecz.Dawno nie widziałem na meczu naszej Reprezentacji tylu wolnych miejsc.Sorry i bez złośliwości ,ale w Gdyni nie ma klimatu dla Ręcznej,co pokazuje choćby ten sezon,puchy były już na LM,na pucharze EHF,na Superlidze,nic dziwnego że miejscowy zespół Ma takie kłopoty(uważam że przyczyną takiego stanu jest prze wszystkim organizacja,a właściwie jej brak,promocja itd.temat na inną okazję) Mam nadzieję że dopóki ta sytuacja nie ulegnie zmianie,to Reprezentacji w Gdyni już nie zobaczymy.

 • Montana lubi Komentarz

  Powtórzone mogłyby być co najwyżej karne w podstawowym czasie 60 min nie złamano przepisów- tak więc Zagłębie nie mogłoby zdobyć więcej punktów niż zdobyło czyli 2. Montex jak również "trójca" mogły tylko zyskać.
  Wniesienie protestu od decyzji podjętej z naruszeniem prawa (taką mamy sytuację) to nie jest wniosek od odszkodowanie - porównujesz rzeczy nieporównywalne.

 • Montana lubi Komentarz

  Strzał w płot z porównaniem tej sprawy z kolizją drogową. Zaistniała sytuacja zdecydowanie bardziej "podpada" pod regulacje kodeksu postępowania administracyjnego niż kodeksu wykroczeń.
  Po pierwsze potencjalnych poszkodowanych jest więcej niż tylko MKS - Elbląg. Koszalin, Gdynia. W świetle kpa - art. 28 "Stroną jest każdy, czyjego interesu prawnego lub obowiązku dotyczy postępowanie albo kto żąda czynności organu ze względu na swój interes prawny lub obowiązek.". Postanowienie Komisarza ewidentnie dotyczyło interesu również trzech ww. klubów (a nie tylko Montexu i Zagłębia).

  Po drugie próbujesz porównywać ten casus do kolizji drogowej (regulowanej przez kodeks wykroczeń). Zdecydowanie bardziej adekwatną analogią ponownie byłoby odniesienie się do kpa - i art. 114 - ugoda: "W sprawie, w której toczy się postępowanie przed organem administracji publicznej, strony mogą zawrzeć ugodę - jeżeli przemawia za tym charakter sprawy, przyczyni się to do uproszczenia lub przyspieszenia postępowania i nie sprzeciwia się temu przepis prawa." I w tym wypadku należałoby uznać , że strony (MKS i Zagłębie) chcą zawrzeć ugodę, ale sprzeciwia się temu przepis prawa - rzuty karne nie zostały rozegrane zgodnie z obowiązującym regulaminem.

 • Montana lubi Komentarz

  Artykuł na temat frekwencja pisany przez tego samego autora z dnia 21 listopada 2017 r. cytat "Spotkanie drużyn z Lublina i z Lubina to już ligowy klasyk w PGNiG Superlidze kobiet. Nie ma więc się co dziwić, że przyciąga rekordową liczbę widzów. 2 120 osób na meczu piłki ręcznej kobiet, to tegoroczny rekord w tej klasie rozgrywkowej." była to 11 kolejka w rozgrywkach Kobiecej Superligi.

 • Montana napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kary dla delegata i sędziń są śmieszne, tym bardziej że za dwa miesiące mamy koniec sezonu.Wynik 22- 22 utrzymany ok, ale przyjęcie zwycięstwa Zagłębia w karnych gdzie zostały złamane przepisy gry w piłkę ręczną to już absurd. W najlepszym przypadku dla Lubina karne powinny być powtórzone przy najbliższej okazji.A tak jak można się było się spodziewać znajomość przepisów uszło Zagłębiu bezkarnie. Kolejny raz ZPRP zabłysnął. Powtórzę jeszcze raz. Zmiany i jeszcze raz zmiany. A Montex i tak sobie poradzi, nie potrzebujemy punktów przy zielonym stoliku, chodzi nam tylko o fair Play. I tyle w temacie.

