Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KPuławy lubi Komentarz

  Justyna Święty dla Mnie osobiście lokomotywa tej sztafety i najpiękniejsza Polska Olimpijka i już dziś trzymam kciuki szansa na medal jest bo dziewczyny zawsze walczą na 150%.....!!!!

 • KPuławy lubi Komentarz

  Zdjęcie do artykułu jest nieco przeterminowane. To są halowe ME Praga 2015 gdzie dziewczyny wybiegły w sztafecie 4 x 400 m brązowy medal. Od lewej Justyna Święty, Joanna Linkiewicz, Monika Szczęsna, Małgorzata Hołub. Z nich na IO wystąpi jedynie Justyna i Gosia. Asia po przykrej aferze z Pekinu nie pobiegnie, szkoda, bo zdobycie wicemistrzostwa Europy, a przede wszystkim wczorajszy bieg wskazuje, że jest w świetnej formie. Na pewno pobiegnie Patrycja Wyciszkiewicz i któraś z trzech koleżanek (Iga Baumgard, Ewelina Ptak, Martyna Dąbrowa). Mam nadzieję, że dziewczyny dadzą z siebie wszystko, ale o medal będzie niezwykle trudno. O ile dwa pierwsze miejsca wydają się zaklepane to na trzecie ma chrapkę kilka reprezentacji. Dziewczyny będą musiały pobiec w granicach swoich rekordów życiowych by liczyć się w walce. Tego im życzę. :) I czekam na sztafety.

 • KPuławy lubi Komentarz

  Koleś, nie ma to jak sandomierski sukces piłkarskiego hoolstwa nad kilkoma dziewczynami i emerytami z Mielca opiewać :). Bardziej żenującej kibolskiej Iliady już dawno nie słyszałem...

 • KPuławy lubi Komentarz

  Azoty nie słusznie brązowy medal? Pokonali kolejno 3 i 4 miejsce po fazie zasadniczej. Musieli wygrać 5 meczy i zrobili to, nie ma mowy o przypadku

 • KPuławy lubi Komentarz

  azoty raz, azoty dwa, azoty trzy. A maniutek co na to? Czyżby sie obsrał?

 • KPuławy lubi Komentarz

  Gratulacje dla Azotów. Świetny wynik. Zasłużyliście na to

 • KPuławy lubi Komentarz

  Mozna napisac, ze Azoty w tym roku poszly od zera do bohatera. Panie Ryszardzie trenerze, moze by tak otworzyc szkole trenerska dla mlodych adeptow tego zawodu?? wielkie gratulacje dla Pana, zawodnikow no i kibicow. Macie swoje swieto!!

 • KPuławy lubi Komentarz

  Mielec śmie pisać że Puławy nie zasłużyły na medal? Wy sie cieszcie że w ogóle dokończyliście sezon, ze drużyna się nie rozsypała, dla was walka o 5 miejsce ze sponsorem widmo co przez wiele miesięcy nie płacił/nie płaci i zadłużył zawodników to ewenement i całujcie zawodników w stopy ze tylko Adamuszek się zwolnił. Zaraz się tu pojawią płacze jaki to play-off nie sprawiedliwy - właśnie na tym polega piękno sportu że jest nieprzewidywalny. Jaki byłby sens rozgrywania play-off gdyby drużyny wyżej notowane w tabeli po rundzie zasadniczej zawsze wygrywały?? żaden. 6 drużyna po sezonie zasadniczym wygrała z 3 i serwer nie wytrzymywał od płaczów ze to niesprawiedliwie. Zawsze gdy komuś się powodzi to innych to boli. Początek sezonu był tragiczny, co niektórzy sądzili że będziemy walczyć o utrzymanie. Przyszedł człowiek ktory poskładał wszystko do kupy, drużyna była naprawde drużyną i w końcu po wielu latach niepowodzen zaczela grac na miarę oczekiwań. Było wielu trenerow odkąd w Puławach jest ekstraklasa ale nikt do tej pory nie poukładał tego i zrobił prawdziwej drużyny, dopiero teraz mamy ekipę. Chwała Trenerowi Skutnikowi, powinien dostać honorowe obywatelstwo Miasta Puławy. SZACUNEK OGROMNY dla chłopaków za cały sezon. Nie ważne jak zaczynasz - ważne jak kończysz, formę trzeba mieć przez cały sezon a nie tylko na początku. My się cieszymy a inni niech wylewają gorzkie żale, tyle im zostało.

