arteczek - komentarze

 • arteczek napisał/a komentarz do Zagraniczne media po meczu Polska - Katar: Nowy sędziowski skandal, kupiony zespół w finale

  Wg mnie reprezentacje powinne zbojkotowac te " mistrzostwa świata" i w ogole nie wychodzić na plac gry. po co? po takich akcjach? tutaj sport w ogole nie ma znaczenia!! jak dla mnie bojkot to jest jedyne wyjscie zeby wysmiac katar, szejkow i federacje pilki recznej na swiecie!!

 • arteczek napisał/a komentarz do Kto bogatemu zabroni. Tyle Katar wydał na półfinał mundialu w piłce ręcznej

  Ile jeszcze trzeba tłumaczyć naszemu narodowi, że piłka nożna nie jest naszym sportem, nie bądźmy tacy dumni, że mamy Lewandoskiego bo to jeden na 25lat. Siatkarze, żużlowcy, ręczni, skoczkowie, indywidualni sportowcy w lekkiej, oni co chwile udowadniają, że można być mistrzem i nie zarabiać kroci. Lijewski nie sprzedał się, choć mógł, skończył karierę. Za 2 tyg. zapomnimy o tym co wyprawili nasi w Katarze, a będziemy czekać na mecz piłkarzyków bo może uda się po 123 latach wyjść z grupy. Sam jestem kibicem, ale za charakter, patriotyzm i walkę, to ręczni są bohaterami polskiego sportu. Pozdrawiam :)

 • arteczek napisał/a komentarz do Odrodzenie KSM Krosno

  a GKSŻ nie planuje na nowy sezon połączenia I i II ligi?

 • arteczek napisał/a komentarz do Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz - KSM Krosno

  W Krośnie wyrasta drugi lider po Fierleju, mowa tu o Vissingu, to co wyprawia od Krakowa to coś zajebistego ;)

 • arteczek napisał/a komentarz do Awizowane składy na mecz Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno

  dla Wandy sukcesem będzie zachowanie jakichkolwiek szans na bonus w rewanżu.

 • arteczek napisał/a komentarz do Paweł Sadzikowski: Sędzia groził nam walkowerem

  "W ogóle w tym sezonie mieliśmy wielkiego pecha, liczne kontuzje, niejeden klub by odpuścił, a my walczyliśmy do końca."
  Czyżby w Krakowie nie wiedzieli, że tak właśnie wygląda żużel? W takim razie wiele Was jeszcze ominęło, są kluby, które radzą sobie z kontuzjami i co najgorsze bez sponsora. Pozdrawiam :)

 • arteczek napisał/a komentarz do Kenneth Hansen: Moje serce jest tam, gdzie startuję

  najpierw zapłać, później odsiedź chwilę bez licencji a na końcu przepraszaj! kazali przeprosić żeby kara była mniejsza to przeprosił. sumienie i pokora na pewno nie miały wpływu na ten gest.

 • arteczek napisał/a komentarz do Niecenzuralny gest Kennetha Hansena. Będzie ukarany?

  Dobrze kolego z miasta abstynentów, bo widzę, że jesteś okropnie zdegustowany tym co zobaczyłeś w niedzielę na meczu, czytając twoje zarzuty co do kibiców z Krosna mam wrażenie, że czujesz się zgorszony. Trafnie stwierdziłeś, że takie wyjazdy to nie zielona szkoła, a o bydle i chamskim zachowaniu możesz mówić gdy co najmniej połowa z przyjezdnych tak się zachowuje i nie mów mi tu, że nie szufladkujesz kibiców jak już masz ochotę wyrobić sobie opinię. Co do samego Hansena i Waszych problemów finansowych przed laty to sam sobie odpowiedziałeś.Wam skończyła się kasa, w Krośnie było ciężko, ale Hansenowi zostało obiecane wypłacenie po meczu pieniędzy z biletów sprzedanych w tym dniu. Zresztą nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w polemikę, mnie osobiście porażka z Krakowem nie boli, jak wspomniałem wcześniej możemy spać spokojnie PO już mamy, Wy nadal walczycie, życzę powodzenia.

 • arteczek napisał/a komentarz do Niecenzuralny gest Kennetha Hansena. Będzie ukarany?

  No i po co tak szufladkujesz kibiców?? Widzę, że przyszedłeś sprawdzać każdego krośnieńskiego kibica jak się zachowuje a nie oglądać mecz. Efektem ubocznym wyjazdów kibiców jest przedawkowanie alkoholu i o ile się orientuje dotyczy to kibiców każdej dziedziny sportowej. A co do ogólnego zachowania wobec czy to Hansena czy Finfy to o czym Ty chcesz rozmawiać? Pierwszy raz od bardzo dawna jedziecie dłużej niż sezon więc nawet nie mieliście kiedy mieć takich sytuacji jak w Krośnie, ale nic straconego. Ciekawy będę Twojej reakcji jak jeden czy dwóch zawodników odmówi wyjazdu z powodu hajsu, który i tak miał zapewniony(zwykłe gwiazdorzenie), klub zawieszą, sezon zmarnowany. Kibice byli są i będą pamiętliwi, życzę Wandzie, żeby jeździła jak najdłużej, a wtedy pozna "z czym się żużel je". Wątpię żeby kibice Krosna nie mogli się pogodzić z porażką, myśmy już swoje zrobili teraz sobie spokojnie możemy dojechać do PO, a tam od nowa wszystko się zacznie.

 • arteczek napisał/a komentarz do Gospodarze woleli wygrać niesportowo - komentarze po meczu Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno

  co do kiepskiej organizacji zawodów przez gospodarzy nie zadziwiło mnie nic, przecież Finfa w Krośnie nie ogarniał nic, na razie ma kiepskie pojęcie o tym co robi, udowodnił mu to Kwiecina na meczu w Krośnie jak skończył Wandę zmianami, o których włodarze Krakowa nie mieli nawet pojęcia, że można :)