Krzysztof K.K - lubi

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Jeszcze od elektrowni niech ściągną kasę, bo gdyby nie prąd to nie było by pożaru.

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Jeśli potwierdzą się zapowiedzi i do klubu trafi jeszcze poza kimś z dwójki Czaja (śr. 1,56 w 1LŻ)/Dróźdż (1,5 w 2LŻ) Rene Bach (1,98 w 2LŻ), to mamy jednego lidera i 5 doparowych. Żaden z pozostałej piątki nie gwarantuje wyniku na poziomie powyżej 2pkt/bieg, chociaz patrząc na regularny progres Oskara i Huberta można od nich w tym roku oczekiwać takich wyników. Do tego brak juniorów, no niestety, raczej nie ma co liczyc nawet na finał. Uważam, że powinien przyjść Czaja i jednak klub powinien zatrzymać Kevina, który gwarantuje większe zdobycze niż Bach. A jeśli ma byc jeszcze jeden Duńczyk, to widziałbym raczej Lyagera, młody, efektownie i efektywnie jeżdżący, niz przeciętnego Bacha.

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Robert zrób jakąś międzynarodową zbiórkę pieniędzy i buduj z Orlenem zespół F1. Ja 100zł wpłacę, jak znajdzie się jeszcze 2mln takich osób to będzie 200mln zł - resztę dołoży Orlen i inni sponsorzy oraz F1 :) Skoro masz kibiców nawet w Japonii to myślę, że 2mln wpłacających jest realną liczbą.

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  @AveMotor: a takich baranów jak ty czeba usypiać prądem bo obuchem juz nie wolno bo to nie humanitarne.

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Największa gwiazdka krakowsko Tarnowska niejaki Stefanów czy kij wie jak. Dała ładny popis pod parkingiem. Według niego to kibice niemaja nic do powiedzenia bo to nie oni mu płacą. Koleś nadaje się jedynie do łopaty. Jego laska nielepsza. Zachowanie prosto z obory

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Tak załapał się :) w stosunku do czasu z q1 Leclerca

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Ja kibic Stali Rzeszów witam ludzi z Opola i Poznania. Ja trzymam kciuki za Kolejarz :D
  PS. Kto ogląda teraz Falubaz - Unia xD

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  zrobią 33?

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Bicie piany. Pana Giernalczyka zatrudniał pan Hawryluk. Prezes Sawicki po przejęciu klubu od pana Hawryluka doszedł do wniosku , że woli pana Piotra Żyto koło siebie i tyle. Odejście pana Andrzeja , Piotra i Dariusz to jest ich osobista decyzja. Zasłanianie się osobami trzecimi jest CHAMSKIE !. Każdy ma swoje (5 MINUT) i TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ZE SCENY ZEJŚĆ . Proszę was nie piszcie głupot tylko działajcie! Z kibicowskim pozdrowieniem Leonid M.

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Święta racja. Co wazne: Łopata się rozwija. Każdy kibic wie jak mało miał okazji do startów. Tych teraz coraz więcej i coraz lepsze wyniki i płynniejsza jazda. Gdyby tak pojeździl pełny sezon z play-off'ami i dysponował podobnym sprzętem do Gizy i Woelberta to - zaryzykuję- że i wyniki byłyby podobne. Poza tym jest oddany drużynie, stara się i zakładam, że nie przeszedłby do innego klubu "ot tak", bo stawka trochę lepsza. Warto na niego stawiać. Nawet jeśli wiezie 1 pkt to walczy, żeby go za wszelką cenę utrzymać lub poprawić dorobek i widać, że mu zależy. Co wiecej- on na dystansie potrafi coś zmienić (wyprzedziec) , a dziś już tylko co trzeci żużlowiec skutecznie ściga się o punkty po słabszym wyjściu spod taśmy.

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Jego dotychczasowe wyniki w lidze na kolana nie powalały ale dzisiaj było już całkiem fajnie.Ambicji to on ma za trzech.

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Zamknąć ten sektor, a zdjęcia tych dzieciaków wysłać do rodziców, skończą się kieszonkowe na żużel

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Zamknąć im ten przybytek jak się wieśniaki nie umia bawić po ludzku i tyle...!!!

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Ultras – określenie zorganizowanych i najbardziej zaangażowanych kibicowsko grup uczestników meczów i zawodów sportowych. Pojęcie Ultra dotyczy zagorzałych kibiców; dla osób których priorytetem jest klub sportowy, któremu kibicują i wszystko co jest z nim związane. Osoby te tworzą grupy, których łączy kibicowanie drużynie, a także szeroka działalność na rzecz klubu sportowego i środowiska kibicowskiego. Podczas meczów ultrasi manifestują swoje przywiązanie do klubu głównie chóralnymi, melodyjnymi śpiewami i widowiskowymi oprawami meczowymi. ................................................................................................................................................Teraz mi powiedz gdzie jest w tym wszystkim robienie swojemu niby ukochanemu klubowi pod górkę żeby klub musiał wiecznie płacić kary za takich ultrasów u nas w Gorzowie też nie ma nic oprócz wyzywania kibiców przyjezdnych , czasami zrobicie jakąś oprawę a tak jest straszna lipa ilu teraz was tam było sami sie wykruszacie i bardzo dobrze .

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  :D :D :D :D :D :D Kulturalnie :D :D :D :D :D
  Wy zawsze kulturalnie i zawsze niewinni. Ochrona się Was czepia, Ku**wy to z megafonu dają, a race Wam podrzucają.
  Skończ biadolić i klep się na kary, bo ktoś musi to zapłacić.

  pozdrawiam z Leszna

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Bez napinki? Za tego Niemca, w kask powinieneś wyłapać koleżko. Masz problemy z geografią?

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Tobiasz jeżeli nie pojedziesz w Rybniku oraz w Lesznie z Falubazem.. spierdzielaj z tego klubu czym prędzej.
  Dopiero jak olejesz Strzelecką ciepłym moczem - znajdzie się dla Ciebie miejsce i przestaniesz być gorszy od wirażowego [bez urazy dla tej funkcji].
  I najlepiej chłopie grzej do Falubazu, żeby prezesowi gul strzelił.
  Ty zostaniesz z nami z miłości, tylko Twoje możliwości odejdą...
  Szkoda słów.. Kildemand to spoko zawodnik, ale ma pod górkę w tym sezonie- dlatego nasz chłopak powinien dostawać szansę. W Lesznie nie wiedzieć czemu nawet jak obcokrajowcy jadą piach- to wychowankowie i tak muszą drżeć o możliwość jazdy. Tego już nawet nie da się bronić....
  pozdrawiam z Leszna

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Cenią bardziej stabilność finansową. A z tego co piszecie to wołają kasy na poziomie Dzika, niech jeden i drugi zdobędą 3-krotnie Mistrza Świata to będą rozmowy jak z Dzikiem. Bądzmy szczerzy póki co Dzikowi osiągnięciami do pięt nie dorastają.

 • Krzysztof K.K lubi Komentarz

  Niech cały ten team sobie idzie w cholerę. Płakać za nimi nikt nie będzie. Skończy sie sezon i za rok sami przyjdą na kolanach, że chcieliby wrócić do Unii Leszno. Wtedy działacze Fogo Unii postawią sprawę jasno czyli NIE tak samo i powinni kibice Unii zrobić. Duńczyk w ich miejsce to świetne rozwiązanie! Brać go, a pogonić Pawlickich, gwiazdami to oni nie są, aby się licytować o kasę...