Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Roosen-borg napisał/a komentarz do Konflikt legendy z kapitanem

  @TrueMych: prawda ,Kubiak się już skończył, forma na 1-1,5 seta to zdecydowanie za mało.

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Niech on wreszcie zakończy karierę siatkarską, niestety, ale jest już beznadziejny i blokuje tylko miejsce w podstawowym składzie młodszym, niestety głównie przez niego daliśmy ciała na IO i zabrakło nas w finale ME. On i dwie drzazgi niech kończą kariery, dwaj siatkarskie, jeden komentatorską...

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Jeśli to prawda ze Lewy nigdy nie rozegrał meczu z Bochum to skompromitowaliście się jak Mateusz zachęcający ruski ład

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  "To prawdopodobnie wyglądało tak:
  - Ty tam ze sportu, słuchaj, bo Polaczki się cieszą, że im dobrze poszło na igrzyskach, weź tam wymyśl jakieś kryterium
  - Ale jakie? No jest 14 medali.
  - To może w przeliczeniu na mieszkańca?
  - Nie, Chińczyków i Amerykanów wtedy wyprzedzimy
  - To może w przeliczeniu na to ilu sportowców pojechało?
  - Nie bo wtedy całość wygrywa San Marino i wygląda to niepoważnie. A my wyprzedzamy Brazylię i jesteśmy blisko Niemców i się wkurwią w centrali
  - Oj, faktycznie, to tego to nie. To nie wiem, kurwa, wymyśl coś!
  - No możemy napisać, że mało dyscyplin
  - O, dobrze!
  - Ale nikt tak nie liczy!
  - I co z tego? Polska wypada źle? To napisz to!"
  źródło: Żelazna Logika.

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Ten komentarz w "New York Times" nie wnosi nic do oceny naszej reprezentacji a jedynie do oceny niekompetencji i ignorancji gazety i redaktora, który to pisał.

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Po poprzednim meczu (wygranym przez Skrę) Bieniek stwierdził "w końcu się udało"! Dwa razy rzadko (albo w ogóle) "się udaje"! Trzeba być lepszym!

 • Roosen-borg napisał/a komentarz do PlusLiga: bez bełchatowskiej sensacji w Kędzierzynie Koźlu. ZAKSA po raz piąty z rzędu w finale

  Co się dzieje z tą stroną, dlaczego tak mało komentarzy? Gdzie się wszyscy przenieśli? :O A co do tematu - brawo ZAKSA!

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Brzęczek? Zibi top. Kocha mamę i świetnie tańczy.

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  No bez zartow!!! Stary ma juz 35 lat! Moze sobie pobiegac w Wisle, ale na raprezentacje to juz za pozno. Szacun dla niego za poprzednie mecze, ale to juz historia!!! Czas na emeryture!!!

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  W polityce za zasługi można pojechać nawet do Brukseli . W sporcie nie ma zmiłuj , tylko najlepsi gdzieś jadą .

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Jeżeli to pocieszy Błaszczykowskiego to Spełnionym piłkarzem nie zostanie puki co żaden polski zawodnik bo mistrzostwo świata nam nie grozi. Jakub ma po prostu przerost ambicji i nie wie kiedy powiedzieć stop i to jest jego największy problem. Swoje pograł i zarobił teraz czas odpocząć, poużywać życia i zająć się czymś innym dać wykazać się młodszym i lepszym. Nie kopcie leżącego i przestańcie robić swoimi artykułami z igły widły prawda jest taka że Kuba już od dawna jest za słaby nawet na naszą ligę więc po co to całe zamieszanie z reprezentacją.

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Może Kuba B. nie należy do wielkich piłkarzy, ale serce do piłki i dla ludzi miał, a że przyszedł czas na zmianę to musi to zrozumieć, gdyż sam kiedyś też był tym młodszym, też kogoś zastąpił. Tak to w życiu już jest , jedni odchodzą dając szansę wykazać się innym. Koniec nie zawsze jest bajkowy, ogólnie przykro mi.

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Nigdy nie widziałem go wielkim piłkarzem, ot taki przeciętniak. Medialny był bardziej niż boiskowy.

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Błaszczykowski obecnie co może dać kadrze to przedwczesna zmiana spowodowana kontuzją ....

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  @Stevie Wonder: Popieram symbol porażki.

 • Roosen-borg napisał/a komentarz do Reprezentacja Polski. Jakub Błaszczykowski schodzi ze sceny. Koniec, na jaki nie zasłużył

  @Bialy20: nareszcie jakieś merytoryczne argumenty przeciw niemu :)

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Nie lubiłem Błaszczykowskiego i zdania nie zmienię... Nie nadawał się na kapitana, nie ten format człowieka. Za fochy na Lewego i intrygi w reprze! A już kuriozum było: " ja zawsze strzelam półgórną w prawy róg"! I nie, nie był to żart... Aha, stopę miał koszmarnie ustawioną, strzał gorszy od juniora... I nic z tym nie robił, nie poprawiał.

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Bosze wielke halo, Kuba nie jest zadowolony no cóż życie nie jest dla wiekszosci tak laskawe jak dla tegoż akurat kopacza. Kuba wez sie w garsc, zreszta zawsze byłes nadęty jak Hindenburg w locie nad Nowym Yorkiem. Pozdro i nie bądź miętki.

 • Roosen-borg napisał/a komentarz do Reprezentacja Polski. Jakub Błaszczykowski schodzi ze sceny. Koniec, na jaki nie zasłużył

  Był młody - był świetny, teraz jest stary i po licznych kontuzjach, po co brać zawodnika, który po 15 minutach będzie wymagał zmiany? Pierwsza mądra decyzja Brzęczką - czasy świetności jego podopiecznego minęły, pora przestać być wujkiem a zaczęć selekcjonerem. W sumie druga dobra decyzja - wprowadził młodych chłopaków do kadry. Bo niby kogo miał - starych 25-30 letnich dziadów co się nie sprawdzili?!

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla Kubusia ale już 3 lata temu powinien przestać grać w reprezentacji zwalniając miejsce dla młodych. Windowanie rekordu to była farsa Błaszczyka z wujkiem. Obecnie jest bez kondycji i wiek swoje robi, więc może pobawi się w mobilizację drużyny w szatni a nie na boisku.

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  Nie lubię gościa ale nic się nie stało. Jejku w złości zupełnie przypadkowo. Gdyby tam był facet tematu by nie było. Złapałby piłkę lub odbił. Dlatego faceta powinni sędziować faceci i koniec.

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  stoją te babcie bez refleksu- taką piłkę ona powinna złapać ewentualnie się odsunąć - skandal. Jestem fanem Federera, Djokowic jest mi obojętny ale uważam że go skrzywdzili, odruchowo odbił piłkę i to lekko, niepotrzebnie się tłumaczy a już na pewno nie powinien się na amerykańskich kortach pokazywać kasy ma dosyć a jak go nie będzie stracą trochę widowni

 • Roosen-borg lubi Komentarz

  A wystarczyło żeby był czarny. Wtedy nikt by nawet nie pomyślał o dyskwalifikacji !!Tym bardziej że trafił białą sędzinę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.