Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • marekjozefczak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  przed meczem mysle co to za liga bez falubazu ale jak patrze jak jada to naprawde nalezy sie Unii

 • marekjozefczak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  zengi jednak najlepsze lata miał w Unii!

 • marekjozefczak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  fratczak myslal ze bedzie ze swoim talentem kolejnym mocnym seniorem..niestety jest na poziomie II ligi

 • marekjozefczak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  jak jakis normalny kibic wierzy w holte na wyjezdzie powinien isc do lekarze po leki na przubudzenie umyslu

 • marekjozefczak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Apator do 35 nie dojdzie

 • marekjozefczak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jezu o czym Wy marzycie....przeciez uNia tego nie przegra...

 • marekjozefczak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rzeszów widzę że sie bardzo napinacie i jaką radość że wygrywacie ale przecież chłopcy sobie robią trening A Wy traktujecie ten mecz jak Play offy no ale wiadomo musicie awansować Nasi nie muszą

 • marekjozefczak lubi Komentarz

  A ty myślisz że oni jadą na eligowych osiołkach

 • marekjozefczak otrzymał brązowy medal w kategorii Fan Wszech Czasów

 • marekjozefczak został fanem Rufin Sokołowski

 • marekjozefczak został fanem Ewa Swoboda

 • marekjozefczak lubi Komentarz

 • marekjozefczak został fanem Euro 2016

 • marekjozefczak został fanem Agnieszka Radwańska

 • marekjozefczak został fanem tagów: Wojciech Fibak, Rafael Nadal

 • marekjozefczak lubi Komentarz

  Witam!ale kto chce niszczyć jego karierę?Proszę wskazać z nazwiska.Panie Cegielski każdy człowiek ma swoje problemy a tu dodatkowo mamy osobę publiczną.Każdy ma prawo decydować o swoim losie .Pan jako żużlowiec rozumiemy widzi w panu Piotrze sportowca,talent i nietuzinkowość.Ale nie może być tak ,że jak ktoś osiąga sukces to pewne rzeczy są zapominane.Może przyznajmy immunitet tzw.gwiazdką sportu.Czym ten chłopak się różni od nas wszystkich?każdy w swojej dziedzinie może być mistrzem ale musi mieć we krwi pokorę .Jeżeli jej nie ma to niech mu rodzice lub bliscy przyjaciele to przekażą.On nie został sam .Ma swoje hermetyczne środowisko i swoje duże,bardzo duże pieniądze ale one niestety nie dadzą prawdziwej przyjaźni.Powtarzam taki człowiek powinien do grobowej deski trzymać tego ,,Byka" za rogi jakim był jego macierzysty klub.Mówi pan o pewnych brakach informacyjnych na jego temat a jak nazwiemy flirtowanie do końca z zarządem Unii ?Też bracia nie wiedzieli gdzie będzie ich dom za parę dni?Jak ma się czuć kibic? .Jeżeli informacje były by przed odlotem to też było by źle.Podstawowa kwestia wysuwa się na prowadzenie.Panowie Pawliccy są silni,silni i przebiegli .Wierz mi pan za Unię powinni jechać nawet za połowę stawki w obecnej chudej finansowo dobie.W lecie te półtora miliona nie było by problemem za podpis a tak co mamy .Każda strona pokrzywdzona ,pan staje się adwokatem diabła a sam pan był kozakiem .Prawa młodości .Wsadźmy młodym na zachętę po 2,5 mln a dopiero będzie odlot.Krok o samowolnej rezygnacji z jazdy w Unii dobitnie świadczy o mocy psychicznej zawodnika.Rzucając na szalę swoją Królową na wzburzonym oceanie opinii ludzkich i wewnętrznych huraganach pozostaje tylko pomoc własnych myśli i elementów które wiszą na końcach nadgarstków.Tu jest jedyna MOC!!!

