BDG - lubi

 • BDG lubi Komentarz

  Półgesek skad ty sie urwałes zobacz w jakim składzie jezdziła w meczach Polonia o ,których piszesz przecież nie jechał Bellego/kontuzja/ oraz Zengota,który dopiero od dwóch spotkan wystepuje może Ciebie zawodzi pamięć troszke reflekcji ty tylko uzywasz suchych wyników a nie szukasz przyczyn porazek może ty jestes kolegą Amona tego debila z Gniezna.

 • BDG lubi Komentarz

  Swoją drogą skrypty tej strony są póki co dziurawe jak zeszłoroczne tłumiki Kasprzaka... Kilka godzin temu będąc niezalogowanym (bo się nie dało) na próbę polubiłem jakiegoś posta na forum, zadziałało, a teraz widzę, że faktycznie przypisało go mnie. Ewidentnie nikt nie wpadł na coś takiego jak zamknięta beta, żeby jak już coś wypuszczać, to chociaż dopracowane.

 • BDG lubi Komentarz

  Nasz wszystkich w 4 literki?
  WSZYSTKICH!
  Fuuu...nie dam swojego tyłka do całowania przez np Pana DG
  ;P
  Ale tak to popieram xD

 • BDG lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • BDG lubi Komentarz

  To jest masakra jakaś...:( Żeby móc normalnie zobaczyć Twój awatar to muszę wejść na swój kokpit,ewentualnie na takich właśnie stronkach...:) Fajnie Cię widzieć w normalnych rozmiarach...:)

 • BDG lubi Komentarz

 • BDG lubi Bez nazwy

 • BDG lubi Zdjęcie

   

 • BDG lubi Komentarz

  Co myśmy Wam zrobili że tak mas potraktowaliście???
  tzn,ja byłem wredny co do pana Gapińskiego,ale reszta była grzeczna,!!!
  Za co,za co???:/

 • BDG lubi Komentarz

  Najbardziej smutne w tym wszystkim jest to,że wprowadzono zmiany,bez żadnej konsultacji z osobami,dzięki którym ten portal tak naprawdę istnieje.Jestem w stanie zrozumieć ,że zmiany jakieś tam są potrzebne,ale to co dzisiaj zostało zrobione przeszło wszelkie pojęcie.Hm...najpierw zmiany a potem okazuje się ,że jest to jeden wielki niewypał,który chyba pasuje tylko i wyłącznie pracownikom SF.Wchodząc tylko na stronę główną można dostać oczopląsów...a potem zaczynają się schody.Problemy z logowaniem,problemy z pisaniem komentarzy.Problemy z wejściem na blogi,statusy...mało wyraziste avatary i brak jakiejkolwiek rozpoznawalności w przypadku osób odpowiadających.Nic kompletnie nie widać.Ujmując to w jednym zdaniu...Nowe SF zrobione byle jak,aby było...Mam nadzieję ,że tym razem osoby odpowiedzialne za to badziewie podejdą do sprawy jak dorośli ,odpowiedzialni ludzie,biorąc pod uwagę przede wszystkim zdanie użytkowników tego portalu.A może jestem naiwna...?

 • BDG lubi Komentarz

  Redakcjo, ja nie proszę, wręcz błagam....
  Zmieńcie szatę graficzną, bo można dostać pier*lca, oczopląsu i nerwicy.
  Przedobrzyliście, nie mówiąc o tym, że wielu userów nie może się zalogować.
  Znaleźć coś na stronie graniczy z cudem.

 • BDG lubi Komentarz

  Dopoki nie wroci stara strona.. MNIE TU NIE BEDZIE.. DNO DNA I WODOROSTY... TYLKO DEB.. MOGL WPASC NA POMYLS Z TAK DENNA OPRAWA SRONY I TAK NIECZYTELNA.
  NAJLEPIEJ ZROBCIE ZE POJECYNCZE KOMENTARZE BEDZIETRZEBA WCISKAC ZEBY ODCZYTAC..
  NA MNIE NIE ZAROBICIE JUZ ANI GROSZA ZA KLIKNIECIA...
  ZEGNAM ZAPRZYJAZNIONYCH UZYTKOWNIKOW I MONGOLIE...