 • Montana lubi Komentarz

  Bardzo szkoda Gabi, ale niejednokrotnie pokazała, że w tak krótkim czasie potrafiła zrobić dla nas tak wiele. Oby została z nami na kolejny sezon i będzie ok. Nie da się jej nie lubić :)

 • Montana lubi Komentarz

  Zdrówka i jak najszybszego powrotu do gry.

 • Montana napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wygrać mecz gdy nie idzie, to duża sztuka,potrafią to tylko klasowe drużyny Zespół pokazał charakter,,Serce Mistrza" Brawo kibice.Doping Mega...

 • Montana lubi Komentarz

  Piszesz:
  ''Trener Lublina widząc to też nie zareagował. Co obaj trenerzy chcieli osiągnąć?''

  Bzdura, poniżej cytat z wywiadu z Dyrektorem ds. Rozgrywek ZPRP, Mirosław Baum

  ''Co ciekawe, z naszych informacji wynika, że delegat związku obecny na meczu w Lubinie, już w trakcie serii rzutów karnych był informowany przez lubelską ekipą o nieprawidłowościach. Stwierdził jednak, że wszystko przebiega zgodnie z procedurami. - Kurier Lubelski
  Nie wiedziałem o tym. Sprawa jest jasna, ewidentne błędy popełnił i on i sędziowie, ale trzeba podkreślić, że przyczynił się do tego też zespół Zagłębia, który powinien znać przepisy. To oczywiście jednak nikogo nie usprawiedliwia. My ze swojej strony możemy tylko posypać głowy popiołem. Przepraszamy drużynę z Lublina. Lubelski klub zachował się bardzo elegancko i fair play, nie wnosząc protestu - kończy dyrektor ds. rozgrywek ZPRP''

 • Montana napisał/a komentarz do Kontroświadczenie Metraco Zagłębia Lubin w sprawie meczu z MKS-em Perłą Lublin

  To samo miałem napisać. Teorie spiskowe wyssane z palca.Zagłębie pierwsze nagłośniło by sprawę jakby było coś nie tak.Nie ma sensu nawet tego komentować.

 • Montana lubi Komentarz

  Sorry ale jakoś nie mogę uwierzyć, że nagle wszyscy zaczęli nas kochać i z tej miłości postanowili machnąć ręką na przepisy i podarować nam złoto (mimo, że w świetle prawa nie powinniśmy uczestniczyć w rozgrywkach)?

 • Montana lubi Komentarz

  1) Utrzymanie wyniku byłoby niesprawiedliwe wobec Elbląga, Koszalina i innych. Dlatego nie podoba mi się ten pomysł - utrzymanie wyniku i podział punktów odbije się rykoszetem na innych drużynach. Nie wiem co stanowi regulamin - walkower, powtórzenie meczu czy coś innego. Na pewno nie powinna zostać utrzymana obecna sytuacja, gdyż uderza bezpośrednio w inne drużyny.
  2) A co do oświadczenia. Punkt 3 tego oświadczenia to po prostu szczyt szczytów. To jest niesamowite, że można w tak mało elegancki sposób (na usta ciśnie się inne sformułowanie) się bronić. Normalnie wstyd. Jestem w szoku, że ktoś wysmarował takie coś i ktoś się pod tym podpisał. Wstyd.
  3) Co do całej reszty - sędziny powinny zostać zawieszone. Obserwator powinien mieć przepisy w małym palcu, to on powinien rozstrzygnąć ew. skargi. Nie zrobił tego. Jak dla mnie dożywotnio powinien zostać odsunięty. Dość niekompetencji. Dziwi mnie również, że kierownik drużyny i trener Zagłębia nie znają regulaminu. Jasne, karne to nowość. Ale żeby takie osoby, najważniejsze, bezpośrednio związane z drużyną, rozgrywkami, nie znały regulaminu? Wstyd

 • Montana lubi Komentarz

  Niestety. Mimo, że kibicuję Zagłębiu to rozwiązanie powinno być jedno. Powtórzenie rzutów karnych ale w Lubinie. Niestety. Wina delegata i sędzin jest bezsporna. Nie znają regulaminu i sędziują spotkania ? Skandal. Zaognianie tematu przez bezsensowną odpowiedź Zagłębia jest nie na miejscu i nie ma nic wspólnego z duchem prawdziwej rywalizacji sportowej. I niestety jest mi wstyd za Pana Kuleszę i Panią Karkut. Bo nie wierzę też, że Pani trener złamała przepisy nieświadomie. Więc chcąc być OK karne należałoby powtórzyć. Tyle.

