Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • zibix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Polska - Senegal. Robert Lewandowski: Może się baliśmy

  brawoooo !

 • zibix lubi Komentarz

  Ja tez nie... ot po prostu chłopcom ktoś zapomniał poustawiać na boisku stolików z żelem, szamponem do włosów i napojami....... ooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj zapomniałem jeszcze a całej bandzie reporterów którzy będą utrwalać na "kartach historii (czytaj karta SHDC) wraz ze swoimi WAG-inami heroiczna walkę ,okupiona potem i krwią w barwach narodowych. O ja pitolę co ze mnie za egoista, zapomniałem dodać, że wszystko to czynią charytatywnie..... bo przecież zarabiają w swoich zagranicznych klubach, a gra dla reprezentacji to czysta przyjemność. Q.... i się obudziłem. Tobie tez radze, albo odstaw ta gooowno co bierzesz. Po losowaniu grup, rozmawiałem z moim kumplem ksywka "Prezes", notabene fan i specjalista od piłki nożnej, ze łatwiejszej grupy to już nie można mieć. Mowie tak jakiś tam (bez obrazy) Senegal, nie grali ze 20 lat w MS (moja niewiedza,nie interesuje się kopana), Japonia to całkiem małe skośnookie, obawiałbym się jedynie Kolumbii bo to Ameryka Poludniowa i ten temperament. I on znawca powiedział mi , ze sukcesem będzie wyjście z grupy, to ja się pytam skąd to 6 miejsce w światowym rankingu? Powinni wyjść na bosko jak po swoje !!!!!! Niestety nie widziałem wczoraj poza marazmem nic. Brak pomysłu na grę, wieczne kłótnie, zero zaangażowania, nawet " Krycha" nie przekonał mnie ta bramka. Banda dobrze opłacanych indywidualistów, bez honoru. Pamiętam rok 1974, i to z autopsji, kiedy chłopcy Górskiego gryźli trawę, tu tego zabrakło. Konkluzja na koniec, bo tez bylem wczoraj świadkiem beznadziejnego szowinizmu, w trakcie transmisji nastąpiło zacięcie (czasami mi się zdarza z niewyjaśnionych przyczyn) przekazu, a zona mojego eksperta opuściła towarzystwo, nakazując to mężowi, Dzięki bogu i policji chłop nie wziął sobie tego do serca bo przekaz powrócił po kilkudziesięciu sekundach. Dlaczego do tego nawiązuję ? Przed meczem miałem rozmowę, dlaczego się nie szykuje na mecz i nie maluje się i takie tam, własnie z nią, szowinistką. Odpowiedz była prosta, interesuje się sportem dla prawdziwych twardzieli, żużlem tam gdzie chłopcy gryza tor, a tutaj (piłka nożna) to więcej jest picu bez picu. Tobie tez polecam pójść na stadion i przeżyć te emocje na żywo gdzie podczas 60 sekund ( 4 okrążenia w żużlu) jest ich więcej, jak podczas wczorajszej kopaniny, bo piłką nożna tego nazwać tego wręcz nie wypada.....

 • zibix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Dariusz Tuzimek: Mecz z Kolumbią oddzieli mężczyzn od chłopców. Dawać tego Glika! (felieton)

  Znaleźliśmy sobie kozła Cionka ofiarnego, a tak naprawdę mieliśmy tych kozłów 11

 • zibix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Dariusz Tuzimek: Mecz z Kolumbią oddzieli mężczyzn od chłopców. Dawać tego Glika! (felieton)

  Choć jeden sensowny artykuł, dlaczego tak późno panie redaktorze. Niejednokrotnie graliśmy podobną piłkę czyli słabą bez polotu, ale podobno wygranych się nie gani

 • zibix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Polska - Senegal. Adam Nawałka: Byliśmy słabsi

  Dlaczego Nawałka preferuje styl na jeden kontakt, przecież my nigdy nie będziemy Barceloną. Uważam, że zagrożenia bramek są wtedy gdy z pod pola karnego wychodzi się choć jednym dryblingiem, ogrywa przeciwnika i kończy wrzutą w pole karne. Nawet przy rosłych zawodnikach Senegalu to nam wychodziło (bramka Krychowiaka). Do celnych podań i ich odbioru potrzeba niezłej techniki której niestety za grosz nie mamy.Styl Nawałki to gra obrońców z bramkarzem stąd to podanie nie wiedzieć dlaczego Krychowiaka na ślepo w stronę bramki. Zajrzeć zawodnikom w oczy, pewnie zobaczylibyśmy panikę i strach więc najłatwiej POZBYĆ się piłki podając do tyłu gdzie powinni być swojaki, a czasami niestety nie są. POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO...czyżby hit boiskowy wrócił na europejskie i światowe stadiony ?

