Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Z.Boszormenyi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Codziennie zamawiam pizzę z nadzieją że przywiezie mi ją Iga Świątek albo Lewandowski

 • Z.Boszormenyi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widziałem ten reżim i dystans w telewizji po Kryterium Asów jak Kanclerz się ściskał ze Zmarzlikiem na gołe łapy. Najpierw zróbcie porządek z tymi, którzy powinni dawać przykład.

 • Z.Boszormenyi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na Wembley tylko Kolejorz !

 • Z.Boszormenyi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najważniejsze że Iga Świątek wygrała w Majami, czy w Deblu, czy gdzieś

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Tak, jak w ,,Rejsie" Piwowskiego. Jeżeli nie ma żadnych drużyn, to możemy sobie wstawiać różne drużyny.

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Ja jestem po stronie selekcjonera. Trzeba mu dać czas. Niech spokojnie popracuje. Po zakończeniu eliminacji do Mundialu będzie można ocenić efekty. Sousa mówi racjonalnie.

 • Z.Boszormenyi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje wynik pozytywny to zapraszam. Jestem w izolacji. Biorę 5 stów za zarażenie. Stawki dla żużlowców mam inne. Zawodnik E-ligi 2tys, 1ligi po 1tys. Drugiej ligi nie zarażam wcale, bo oni są tak biedni, że w razie problemów to nie będzie ich nawet stać na wykupienie syropu.

 • Z.Boszormenyi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mnie cieszy, że wreszcie wraca ściganie. Pół roku bez tego to jest dramat. Spada mi saturacja krwi do niebezpiecznego poziomu. Tylko rywalizacja na torze żużlowym może mi przywrócić właściwą wartość tlenu w krwiobiegu :D

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Super Tobiasz!!Wygrać z Sajfutdinowem a później na dokładkę ze Zmarzlikiem to sztuka.
  Powodzenia w ligowym meczu.

 • Z.Boszormenyi napisał/a komentarz do Żużel. Efektowny powrót Kryterium Asów. Rosjanin postraszył dwukrotnego mistrza świata (relacja)

  @Costnero: Bajerski powiedział już oficjalnie, że zawodnik który nie będzie mieścił się w składzie, może sobie szukać klubu na wypożyczeniu.

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Szatan Bartek.Gratulacje.Był już dziś zwycięzcą przed zawodami a nawet wczoraj w drodze na stadion.Na torze sprawiał wrażenie,że on nie miał przerwy zimowej szatan jeden.Ehhh...i  który prezes od tego nie etycznego przekupowania i nadkupowania nie chciałby mieć w talii takiego uciszacza trybun?Byki na szczęście mają.Kołodzieja.I kibice Wuueteesa mogą coś na ten temat powiedzieć:)Bieg 20-ty to już była deklasacja.Emilek nawet nie piernął a Kubson wyglądał jak Jaśko po wywiadówce.Że,to pierwsze koty za płoty?Goowno mnie to obchodzi i nie zadawać głupich z oddźwiękiem kozy beczącej z powodu zawodnika Gdyby pytań.No i ten Tarasenko.Czy on ma już Polski paszport i nauczył się Mazurka np z Rusko czy z Termińskim?Bo jeśli nie to Rusiecki chłopie kończ na chwilę pichcić te steki Kangurom i zapierxxxlaj do ambasady z podaniem o paszport w zębach:)

 • Z.Boszormenyi napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. To on miał być następcą Davida Bellego. PSŻ stracił czy kupił nową gwiazdę drugiej ligi?

  Aaarnio przegrał na tym, że ma umowę z menadżerem, który go reprezentuje i pobiera odpowiednią prowizję. Do samej kieszeni Morrisa czy Aarnio miała wpłynąć taka sama kwota. Dlatego Pan Ładziński mówi, że będziemy go obserwować, bo za rok Aarnio ma zerwać fatalną dla siebie umowę z menadżerem.

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Dwie strony medalu; ta optymistyczna to, że pech został wyczerpany. Dwa defekty Lutowicza, dwa Miśkowiaka, brak jazdy parowej, wręcz przeszkadzanie sobie na torze. To raczej był brak właściwej mobilizacji przed meczem. Jeśli zawodnicy z trenerem podejdą do półfinału całkowicie na poważnie to jesteśmy w grze i szanse są nadal duże na wejście do finału. Jest jednak druga rzecz, która mnie niepokoi; te problemy mogą być spowodowane czymś głębszym (brakami w kasie)? O ile jakieś zaległości wzgl. zawodników są czymś raczej naturalnym, to zaległości wzgl. Leniwej Danuty biją na alarm. Na meczu z Wandą w te upały zabrakło wody do picia, to jest niedopuszczalne, mija miesiąc od tamtego meczu a napoje nie zostały uzupełnione, nawet bułki i musztardy nie było do kiełbaski a pani, która sprzedawała wyraźnie dała do zrozumienia niezadowolonym kibicom w kolejce "idźcie do pana Prezesa z pretensjami i zapytajcie jego dlaczego tak jest".

