80GB - lubi

 • 80GB lubi Komentarz

  Jestem z Tarnowa i jadę na ten mecz. Wiadomo że chce żeby Tarnów wygrał ale nie chce spadku Grudziądza tylko Torunia...zadowoli mnie bonus...ale pełna pula będzie cieszyć najbardziej

 • 80GB lubi Komentarz

  Dzięki za przypomnienie historii spedwaya bo o niej nie wiedziałem. GKM utrzymał się kosztem bankruta z Rzeszowa ktory kontraktował zawodników na wirtualnych kontraktach. Był pierwszym chętnym do jazdy w Ekstralidze więc wskoczyliśmy na to zaszczytne miejsce. Gdyby to było Krosno też byś już ich nie nawidził do końca życia? A co powiesz na Rybnik, Częstochowę? Wtedy spadliście z Ekstraligii, wiadomo było że w niej nie pojedziecie więc nie powinno was interesować kto do niej awansował bo nikt wam tego awansu, utrzymania nie zabrał, sami sobie go zabraliście. Dział 2 liga polecam.

 • 80GB lubi Komentarz

  Sokół Sokół widzę że Jesteś taki lokalny gam..ń odporny na wiedzę i trudny do zajeb..nią UL to super klub ale uważaj bo komary jak się spasuja to szerszenie będą w czarnej dup..e. Naucz się szacunku do rywala bo że Stalą szerszenie mało się nie zesrały

 • 80GB lubi Komentarz

  Sam nie wiem, w 6 lidzie są.

 • 80GB lubi Komentarz

  Panie Jan Krzystyniak ; Panie Zenon Plech ... kopiuj-wklej, kopiuj-wklej, kopiuj-wklej i czytac, czytac i jeszcze raz czytac! Nauczycie sie byc moze "eksperci" od siedmiu bolesci jak sie pisze felietony! Mozna sie z autorem nie zgodzic, ale i nie ma sie do czego przywalic.

 • 80GB lubi Komentarz

  On pisał o meczu w Gdańsku z Rzeszowem. Dzisiaj podobnie by było w Bydgoszczy, gdzie Polonia miała jechać z amatorami z Rzeszowa, ale niestety pogoda uchroniła tychże amatorów przed kolejnym blamażem.