Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Przemek Janowski napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski proponuje rewolucję w systemie rozgrywek. Większość prezesów nie chce o tym słyszeć

  Nie ma idealnego systemu. Każdy ma wady. Ja np. jestem w ogóle przeciwnikiem play-offów, marzą zaś mi się rozgrywki z 28 meczami w sezonie - 8 drużyn i każda z każdą spotyka się po cztery razy w różnych terminach. Oczywiście, zaraz podniosłyby się argumenty, że klubów nie stać, nie ma terminów itd... Rzecz jasna, należałoby obniżyć punktówki zawodnikom (przynajmniej te oficjalne) i pewnie im też by to się nie podobało (w końcu każdy mecz kosztuje ich tyle samo, więc zarabiali by relatywnie mniej).

 • Przemek Janowski napisał/a komentarz do Siatkówka. ME 2019 kobiet: FIVB po latach dostrzegła swój błąd. Turczynki mogą zostać osłabione przed turniejem

  Dura lex, sed lex. Nie rozumiem dlaczego miałaby nie odbywać obowiązkowej karencji? Sama nie wiedziała, że grała w reprezentacji swej ojczyzny? No bez jaj... Chociaż w tym FIVB wszystko jest możliwe.

 • Przemek Janowski napisał/a komentarz do Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal Gorzów

  Pomyśl, że to był bieg po równaniu...

 • Przemek Janowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Przemek Janowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ależ ten Miesiąc jest irytujący. Zero myślenia....

 • Przemek Janowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dokładnie. Zaklinanie rzeczywistości. Hampel to taki leszczyński odpowiednik Holdera. Kabel w sytuacjach stykowych. Jego poziom to solidna druga linia...

 • Przemek Janowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No, Ameryki nie odkrył. O tym, że Hans Hollen Nielsen jest beznadziejnym menedżerem wiadomo od dawna. Przywoływać w jego kontekście Cieślaka jest większą obrazą dla tego drugiego (przy całym farcie i judaszowym cwaniactwie, które go cechują) niźli przyrównanie osiągnięć obu panów z czasów zawodniczych.

 • Przemek Janowski lubi Komentarz

  Ja tam stary jestem i nie z Tarnowa, ale dla mnie Sławomir Tronina to żużlowiec, a autor jakoś to przemilczał. Nie wiedział?

 • Przemek Janowski napisał/a komentarz do Żużel. SON. Ekspert nie ma wątpliwości. Srebro to sukces, a brak złota to nie jest wina Cieślaka

  Oczywiście, ze drugie miejsce nie jest porażką. Stanowi realizację planu minimum, jakim było zdobycie medalu. Snucie teorii spiskowych, jak to FIM chce nas za wszelką cene zrzucić z podium brzmi śmiesznie, zwłaszcza w kontekście ostatnim biadoleń Cieślaka jak to regulamin został skrojony pod gwiazdy. O mało co i bylibyśmy świadkami jak nasza gwiazda nieomal samodzielnie zdobyłaby złoto dla Polski. Regulamin jest równy dla wszystkim, a że chory to insza inszość.

 • Przemek Janowski lubi Komentarz

  Już się zaczyna ujadanie nad sprawiedliwością systemu. Wszyscy jechali wg tego samego regulaminu, lecz oczywiście to my jesteśmy - jak zwykle zresztą - poszkodowani. I to umniejszanie skali sukcesu Rosji jest już denerwujące. "Brawa dla Rosjan, ale system rozgrywek koniecznie do zweryfikowania". Tak koniecznie trzeba zweryfikować regulamin, aby zmarzlik w końcu coś wygrał.

 • Przemek Janowski napisał/a komentarz do Żużel. SoN. Zmiana w składzie reprezentacji Polski. Patryk Dudek pojedzie za Macieja Janowskiego

  Heh. Brak medalu przy takich zawodnikach, najlepszym juniorze na świecie, takich nakładach, tak słabych rywalach i takim regulaminie byłby po prostu kompromitacją naszej reprezentacji. Tylko nie narzekajmy potem na pecha, bo jesteśmy pierwsi do kombinowania.

 • Przemek Janowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hahaha. Drużyna, w której składzie nie mieści się aktualny wspollider SGP, złożona z medalistów IMŚ i IMŚJ nie jest faworytem. Dobre sobie. Oczywiście, że jesteśmy faworytem i to głównym, obok obrońców tytułu. Tylko nie zdecydowanym, jak to bywało w SWC. Mamy taką przewagę nad innymi nacjami żużlowymi, że nawet wystawiając drugi garnitur (np. Dudek, Pawlicki, Smektala) bylibyśmy faworytami do złota na równi z Rosjanami.

 • Przemek Janowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dokładnie. Co upadek, to złamanie. A to znaczy, że kości kruche. Rozumiem pasję, marzenia, ale odrobina rozsądku w otoczeniu Tymka by się przydała. Żużel nie jest i nie powinien być najważniejszą rzeczą w życiu. Btw. pojęcie hejt jest zdecydowanie nadużywane.

 • Przemek Janowski lubi Komentarz

  Jaki hejt? Ludzie mu tylko dobrze radzą. Dziwię się, że rodzice jeszcze mu nie zabronili kategorycznie wsiadać na motocykl. Naprawdę stanie mu się kiedyś wielka krzywda i dopiero wtedy będzie płacz. Głupota z ich strony i tyle.

 • Przemek Janowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Heh. No dramat. Piłkarz się dziwi.