 • marekjozefczak lubi Komentarz

  ciąg dalszy tego co miało początek w lutym 2010 roku...a zaczęło się tak:
  "Przemysław Pawlicki chce rozwiązać kontrakt z Unią Leszno - poinformowała oficjalna strona klubu. Sprawą ma się zająć w czwartek Speedway Ekstraliga. Leszczyński klub nie ukrywa zaskoczenia w związku z tą sytuacją.

  Stanowisko klubu:

  Mając na uwadze dotychczasowe spekulacje dotyczące Zawodnika Przemysława Pawlickiego Klub informuje swoich kibiców, że Przemek Pawlicki zwrócił się do Komisji Orzekającej Ekstraligi Żużlowej z wnioskiem o stwierdzenie nieważności i nieistnienia podpisanego w dniu 21 kwietnia 2008r. Kontraktu o profesjonalne uprawianie sportu żużlowego.

  Jako przyczynę wskazuje nieposiadanie przez rodziców wymaganego art. 101, par. 3 k.r.i op pozwolenia Sądu opiekuńczego na zawarcie umowy kontraktowej. W żaden sposób nie uzasadnia czy przeszkodę stanowi pozbawienie rodziców praw rodzicielskich, czy też inna okoliczność.

  Klub jest zaskoczony sposobem postępowania Zawodnika zważywszy, że dotychczas systematycznie uczestniczy w treningach ogólnorozwojowych oraz brał udział w obozie szkoleniowym w Szklarskiej Porębie i podczas negocjacji warunków finansowych, nie podważał ważności zawartej umowy."...wtedy tatuś Piotr szedł ostro po bandzie próbując udowodnić że w momencie podpisywania kontraktu za małoletniego Przemka tak on jak i jego żona nie mieli pełni praw rodzicielskich...idiotyzm tej pierwszej sprawy pokazuje z jak dziwnym człowiekiem mamy do czynienia...

 • marekjozefczak napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki: BSI strzeliło sobie w stopę. Wartość Grand Prix spadła

  Polska, nie powinna w ogóle organizować teraz ani jednego turnieju GP. Wiem są umowy itd ale po tym co zrobiło B S I w Warszawie GP nie powinno być w naszym kraju. Jestem pewien że za rok bądź dwa przyjdą do nas wszyscy którzy mają coś do powiedzenia w żużlu światowym i będą błagać o pomoc w ratowaniu GP.

 • marekjozefczak został fanem Emil Sajfutdinow

 • marekjozefczak został fanem Zenon Plech

 • marekjozefczak lubi Zła rezerwa taktyczna zaważyła na wyniku Unii?

 • marekjozefczak lubi Komentarz

  Mysle ze Skóra sam sobie przegrał ten mecz po powinien z taktycznej pościć Emila albo Nickiego. A wracając do Łaguty nie wiem co zdziałać z tym ze przymknął gaz

 • marekjozefczak zaczął obserwować użytkownik usunął konto

 • marekjozefczak lubi Komentarz

  Byłem na tym dziadostwie i troszkę z innej beczki .Jestem kibicem piłkarskim ale MY nie dorastamy do pięt kibicom żużlowym .Choć na lidze się nie lubią tu siedzieli obok siebie kibice Stali.G,Falubazu ,Unii.L Ostrovii i wielu innych klubów .ZERO BLUZG poszanowanie dla siebie bo przyjechali kibicować Polakom.PROŚBA DO WAS ZA ROK NIE PRZYJEŻDŻAJCIE NA NARODOWY OLEJCIE ICH JAK ONI OLALI WAS .TAKIE IMPRAZY MAJĄ BYĆ W MIASTACH GDZIE ŻUŻEL JEST NA CO DZIEŃ .Nawet kibice z Leszna najbardziej zachwalali GP w Gorzowie .DLATEGO TERAZ TYLKO BĘDE DO GORZOWA NA NARODOWY JUŻ NIGDY NIGDY NIGDY

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.