 • Montana napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Darujcie sobie to pisemko.Gdyby tak było jak próbujecie tu wszystkim wmówić, to Jestem przekonany że Zagłębie pierwsze zrobiło by z tego szum. Żałosne...

 • Montana lubi Komentarz

  Chyba nie do końca rozumiesz co napisałem. Zagłebie jest "FAIR PLAY", ale wtedy nie było, na boisku dostało potężne bęcki, a że była furtka, to skorzystali i zyskali 2pkt za free. Wpływ na wynik tej zawodniczka, która weszła tam w ostatnich minutach na boisko był bliski 0. Także, fair play, zasady, moralność i inne puste słowa można pisać w durnych oświadczeniach, prawdę każdy zna.

  Regulamin jest ważny.... jednak jak widać w ostatniej kolejce w 2 ważnych meczach doszło do jego naruszenia i co... i nic :-) Winnych nie ma, a jak są, to dostaną kary po 100 zł i sprawa przycichnie. Swoją drogą wracając do tego meczu z 2016 roku, to wtedy nawet Związek ping-ponga miał taki zapis o Karcie Polaka, a wielki ZPRP nie... coś co jest normą we wszystkich dyscyplinach u nas było wielką sprawą.

 • Montana napisał/a komentarz do Kontroświadczenie Metraco Zagłębia Lubin w sprawie meczu z MKS-em Perłą Lublin

  Odwracanie kota, ogonem.I właśnie w tym Zagłębie jest najlepsze!.Nigdy nie było tak że graliśmy bez licencji.W sezonie 2014/15 że względu na zadłużenie klubu wobec różnych podmiotów gospodarczych dostaliśmy licencję warunkową. W sezonie 2015/16 została utworzona nowa spółka- córka MKS sp. z o.o, dzięki czemu pozbyliśmy się długów, uzyskując tym samym licencję bez warunkową. Taką jest prawdziwa historia, a osoby które mówią że graliśmy bez licencji , albo nie mają pełnej wiedzy, tylko coś i od kogoś usłyszeli albo kłamią.

 • Montana napisał/a komentarz do Kontroświadczenie Metraco Zagłębia Lubin w sprawie meczu z MKS-em Perłą Lublin

  Nie potraficie przyznać się do błędów , idziecie zawsze w zaparte.Dlaczego Lublin te przepisy znał,a Lubin nie?Ludzka rzecz błądzić, ale w tym przypadku ,delegat, i stroną Zagłębia była informowana w czasie wykonywania karnych o łamaniu przepisów, i co? totalna olewka z waszej strony.Na pewno najwieksza wina leży po stronie ZPRP, tu chyba się zgodzimy?(delegat i sędziny)Piszę to od lat ,dopóki nie będzie tam zmian nie będzie normalnie.Co do mistrzostwa to jest jeszcze 30 pkt do zdobycia, i póki są matematyczne szanse innych drużyn nie przyjmujemy tego do wiadomości.

 • Montana napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zero skruchy że strony Lubina(nie znajomość przepisów,itd)Tylko jak zwykle buta!!!Jak tak chcą pogrywać to ok.Zobaczymy jak daleko na tym zajadą.Zreszta tego można było spodziewać się po Kuleszy.

 • Montana lubi Komentarz

  Wypadałoby jakieś słowo przepraszam ze strony Zagłębia w oświadczeniu a nie dokładanie do pieca o "sportowej" rywalizacji.
  A delegat powinien być dożywotnio zdyskwalifikowany skoro miał zgłaszane uwagi w trakcie rzutów karnych ze strony Montexu i nie reagował.

 • Montana lubi Komentarz

  Ależ złośliwa ta odpowiedź...O.K. Lublin odpuszcza, bo ma przewagę w tabeli i napięty grafik, Lubinowi pasuje, bo niżej ścisk i ten punkt może okazać się kluczowy, a co na to reszta? Koszalin? Elbląg? Czy jak się dwa kluby dogadają, to można sobie grać, jak się chce ? Bardzo ciekawa sytuacja :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.