 • Przemek Janowski napisał/a komentarz do Dominika Pawlik: Wiele hałasu o nic, czyli (nie) zwalniajmy Vitala Heynena za medal! (komentarz)

  Co ciekawe, odwaliło nie tylko tym z Polsatu, ale też i zwykle wyważonemu w krytyce Dębowskiemu. Straciłem do pana redaktora szacunek. Teraz jeszcze bardziej trzymam kciuki za Heynena i jestem bardzo ciekaw reakcji panów: Wanio, Drzyzgi, Lepy i Dębowskiego et consortes w razie uzyskania kwalifikacji olimpijskiej przez kadrę w pierwszym turnieju.

 • Przemek Janowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Połowa stawki to juniorzy i nikomu nie przyszło do głowy odwoływać zawodów.

 • Przemek Janowski lubi Komentarz

  Mogę się założyć, że bez Messiego Argentyna wygra za rok Copa America. Ale i tak Messiego nie zawieszą na tak długo, a nawet jeśli strzeli corocznego focha na reprezentację to na sam turniej wróci żeby poprzeszkadzać na boisku.

 • Przemek Janowski napisał/a komentarz do Żużel. Grzegorz Drozd. Lotem Drozda: Modły Wirebranda o polskiego mistrza (felieton)

  Jak zwykle świetny felieton. Bardzo celne uwagi co do kondycji szwedzkiego żużla. Też mi się nasuwają skojarzenia z przełomem lat 70. i 80. Tyle, że teraz chyba nawet nie widać u nich jakiejś nadziei. Jonsson już jako 17-latek był liczącą się postacią w Szwecji. Teraz próżno takiego szukać

 • Przemek Janowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Redaktor Tuzimek jak zwykle tuzinkowo i niekonstruktywnie krytykuje. Tak to potrafi każdy kibic w kapciach. I mu za to nie płacą. Lektura kolejnego jego felietonu okazała się stratą czasu. Po raz ostatni, jeśli chodzi o mnie. Jak zwykle morał taki, że wszystkiemu winny Boniek.

 • Przemek Janowski lubi Komentarz

  Bełkot straszny!!Euro-21 ma służyć kształtowaniu zawodników?Ci chłopacy to w większości profesjonalni piłkarze mający lukratywne kontrakty w klubach.To właśnie te kluby wychowały tych zawodników i to ich zasługa,a gra dla kadry to nagroda i zaszczyt dla kazdego z osobna.Tak panie Tuzimek!!Oni przyechali tu tylko po wynik,a nie jak się panu wydaję nauczyć się grać w piłkę!Mają osiągnać rezultat najlepszym możliwym sposobem,i w nosie mam czy ktoś nazwie to "autobusem"#Grecja euro 04!!
  Najlepsze luby nie będą zainteresowane naszymi,bo styl gry kadry U-21 byl brzydki.Najlepsze kluby nawet nie zwracają uwagi na ten turniej,bo takich chłopaków monitorują na codzień podczas gry w klubie.Zresztą ograć Belgię i Włochów(na ich terenie) to słaby turniej??W Belgii zapewne nam nie zazdroszczą,że tak tragicznie wyglądał turniej w wykonaniu Polaków.
  Nie wiem kto jest pana mocodawcą i dla jakich korzyści pan to piszę,ale samo to,że był pan zwolennikiem Wojciechowskiego w wyborach,moralnie powinno skreślać pana zdanie na temat naszej piłki.Boniek ma też swoje wady,ale mówienie,że jest jak za prezesury Lato nie wiem jak określić..Znajdźcie poważnego kandydata,który posiada kompetencję do funkcji prezesa PZPN a potem go promujcie.Sama walizka pieniędzy nie wystarczy(chyba,że płatnym klakierom).Prezesura w Polonii Warszawa Wojciechowskiego,każdemu trzeźwo myślącemu pokazała,że najlepiej jak ten pan,będzie się trzymam od polskiej piłki na bezpieczną odległość;ewentualnie reklamę na baner wykupić.
  Brawo kadra U-21!!!!Nie ma wstydu i oby chłopcy rozwijali się wzorcowo w klubach,a wtedy dorosła kadra będzie miała pociechę na lata!!

 • Przemek Janowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wreszcie jakiś trzeźwo myślący Argentyńczyk. A niektórych piłkarzy nie ma w kadrze, bo bogowi futbolu z nimi nie jest po drodze, a to on ma decydujący wpływ na to kto gra w reprezentacji.

 • Przemek Janowski lubi Komentarz

  Nie zgodzę się, gdyby Lampart jechał zamiast Żupińskiego myślę że spokojnie byśmy wygrali. Natomiast Cierniak, Bartkowiak, Pludra dużo słabsi od Żupińskiego nie są, jeśli w ogóle są, więc chyba nie ma co się specjalnie martwić o najmłodszych. Z resztą niech o randze tego turnieju mówi to że jest tego samego dnia co finał IMŚJ

 • Przemek Janowski napisał/a komentarz do Żużel. Puchar Europy Par U19. Duńczycy bezbłędni w Pilźnie. Polacy bez medalu! (relacja)

  W takim składzie rzeczywiście nie jest to wielkie zaskoczenie. Jednakże brać Żupinskiego będącego ostatnio bez formy i słabego Zielińskiego na takie zawody kosztem zwyżkującego Bartkowiaka czy Cierniaka (rezerwowym na finał imsj mógł być ktokolwiek inny), to sabotaż.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.