 • BDG lubi Komentarz

  Myślę panie Czechowski, że coś tu spieprzyliście. Nowości nie zawsze się sprawdzają, tym bardziej, że mają sporo knotów!
  Dlaczego nie widzę kolesia któremu odpowiadam na komentarz? To szalenie utrudnia fachową dyskusję. Szukanie blogów to kolejny problem. Rzecz w tym, żeby można było poruszać się swobodnie do czego byliśmy już przyzwyczajeni. Wiem, że do wszystkiego można się przyzwyczaić, ale po co niszczyć coś co się sprawdza, na rzecz nowego mało czytelnego tworu tylko dlatego, że jest nowy. Pzdr!

 • BDG lubi Komentarz

  Szaki jeśli nic się nie zmieni usuwam konto.
  Nawet nie mogę wejść na osoby obserwowane :(
  Ze względu na Ciebie i innych znajomych jest mi bardzo przykro.

 • BDG lubi Komentarz

  Gdyby nie mój blog-typer o Ligue 1(który to blog ciężej teraz znaleźć) to usunąłbym swoje konto z tego coraz bardziej badziewnego portalu :P Zobaczę jak dalej publika będzie dopisywać u mnie(nie chciałbym Ich zawieść), dam sobie czas do następnej kolejki i wtedy zadecyduję co dalej z tym fantem zrobić.

 • BDG lubi Komentarz

  Może chaotycznie to przedstawiłam, ale coś fajnego zostało zniszczone

  Ja ci pomogę to mniej chaotycznie przestawić !!! BURDEL Z PORTALU ZROBILI I ŻEBY BYŁO JASNE WISI MI JUŻ ICH ŚMIESZNY BAN :(

 • BDG lubi Komentarz

  Przyzwyczaić sie można tylko po co zmieniać to co dobre i łatwe w funkcjonowaniu. Lepsze jest wrogiem dobrego
  Nie chodzi o szatę graficzną, tylko o funkcjonalnośść i dostęp do funkcji. Ja osobiście spróbuje się w tym znaleźć , ale wątpię bym za miesiąc tu jeszcze się logował

 • BDG lubi Blog niecenzuralny.

 • BDG lubi Komentarz

  Dzień Dobry Panie redaktorze Czechowski :)
  Mój wpis dotyczy nowej strony, którą państwo wstawili w zamian starej. Niestety w tym przypadku nowe okazało się gorsze !!!!
  Nowa strona jest nie do przyjęcia z następujących powodów :
  1. jest mało przejrzysta i nieczytelna,
  2. trudno odnaleźć dział,w którym chce się czytać artykuły,
  3. Wiadomości, które dotychczas były przejrzyście ułożone, informacyjnie dopasowane do każdego użytkownika w chwili obecnej tworzą natłok ramek,obrazków, dzikich filmików, z czego trudno jest dostępne uzyskanie prostej informacji po którą sięga użytkownik,
  4. Zatłoczone, zbite info np. tenis ! Przykład : usiłowałam sie dostać na stronę JJ i ........... niestety nie dostałam się, po dwóch min. zrezygnowałam,
  5. dyskusje użytkowników były widoczne ..... teraz ..... bez komentarza bo musiałabym użyć nieparlamentarnych słów !
  Pytanie : dlaczego zmieniać coś co przyciąga w jakiś sposób użytkowników na coś co kojarzy mi się i niestety przypomina "Pudelka" ???
  Dlaczego redakcja nie chciała skonfrontować chociaż w małej komórce tej zmiany z użytkownikami ??? Przecież tak naprawdę to użytkownicy ubarwiają i korzystają z niej !
  Uważam, że dzięki użytkownikom ta strona istnieje i jest tematycznie dla nich ustawiona !
  Ponad rok temu wybrałam tą stronę bo była przejrzysta i łatwa w obsłudze, avki użytkowników ..... to feria pomysłów, intelektu !
  Rozmowy, typerki, blogi, statusy, zdjęcia ...... to zniknęło, wiec chyba i ja zniknę bo nowa strona dla mnie jest nie do przyjęcia. Jest źle opracowana, nabazgrolona i niestety informatycy, którzy ją zrobili są bez pomysłu.
  Może chaotycznie to przedstawiłam, ale coś fajnego zostało zniszczone i uważam, ze sami podcinacie sobie gałąź na której siedzicie !!!!
  Z poważaniem Margota !!!

 • BDG lubi Komentarz

  Sik nie wybiera,robię za portiera.
  Jak się Eddy nie załatwi,to się człowiek rano martwi.