Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

CzenstochoviA

Ale czy już teraz mógłbym poznać choć trochę więcej? Niekoniecznie najważniejsze informacje, ale bardziej ich zarys bądź kategorię, do jakiej można te pozytywne wieści zaliczyć. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Spokojnie, wszystko na prezentacji, zapewniam nie będzie nudy ! Śmiem twierdzić, że autograf Walaska na umowie, to już nie będzie wiadomość wieczoru, z pewnością nie będzie :). Słuchajcie, jak wiecie,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
matt.czewa

Spokojnie, wszystko na prezentacji, zapewniam nie będzie nudy ! Śmiem twierdzić, że autograf Walaska na umowie, to już nie będzie wiadomość wieczoru, z pewnością nie będzie :). Słuchajcie, jak wiecie, już 2 rok klub prowadzi wszystkie negocjacje bez szumu medialnego, prawdy i tak się nikt nie dowiaduje, informacje bardzo, ale to bardzo ogólnikowe wyciekają, chociażby na tym portalu jak i wielu wielu innych, informacje, są w sumie nijakie. Klub cały czas, pracuje, nad jak najlepszym wypracowaniem sytuacji finansowej, by kolejny sezon, mógł zakończyć się dużo spokojniej. Dlatego zachęcam, przyjdźcie na prezentację, bo będzie się działo, dużo, dużo ciekawiej od poprzedniej ;) !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Hej, jest możliwość dowiedzenia się szczegółów odnośnie bombowych wiadomości na temat klubu? Oczywiście tak, żeby nikt inny ich nie poznał, na przykład na priv. :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.