Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Franek631 lubi Komentarz

  Przegrać wygrany mecz to też sztuka. Antiga dziękujemy

 • Franek631 lubi Komentarz

  w miejsce W ITKOWSKIEJ TRZEBA SZUKAC innej zawodniczki

 • Franek631 lubi Komentarz

  Panie Antiga...Kamila Witkowska przez 5 setów zdobyła....1 punkt !!!! Gdzie było granie pierwszym tempem? Szóstą strefą? Bylo tylko lewo prawo...w końcu skrzydłowe padły ze zmęczenia. Trener nie widzial tego ???? Przegrano wygrany mecz. Szkoda.....

 • Franek631 lubi Komentarz

  Niestety.....w tym meczu trener Antiga wykazał, że nie myśli....nie spodziewałem sie tego...no nie pomógł drużynie. Pani Kamila, mam nadzieję ostatni sezon w Rzeszowie...nie możemy mieć sentymentów,chcąc sukcesów.

 • Franek631 lubi Komentarz

  Kurde! Piąty set i... tak jak bym już gdzieś to widział?! Przyjęcie jakie-takie, piłka na prawe raz, drugi (Zaroślińska oddycha rękawami a Frantti aż się prosi aby do niej zagrać) i ... seria 5 pkt. z rzędu ..." do tyłu", w końcowej fazie tie breaku?, tak nie można!!! ...Jest, eureka! wypisz, wymaluj turniej kwalifikacyjny do IO i mecz z Turczynkami! Wołosz-Smarzek, Wołosz- Smarzek, z drugiej strony punkty ze środka (z obiegnięcia!) i ... mecz do tyłu, tak jak dzisiaj! Panie Antiga, nie bierz przykładu z nadtrenera Nawrockiego! Dobre środkowe to nie tylko wzrost! I więcej odwagi przy zmianach, Witkowska aż "się prosiła" o dłuższą zmianę!

 • Franek631 napisał/a komentarz do Puchar Polski siatkarek. Policzanki obroniły trofeum po niesamowitym dreszczowcu

  W czasie gry jeszcze w IV secie pisałem na Sportowych Faktach, że Antiga przegra mecz, bo trzyma na boisku Witkowską, nie wpuszcza na blok Polańską, a także nie potrafi ustawić drużyny, i niestety sprawdziło się, to puszczanie środkowych Polic to granda

 • Franek631 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Antiga przegra mecz, bo nie potrafi ustawić drużyny!

 • Franek631 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powinien Polanską wystawić na blok

 • Franek631 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Antiga chyba ślepy, że Witkowska nic nie gra, ani w bloku, ani w ataku!!!!

 • Franek631 napisał/a komentarz do Siatkówka. PlusLiga. Piotr Maciąg zastąpi Krzysztofa Ignaczaka w Asseco Resovii Rzeszów

  To Ignaczakowi należało się. Przez swoją arogancję i braki menadżerskie doprowadził do upadku Asseco. Oj ciężko będzie odbudować drużynę i wyniki. Nowym, tj. trenerowi i dyrektorowi życzę sukcesów i przemyślanych działań.

 • Franek631 napisał/a komentarz do PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów ma nowego trenera. Emanuele Zanini poprowadzi zespół

  Oglądam wszystkie mecze i nie wydaje mi się, że ich gra to wina trenera. Ja raczej stawiałbym na atmosferę (czyt. Ignaczaka). Tacy zawodnicy nie zapominają w ciągu kilku miesięcy jak gra się w siatkówkę.

 • Franek631 lubi Komentarz

  Im już Bóg nie pomoże.Zrobili złe transfery co wczoraj było widać.Butryn wciąga nosem Schulza i Bartmana razem wziętych.Wystarczyło powalczyć o klasowego środkowego jakim jest Pajenk a nie ściągać wynalazki pokoju Krulickiego czy Kalembki.

