Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  "Nie startuje się w lidze, aby stawiać sobie mało ambitne cele". To prawda. Pan men. Proszowski wie o tym doskonale. W ubiegłym sezonie zrealizował dwa bardzo ambitne cele: umyślnie osłabiając swoją drużynę pozwolił wygrać słabszemu rywalowi w Daugavpils, dzięki czemu w play-offach trafiła na jedyną ekipę, która miała ambicję wygrać ligę. Pan menedżer marnuje się w swoim zawodzie, gdyż ma zadatki na rasowego polityka partyjnego.

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Skoro Artur nie chce się dogadać to trudno brać Rolnickiego i po sprawie. Artur już raz negocjował i wylądował w Toruniu jak to się skończyło wszyscy wiemy.

 • wiedzącyspeed napisał/a komentarz do Żużel. Betard Sparta znów wymieniana w gronie faworytów do złota. Jednym ruchem zyskała przewagę na rywalami

  typowy przykład kombinacji ,zero szkolenia i najlepsza para młodzieżowców ?,normalnie jaja brawo pseudodziałacze wroclawscy ,wstyd

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Nie ma się co czarować. Gdyby w Polsce robiono więcej testów to zakażonych byłoby 10-20 razy tyle!!!

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Odkąd w klubie prezesem został Sady to zaczął się powolny upadek klubu , a szczytem wszystkiego było wyslanie sms do Vaculika zeby szukał sobie klubu , Sady pokłócił się ze wszystkimi drobni sponsorzy odeszli z klubu i jeśli Azoty nie przedłuzą pod koniec roku sponsoringu to jest pozamiatane bo ten miernota Sady nie znajdzie innych sponsorów .

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Zapewne najlepiej w temacie rozeznani są kibice z Tarnowa, ale z boku wygląda to tak, jakby prezesowi chodziło tylko o dobrą posadkę, Azoty odejdą to i prezes się zawinie... Tylko, że Tarnów zostanie bez żużla, a u Sadego skarpeta wypchana konkretnie... Szkoda bo z normalnym człowiekiem za sterem nawet stadion powoli mógłby się zmieniać...

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Ten Sady naprawdę taki nie do usunięcia jak stalowy Marian?

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Przy takim dofinansowaniu jednego podmiotu, kluby jeżdżą w E-L. Winny takiej sytuacji jest prezes i prezydent miasta w równej mierze.. Pytanie powinno być też skierowane do rady nadzorczej. Mam wrażenie, że rada jest tylko na papierku, bo nie zrozumiałe jest jak można długo trzymać taką osobę na stołku. Facet nic nie wnosi do klubu.

 • wiedzącyspeed napisał/a komentarz do Żużel. Zbigniew Rozkrut: Obawiam się o losy żużla w Tarnowie. To zmierza ku czarnemu scenariuszowi (wywiad)

  @mikeburza: nie prezydent ale rada która dziwnie jest przeciw

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Tak jak pisałem już wcześniej! Jeżeli prezydent nieruszy że stadionem to dwa lata i po żużlu w Tarowie! Tak jak i z miastem dno dno i jeszcze raz dno...

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Pytanie dlaczego stacje komercyjne stać na żużel a TVP nie.

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Lejąc generalnie na poglądy polityczne, ja się cieszę, że żużel nie będzie w TVP. Nie chcę oglądać ich formy realizacji. Przez pierwsze 3 lata sami musieliby się nauczyć na czym polega żużel. Fachowców pewnie by zapraszali coś w stylu jak SF zrobiły eksperta z Cugowskiego, który pisze chyba dla 8latków.
  Na Playerze koszt pakietu z nsport to chyba 20 pln/miesiąc, za taką kwotę mogę sobie pozwolić na oglądanie ligowego żużla na obu poziomach rozgrywek :)
  Co by nie mówić, jednak jakość realizacji w nsport/c+ jest na wysokim poziomie, a TVP raczej by się tego długo uczyło. A jeszcze jakby na komentatora wrzucili jakiegoś Babiarza, czy innego Szpakowskiego, to już całkiem słabizna by była.
  Co do tłumaczenia się brakiem pieniędzy w TVP...no skoro mają miliony na produkcje typu "**ujowy serial o polskiej potędze w średniowieczu", czy imprezach disco polo & kabaret, to sorry...dostali na to właśnie 2 mld pln... coś by na ten żużel wyskrobali ;)

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Kogo bola moje posty? #2: "mamy więcej atutów i dajemy większe możliwości - wyjaśnia Szkolnikowski" Atutami jest pewno propaganda a możliwościami - benefisy "gwiazd" disco polo (zaznaczam, że nie mam nic przeciwko tej muzyce i twórczości, pod warunkiem, że nie robimy z tego kiczu - dzieła sztuki). Cóż, także TVP nie ma "siły przebicia" a dofinansowanie w kwocie 2 mld. pójdzie na tendencyjny dziennik telewizyjny i tureckie seriale którymi są karmieni fani tej oficjalnej, jedynej i słusznej telewizji.
  "Czy chciałbyś oglądać pierwszoligowy żużel w TVP?" Oczywiście że nie, już Polsat dał popis w postaci i tak kompetentnych, pod względem wiedzy żużlowej, komentatorów (Lorek, Dołomisiewicz, Świst), ale kompletnie nie potrafiących wykorzystać swojej wiedzy na antenie, poprzez stronniczość i brak profesjonalizmu.
  Jeśli chodzi o TVP, to komentatorzy którzy nie znają przepisów, nie za bardzo orientują się w możliwościach zawodników i nawet mylą startujących, albo niech nad sobą popracują, albo niech dadzą sobie spokój. TVP powinna się skupić na 2 lidze i wolno, krok po kroczku uczyć się tego sportu.

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Nie stać was ? To na co idą te 2mld złotych ?

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  TVP niedawno dostała 2 mln ale wszystko idzie na propagande i hejtowanie opozycji.Zapomniano o kibicach.

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Żenująca TVP pokaże skoki na igielicie. Kurski i ta cała propaganda.

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  O co ten cały płacz? Przecież to błogosławieństwo, że TVP nie ma żużla.

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Lepiej wydać kasę na Martyniuka i Rodowiczke aby plebs mógł sobie po pląsać

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Siano na (PIS)owskie kampanie to mają.

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Towarzyszu Kurski , zamiast sportu , od rana do nocy modlitwa , robimy " Zenka 2 " , i " Smoleńsk 2 " , w końcu rocznica. No i przede wszystkim , na " Wiadomości " dajemy ...tam posłuchać towarzyszki , toż to serce rośnie.

 • wiedzącyspeed lubi Komentarz

  Dlaczego jest ta ciągła dyskusja o pokazywanie żużla w TVP?! Nigdy nie podobały mi się transmisje z żużla prowadzone przez tą stacje, oglądało to się baaardzo ciężko, nie służyło to w ogóle propagowaniu żużla, a chyba nawet szło w drugą stronę. TVP swoim transmisjami więcej szkodziła tej dyscyplinie niż pomagała.

 • wiedzącyspeed napisał/a komentarz do Żużel. Nowy rok, stare problemy. Zawodnicy Unii Tarnów nadal czekają na pieniądze za sezon 2019. Co zrobi Grupa Azoty?

  najwyższy czas wypiepszyć z klubu tego darmozjada

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.