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Po co ten lament? Przed sezonem drugie miejsce każdy brałby w ciemno. Pieniędzy ledwo nam starcza na drugą ligę, to w przypadku awansu za co będziemy jeździć w pierwszej? Szanse w PO zachowaliśmy, ale każdy wynik trzeba będzie przyjąć z pokorą.

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Ludzie przestańcie narzekać! Mieliśmy super sezon(obojętnie jak się dalej potoczy). Przypomnijcie sobie zeszły, jak nasi wtapiali mecz za meczem na golaju. W tym skorpiony przegrały dopiero trzeci mecz(pierwszy u siebie), więc wyluzujcie! Co do ewentualnego awansu, to mam dwa spostrzeżenia : jeśli chcemy marzyć o zatrzymaniu Davida -musimy awansować. Jeśli chcemy przetrwać i dalej istnieć na żużlowej mapie Polski -zostańmy w drugiej lidze. Może się mylę, ale uważam, że nie mamy jeszcze takiego zaplecza finansowego, by się porywać na Nice PLŻ.A panu Poznaniakowi z Gorzowa odpowiem: lepiej "utonąć w prowincjonaliźmie" i umrzeć za parę lat, niż z hukiem paść na ryj już po najbliższym sezonie.

 • Z.Boszormenyi napisał/a komentarz do Żużel. PSŻ - Kolejarz: Kosztowne potknięcie Skorpionów na koniec ligi (relacja)

  On nie jest żadnym Poznaniakiem, skoro jest z Gorzowa. Jeśli już to jest Gorzowianinem z Poznania. Lepiej faktycznie siedzieć w drugiej niż upaść namorde.

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Jeśli komuś się wydaje, że jesteśmy niepoprawnymi optymistami, którzy nie dopuszczają myśli o problemach, a w skutek czego brak awansu to się grubo myli. Niektórzy mają tego pełną świadomość. Ba trąca tu problemami finansowymi co było do przewidzenia. Byłoby dobrze się spiąć i jednak awansować bo Nice liga to transmisje w TV, a co za tym idzie sponsorzy, którym będzie zależało na takiej reklamie. No ale dwa defekty pod rząd teoretycznego lidera, plus słaby WOWA. Kajzer nigdy nie był gwarancją wyniku więc zaskoczenia nie było. Bywało gorzej. Juniorów się nie czepiam bo jednak w drugiej lidze często są pozostawieni sami sobie z problemami sprzętowymi. Ale co najistotniejsze to frekwencja. Gdyby cały czas była taka jak dziś to może i finanse były w lepszej kondycji. Ale widać, że mamy wielu kibiców sukcesu, którzy są bardziej chimeryczni niż pogoda. Gdy tylko dobry wynik jest szansą jedynie matematyczną to już połowy sektorów nie ma. I strzelają focha na kilka meczów. A to ma znaczenie.

 • Z.Boszormenyi napisał/a komentarz do Żużel. David Bellego po operacji obojczyka. Ma wrócić do jazdy na fazę play-off

  Ale matacz

 • Z.Boszormenyi napisał/a komentarz do Żużel. David Bellego po operacji obojczyka. Ma wrócić do jazdy na fazę play-off

  Podziel się gdzie to było

 • Z.Boszormenyi napisał/a komentarz do W Krakowie trwa fatalna passa. Kolejny mecz został odwołany

  To jest bardzo ryzykowna sytuacja. Weźmy fatalny scenariusz, że Bellego odnosi kontuzję, taką powiedzmy, że jest na miesiąc wykluczony... Dla nas miesiąc to połowa sezonu, taką mamy kumulację meczów. Mamy też dwukrotnie weekendy mecze, sobota-niedziela. Tu wystarczy nawet grypa żołądkowa i mogą wypaść 2 mecze.