 • Franek631 napisał/a komentarz do PlusLiga. Asseco Resovia w coraz większym dołku. Rafał Buszek: Dzieje się coś złego

  Takie gadanie że "z biegiem czasu gramy coraz gorzej", to nie tłumaczenie racjonalne! Musza istnieć jakieś faktyczne przyczyny, np. za mało płacą więc obrażamy się, albo jesteśmy przemęczeni forsownymi treningami, albo trener nie ma pojęcia o prowadzeniu drużyny na treningu i podczas meczu itp.. Jeżeli nie będą podane faktyczne przyczyny, to wyjaśnienie jest tylko jedno: w Asseco grają sami nieudacznicy i przez takich są prowadzeni i kierowani!

 • Franek631 napisał/a komentarz do Zmiany w Asseco Resovii Rzeszów. Piotr Gruszka nie jest już trenerem zespołu

  "kowal" (Ignaczak) zawinił, a tylko cygana (Gruszkę) wyrzucili. Ignaczak powinien sam podać się do dymisji. Serafin jeszcze bardziej pogrąży drużynę. Tu trzeba kogoś z zewnątrz, albo swojego (Kowala).

 • Franek631 lubi Komentarz

  Nie wiem na co czekają właściciele Resovii..... jedno jest pewne gorzej grać się nie da

 • Franek631 lubi Komentarz

  Panie Góral ,tylko Pan może Resovie uratować.Czas na szybkie i daleko idące decyzje-obu Panów Gruszki i Ignaczaka od jutra nie powinno być w klubie.To jest ostatni dzwonek alarmowy dotyczący siatkówki w Rzeszowie.

 • Franek631 lubi Komentarz

  KOMPROMITACJA!!!!!!!!!!!! gruszka to trenerska miękka faja roku !!!!!!!!

 • Franek631 lubi Komentarz

  żal kibiców ! dobrze że mamy jeszcze dziewczyny które walczą o najwyższe cele nie tylko w lidze !

 • Franek631 lubi Komentarz

  Jeżeli Gruszka Ignaczak mają odrobinę honoru, dzisiaj powinni złożyć obydwaj rezygnację.

 • Franek631 lubi Komentarz

  Jeśli teraz Igła nie odwoła Gruszki to tylko wstyd i dobre imię straci, bo w następnej kolejce na taczkach ich wywiozą obu, i staną się posmiewiskiem całej siatkarskiej elity.A jeszcze odrobinę szacunku masz w Rzeszowie (nie strać jej)

 • Franek631 lubi Komentarz

  Wywalić po sezonie wszystkich 4 przyjmujach, z takim przyjęciem nieda się nic zrobić. Trzeba stawiać na młodych takich jak Łukasik, Ziobrowski, Szymura.

 • Franek631 lubi Komentarz

  szanowni tu piszący . Miejcie honor i przestańcie skamleć jak zbite psy . Jak trenerem był KOWAL to tez skamleliście pomimo , że zdobywał tytuły MP.

 • Franek631 lubi Komentarz

  Nie wiem, lecz odnoszę wrażenie,że Adamowi Góralowi coraz mniej zależy na siatkówce. Podobno stery oddał w inne ręce. Chłop ma co robić w swojej firmie, rzecz jednak w tym aby takie sprawy oddawać w kompetentne ręce. A co do wspomnianego duetu to drodzy fani nie liczcie, że sam się podda do dymisji. Resovia zrobiła z siebie pośmiewisko. Przypominają się słowa piosenki śp.Wojtka Młynarskiego co by tu jeszcze spieprzyć panowie.... Rzecz w tym, że w tym przypadku wszystko zostało już spieprzone.

 • Franek631 lubi Komentarz

  Niech kibice wywieszą baner, że chcą rezygnacji trenera czy coś innego podobnego.

 • Franek631 lubi Komentarz

  Tylko Komendy szkoda. Resztę tego towarzycha przepędzić w 3 wiatry.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.