 • zibix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Polska - Senegal. Adam Nawałka: Byliśmy słabsi

  sam sobie odpowiedziałeś

 • zibix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Polska - Senegal. Adam Nawałka: Byliśmy słabsi

  ja ze szwagrem już szykujemy taczkę dla selekcjonera

 • zibix lubi Komentarz

  Nawet podobny )

 • zibix lubi Komentarz

  Zniszczył przyjemność oglądania meczu Piła - Motor wypowiedziami i obiektywizmem. Z drugiej strony jeśli tak szkoli i współpracuje jak komentuje w tv to Polonia na jego odejściu skorzysta.

 • zibix napisał/a komentarz do Polonia chce uniknąć jazdy w barażu. Musi wygrać wszystko u siebie

  Też chciałbym wiedzieć gdzie poszły pieniążki obiecane przez miasto, jeśli w ogóle jakiekolwiek były. Myślę, że włodarze naszego klubu prezes i menadżer od dawna sympatyzują z obecnym prezydentem nawet próbowali dostać się do świty i kto wie czy w tym roku ponownie nie spróbują, a w swoje gniazdo s........ nie będą. Czas nadszedł aby spróbować to zmienić gdyż nasz prezydent całkowicie się wypnie na klub po wyborach. Żal od paru lat mam też do fan klubu, który swego czasu wraz z innymi kibicami protestował w sprawie długów, prezydent przyjął delegację i zapowiedziano oficjalnie, że nic w tej sprawie nie wyjdzie na jaw, a już wtedy można było coś ugrać.Panie Żentkowski z kim pan chce wygrać na wyjeździe ? Są jeszcze tacy którym zamydli pan oczy ? Oczywiście można powalczyć, ale dla przypomnienia wyjazdy do Daugavpilis, Łodzi, Gdańska i mecz u siebie z Rybnikiem. O wygranych możemy tylko pomarzyć, a to już gwarantuje nam 7 (oby nie 8) miejsce i walka najprawdopodobniej z Rawiczem lub Ostrowem. Koniec sezonu i jak to zwykle bywa przy Bydgoskiej echo w kasie, a baraże za pasem.

 • zibix lubi Komentarz

  Zentek jak coś powie to nie wiadomo czy się śmiac czy płakać... ja bym chciał zobaczyć jedną rzecz audyt finansowy klubu na co idą pieniądze i czemu ciągle brakuje... Bo skąd się biorą problemy sprzętowe?? Zawodnicy nie inwestują w sprzęt bo nie mają z czego nie maja bo klub ma plecy... Tak samo sprawa z harrisem... Panie Ż kto go ściągnął do klubu?? Do póki nie będzie prywatnego inwestora z konkretnymi pieniędzmi żużel w Pile nie ruszy do przodu. Bajki z wygrywaniem u siebie to śmiech. Z rybnikiem plecy a i z Gniezno i Dauga nie jestem pewien czy wygramy... Wyjazdy wszystko w plecy... Pzdr

 • zibix lubi Komentarz

  Koledzy, chyba nie słyszeliście nigdy o innym znaczeniu słowa kultura, które na dobrą sprawę nie oznacza jedynie sposobu zachowania osoby w określonych okolicznościach. Kultura futbolowa Polski to cały dorobek polskiej piłki nożnej, historia, tradycje, sukcesy, otoczka, atmosfera związana z piłką nożną, trąbki - wuwuzele, flagi, stroje biało czerwone, kapelusze, itp... Innymi słowy duża kultura futbolowa znaczy tyle, że piłka w naszym kraju jest na tyle powszechna, że jest sportem narodowym, ludzie w Polsce żyją tym sportem, a co dzieje się w piłce wiedzą nawet ci co się nią nie interesują. Jest mecz to wychodzisz jeden z drugim z kumplami na ryneczek, do baru, albo do któregoś kumpla, lub umawiacie się u Ciebie, otwieracie browary, chipsy i paczycie na mecza. Takich rzeczy nie ma chociażby w Gibraltarze, San Marino, Luksemburgu i w wielu większych krajach...To jest wysoki poziom kultury sportowej. I termin ten niewiele wspólnego ma z zachowaniem kiboli na stadionach. Pzdr.

 • zibix lubi Komentarz

  Skład kadry jest znany ,do obsadzenia zostało kilka miejsc dla turystów,a to cale oczekiwanie na ogłoszenie kadry to tylko pąpowanie medialnego balonika dla fanów

 • zibix napisał/a komentarz do Pech Tomasza Gapińskiego. Zanosi się na długą przerwę

  W najbliższych dwóch meczach i tak należałoby się liczyć z przegranymi Motor i Orzeł, do tego dwa tygodnie przerwy. Miejmy nadzieję, że Tomkowi starczy miesiąc przerwy, tak aby na Loko był w pełni sił.Zdrówka !!!!!!!!!!!