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Panie redaktorze - sądząc po słowach Porsinga to Nawrocki dokładnie nie ma tych 5 złotych. Zawodnicy nie spłaceni, kierownik startu nie spłacony, podprowadzające nie spłacone, nawet na benzynę w polewaczce zabrakło. Takie mamy informacje na dzień dzisiejszy. Szczerze powiem, że jednak nieco brakuje mi tutaj pańskiej słynnej dociekliwości dziennikarskiej w temacie Pana Ireneusza, zamiast zdawkowych informacji i niedopowiedzeń powinien Pan przeprowadzić prawdziwe dziennikarskie śledztwo. Potwierdzenia przelewów dla Porsinga na 100tys złotych niczego nie załatwią, bo wszyscy wiemy, że za takie pieniądze taki zawodnik nie zgodziłby się odjechać sezonu, nawet w II lidze. Sytuacja w Rzeszowie niestety nieciekawa. Ja nie mam podejrzeń o jakiś niecne zamiary wobec Pana Irka. Wydaje mi się, że po prostu chciał sfinansować sezon Stali z zysków z diamentowego pucharu (wskazuje na to fakt, że to Stal Rzeszów S.A. formalnie była jego organizatorem oraz sam rozmach imprezy) i po prostu nie pykło. Odwołane rundy, mizerna frekwencja na rundach które się odbyły, konieczność organizowania zastępstw gdy obsada się wykruszała. Idę o zakład, że DC sam w sobie przyniósł duże straty, o żadnych zyskach mogących sfinansować sezon Stali o tak rozbuchanym budżecie nie może być mowy. Jeśłi moja koncepcja jest prawdziwa to obstawiam, że Porsing to dopiero wierzchołek góry lodowej, czego absolutnie nikomu w Rzeszowie nie życzę. Także Panie redaktorze proszę się zabrać do roboty i przeprowadzić rzeczową analizę problemu zamiast zajmować się pierdołami i snuciem swoich teorii na temat składów czy przewidywaniem wyników.

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Rzadko to piszę, ale zgodzę się z Ostafem - Nawrocki zabrał się z SDC kompletnie od d..y strony.
  Wymyślił sobie Iruś, że stworzy turniej, w którym sam diament sprawi, że nagle wszyscy wystawią języki na samą myśl, a kobietom pospadają staniki i rajstopy?
  Wolne żarty.
  Nie mówię, że Nawrocki jest winny całemu bałaganowi. Bardzo możliwe, że otacza się ludźmi chaotycznymi.
  Sam jednak zabrał się do wszystkiego od d..y strony! Chciał złapać kilka srok za jeden ogon, a to jest nierealne. Iruś wszedł ze swoim eldoradowskim tokiem myślenia i liczył, że w żużlu też to wypali, a nie wiedział jeszcze, jakim bagniskiem jest sam polski żużel, nie mówiąc o burdelu w rzeszowskim klubie.
  Poza tym swoim stylem bycia też może budzić mieszane uczucia.
  Facet chociażby międląc o słabej frekwencji na finale w Rzeszowie i pośrednio oskarżając o to kibiców wyszedł na prymitywa.
  Można odnieść wrażenia, że więcej pi...li, niż rzeczywiście działa.
  Zapomniał jednak, że kibice (zwłaszcza rzeszowscy) są niezwykle wyczuleni, na jakiekolwiek wątpliwości.
  Im szybciej to zrozumie, tym lepiej.

 • Z.Boszormenyi lubi Komentarz

  Podobno przekazał byle komu, Ostafińskiemu.

 • Z.Boszormenyi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Słynne skany przelewów. Czy ktoś z was próbował kiedyś wycofać przelew? Coś takiego można zrobić. Zdarzyło mi się coś takiego przez przypadek. Zrobiłem przelew i wydrukowałem potwierdzenie. Dopóki pieniądze z mojego banku nie wyjdą to mogę je wycofać (w ciągu dnia do 15min) a w nocy nawet przez kilka godzin. Sam Nawrocki w jednym z wywiadów powiedział, że wysłał skan przelewu do Krsko, po czym te pieniądze wycofał. Skan przelewu (operacji) to nie to samo co potwierdzenie wpłaty. W ten sposób Nawrocki może oszukiwać. Robi przelew, drukuje skan przelewu, po czym szybko operację wycofuje. Takie coś można robić tylko pod warunkiem, że operacja nie jest dokonana w tym samym banku, bo wtedy środki na przelew przechodzą od razu automatycznie.

 • Z.Boszormenyi napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Do czego jest zdolny zdesperowany zawodnik (felieton)

  Panie Ostafiński. Pan broni zawodnika - oszusta? Przecież to tak, jakby jeden z zawodników był na dopingu a kolega z drużyny nie miałby szans w uczciwej rywalizacji z takim gościem. Właśnie takim wpisem Pan powoduje, że patologia w żużlu, zamiast być eliminowana, to ma szanse wzrostu, bo tępi się zawodnika, który ujawnia nieprawidłowości. Czyli co? Mamy w dobre imię klubu kryć patologię? A gdyby sprawa dotyczyła korupcji i jeden z zawodników by doniósł, że kolega z drużyny sprzedał mecz? Też Pan go potępi?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.