 • KPuławy lubi Komentarz

  Taka impreza w mieście, a nikogo z władz miasta...... można mieć lepszą promocję? Nie wykorzystać tego???? Już nawet nie chodzi o Prezydenta, ale co robi: Wydział Edukacji i Sportu, Wydział kultury i Promocji? Wolna sobota. A tam sobota, nie ma ich w żadnym dniu.

 • KPuławy lubi Komentarz

  Wielka radość w Puławach. Szkoda, że nie było władz miasta. Może dekoracja medalistów powinna się odbyć w Parku Naukowo-Technologicznym. Na stronie pulawy.naszemiasto.pl o sukcesie piłkarzy ręcznych ani słówka, jest natomiast jako główny news " O roladkach z kurczaka ze szpinakiem i mozarellą". O hali nie wspomnę bo należy się cieszyć, że jest gotowy projekt mediateki ( na wspomnianej stronie). Ciszę się, że chłopaki, sztab szkoleniowy, zarząd Klubu zrobili coś, aby wielu ludzi mogło choć przez chwilę być najszczęśliwszymi na świecie

 • KPuławy lubi Komentarz

  To prawda, byliśmy słabsi. Ale wszystko spowodowane było tym, że na samym początku dostaliśmy 3 kary z kosmosu, więc potem nie mogli grać na maksa! A do tego nasi byli zdeprymowani megastronniczym sędziowaniem.
  Podsumowując: jakby grała inna drużyna niż Katar (grając tak samo) sądzę, że Polacy wygraliby jakimiś 5 bramkami.

 • KPuławy lubi Komentarz

  Bogdanov i tak wybronił kilkadziesiąt rzutów i dzięki niemu Azoty przegrały tak nisko.
  Grę do przodu ciągneli Przybylski i Tarabochia. Trochę wiatru zrobionego przez Savicia. Brak gry skrzydłami czyli póki co słabo.

 • KPuławy lubi Komentarz

  Nie wiem kto odpowiada za system tych mistrzostw, ale jest on idiotyczny. Po dwóch piwach zrobiłbym lepszy.

 • KPuławy lubi Komentarz

  Czy my zawsze musimy być tacy gościnni ?

 • KPuławy lubi Komentarz

  Jest w tym sporo frajerstwa. Jesteśmy gospodarzami i chcemy być świętszymi od papieża. Trzeba było zrobić tajne losowanie i sobie trochę ułatwić- każdy gospodarz tak robi. Jednak Polska to naród gamoni.

 • KPuławy lubi Komentarz

  Szczerze - jak chcieliśmy żeby to uczciwie wyglądało, to trzeba było podgrzać odpowiednie kulki i dać Polakowi losować jako trzeciemu, żeby mógł wylosować tak, byśmy mieli chociaż 1 łatwiejszego rywala. Ale Polak to musi być szlachetny i uczciwy. Raz na 100 lat MS w siatce w Polsce, i nawet szczęściu pomóc nie umiemy, nóż się w kieszeni otwiera

 • KPuławy lubi Komentarz

  Ciąg dalszy frajerstwa narodu polskiego - żeby nie umieć ustawić losowania na własnym gruncie? Tak tylko Polacy potrafią

