Ksztowna przegrana i kewstia bonusa...

autor: noktor | 2016-08-15, 22:41 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Derby dla Falubazu ale to Stal ma do zapłacenia wyższy rachunek...
Jutro w siedzibach klubów pojawią si zawodnicy z fakturami, ale to właśnie zarząd klubu którego zespól przegrał będzie potrzebował większej ilości gotówki na uregulowanie swoich zobowiązań względem zawodników.
Sprawa płacenia za punkty bonusowe jest niewłaściwie uregulowana. można powiedzieć ze i owszem układ jest OK bo przecież w innym przypadku zawodnicy ścigać będą się pomiędzy swoimi klubowymi kolegami, ale to i tak się już dzieje bo trener nie patrzy na punkty wraz z bonusami gdy mianuje obsadę biegów nominowanych a w nich też przecież zdobywa się punkty. Poza tym jest jeszcze sprawa następnego meczu i tu jest kwestia tego kto będzie tym który poprowadzi parę a tym samym wystartuje z potencjalnie lepszych pól. Wygląda to wiec jak kolo zamachowe o którego to obroty bardzo troszczą się zawodnicy starając się o jego jak największe obroty, bo przecież nigdzie indziej nie płaci się tak horrendalnie wysokich stawek za zdobycze punktowe.
ewentualne punkty bonusowe powinny wyglądać następująco:
układ biegu na 5:1(bieg zakończony przez 4 lub 3 zawodników) zawodnik na trzecim miejscu 2 +0;6
5:0 bez bonusu, układ na 3:3( bieg ukończyło 4 zawodników) 3-cie miejsce 1+ 0,4, natomiast gdy bieg ukończyli trzej zawodnicy bonusu nie ma.
Kwestia dużych punktów ligowych tez powinna zostać zmieniona i tak
wygrana 7-ma punktami lub więcej= 3PKT. wygrana różnicą punktowa mniejsza od 7=2PKT, przegrana 3 lub mniej =1PKT Proponuje także zniesienie aktualnego przepisu o punkcie bonusowym.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.