 • zibix lubi Komentarz

  Nie ma co gdybac ,w niedziele się okaże wiadomo juniorzy nie porównywalni ale są jeszcze seniorzy ,nie wiadomo czy spasują sie idealnie z torem w tamtym roku mecz stal rz.- polonia lampartowie średnio sobie radzili.Wiara umiera ostatnia i wierze w POLONIE PIŁA

 • zibix napisał/a komentarz do Chris Harris zatelefonował do Polonii. Prosi o szansę

  Obawiam się trochę tej wymiany Harrisa za Łagute. Ten najmłodszy z braci pojechał całkiem przyzwoicie i może być tylko lepiej takie odniosłem wrażenie. Natomiast Harris...nie śledziłem jego dotychczasowych meczy, ale tu i ówdzie słyszy się, że kompletne dno. On nie zaangażuje się w mecz, przyjedzie, odjedzie swoje (obstawiam cztery jedynki) i tyle, co innego Łaguta choć wynik może być podobny ale jak brzmią te cztery punkty przy każdym z powyższych zawodników.

 • zibix napisał/a komentarz do Przygotowania Startu do meczu z Wybrzeżem. W piątek gnieźnianie pojadą sparing

  Popieram. Inni po prostu nie wytrzymują ciśnienia i odpowiadają to też można zrozumieć, cóż najlepiej naturalnie ignorować te wpisy, gdyż blokowanie tak naprawdę nic nie da, bo tak jak Fenix powstał z popiołu tak trolle powstają z innym logo.

 • zibix napisał/a komentarz do Przygotowania Startu do meczu z Wybrzeżem. W piątek gnieźnianie pojadą sparing

  Podoba mi się taktyka Startu, po sromotnym laniu w Rybniku chcą szybko wrócić na właściwe tory, to naprawdę może się udać.Każdy sparing z obcą drużyną z pewnością lepszy, niż najlepszy trening w własnym gronie.

 • zibix napisał/a komentarz do MŚ 2018. Ogromne koszty reprezentacji Polski. PZPN wyda grube miliony

  To kiedy ten mecz z Litwą, wyczytałem że 12.06, a wylot do Rosji 11.06 to niby przylecą na mecz dzień po wylocie ???

 • zibix napisał/a komentarz do Wanda - Polonia: Nie odchodzi się z tonącego okrętu (komentarze)

  i mnie także...:)

 • zibix lubi Komentarz

  Menadżer mnie uspokoił XD

 • zibix lubi Komentarz

  Rafale Okoniewski gospodarze byli lepiej dysponowani niż w poprzednich meczach bo za rywali mieli ogórki by nie cytować Śwista z Polsatu.
  Panie menago jacy nowi. Laguta? Więcej odpadów nie mamy z Harrisem kontrakt chyba warszawski. No chyba ze mowa o juniorach

 • zibix lubi Komentarz

  Ten układ z prezydentem Glowskim nie wypala. Kolejny mami ludzi kibiców. Nic z tego dobrego nie wyjdzie!!. Od klubu żądam spotkania z kibicami żeby jasno przedstawili finanse jakie są. Zasługujemy na to żeby poznać prawdę Panie Ż .

 • zibix napisał/a komentarz do Prezes Polonii: W najczarniejszych snach nie zakładałem porażki w Krakowie

  Panie prezesie, przepraszać i wyciągnąć stosowne wnioski należało już po meczu w Gnieźnie.Znaleźliśmy się w bardzo ciężkiej sytuacji i trudno uwierzyć w to, że najbliższe mecze u siebie z Łodzią i Lublinem wygramy, oczywiście do tego dwa rewanże i jesteśmy na samym dnie. Śmiem twierdzić, że co najwyżej baraże już są nieuniknione, a pieniążków w skromnej kasie raczej coraz mniej. Rada, jak najszybciej ogłoście panowie promocje i to radykalne biletów, bo przy braku odpowiedniego dopingu będzie jeszcze gorzej.

 • zibix napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  deszcz, deszcz, pochmurno, chłodno i nie widać poprawy :(

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Franek_Kimono

Witam ! Serdecznie zapraszam do dyskusji w ramach pierwszych kolejek na Polskich żużlowych arenach :) W tym temacie będziemy wyrażać swoje spostrzeżenia oraz typy na nadchodzące spotkania ! :) Wszystko bez zbędnych klasyfikacji oraz w miłej, luźnej atmosferze :) Jeszcze raz zapraszam !


http://www.sportowefak...ka-numer-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.