 • KPuławy lubi Komentarz

  Mój komentarz objęty został cenzurą, więc wklejam go ponownie:
  Z tego zestawienia wynika, że ZPRP przeznaczył na kluby męskiej i żeńskiej Superligi w minionym sezonie niespełna 1 200 000 zł.
  Pieniądze, umówmy się, śmieszne, bo:
  1. Można przypuszczać, że roczne zarobki prezesa bądź jakiegoś innego wysokiego "urzędnika" są znacznie wyższe, niż kwoty, jakie ci przeznaczyli na większość spośród klubów objętych zestawieniem.
  2. Kluby dostają jakąś jałmużnę, choć "tworzą" produkt, z którego żyje ZPRP. Ten sam ZPRP wydał niedawno lekką ręką 6-8 mln zł na piękną siedzibę (źródło: portal konkurencyjny).
  3. Budżet ZPRP jest chyba mroczną tajemnicą, ale w internecie można znaleźć łatwo informacje, że wynosi on ok 30 mln zł. Zatem kwota 1,2 mln na superligę jest jeszcze bardziej śmieszna.
  4. Ten sam ZPRP przez ostatnie lata oszczędzał rocznie wielokrotność podanej powyżej kwoty. A przynajmniej tak było za rok 2010 i 2011 - łącznie 7,5 mln (źródło ten sam konkurencyjny portal).
  5. Na koniec rodzynek - kluby nie dostają tych pieniędzy "w nagrodę". Większość z tych pieniędzy ma pokryć koszty przystosowania obiektów do transmisji tv, koszty sędziów i zrekompensować konieczność umieszczania loga sponsora ligi na koszulkach. Ile więc faktycznie ZPRP daje klubom...?
  ---
  Pisałem już wielokrotnie, że SF mógłby spelnić fajną rolę w uzdrawianiu całej sytuacji. Niestety coraz częściej mam wrażenie, że SF i ZPRP mają razem po drodze...

 • KPuławy lubi Komentarz

  Ok rozumiem wycofanie Australii , ale według mnie powinien być zorganizowany jakiś turniej albo i dwa żeby nikt nie był poszkodowany. Dwa turnieje po 4 drużyny (tak jak w LM o dziką kartę) , a potem dwumecz wygranych albo chociaż jedna grupa Węgry , Niemcy , Islandia i Węgry. Sporo sposobów rozwiązania wolnego miejsca , pytanie dlaczego akurat Niemcy. Według mnie inne drużyny powinny składać oficjalny protest.

 • KPuławy lubi Komentarz

  To jakiś żart? Ale czemu nie Islandia, nie Sebia, czemu nie Węgry? Nie rozumiem tego. Akurat na awans Serbów czy Węgrów bym się ucieszył, ale Niemcy?

 • KPuławy lubi Komentarz

  troche mi przykro i najbardziej mi szkoda chłopaków za te serce co zostawili w 2 meczach.

 • KPuławy lubi Komentarz

  SKANDAL!!! DZIKA KARTA POWINNA BYĆ PRZED BARAŻAMI! GDYBY POLACY PRZEGRALI AUSTRALIA GRAŁABY NA MŚ. PIENIĄDZE, KTÓRE NIEMCY PROPONUJĄ (SPONSORZY,TRANSMISJE) ZWYCIĘŻAJĄ W IHF. NAJLEPIEJ PRZYZNAĆ IM STARTY WE WSZYSTKICH IMPREZACH MISTRZOWSKICH Z URZĘDU...

 • KPuławy lubi Komentarz

  Układy i układziki. Ciekawe ile dali w łapę IHF. Po porażce z Polakami nadeszły czarne dni dla niemieckiego handballu to trzeba było pomóc przy zielonym stoliku. Gdzie ten duch sportu? Obyśmy trafili na nich w grupie i znów im dupę złoili, a ta porażka kosztowała ich odpadnięcie z turnieju.

 • KPuławy lubi Komentarz

  heheh to jakieś k...a żarty! parodia

 • KPuławy lubi Komentarz

  juz widze jak Polacy dostaliby dziką karte po przegranej z niemcami.dziadostwo i tyle

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.