Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • yakeub napisał/a komentarz do Tyle Sousa zarabia w Polsce. Kwota zwala z nóg

  Ktoś bazgrze takie "opinion pieces" a potem wpisuje sobie w CV "dziennikarz"...

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Gorzowscy radni podjęli decyzję dotyczącą przyszłości Grand Prix na obiekcie im. Edwarda Jancarza

  @AveMotor: jest jak byk w artykule:
  "w wyniku porozumienia ze Stalą Gorzów, klub corocznie będzie miał pomniejszoną dotację o kwotę miliona złotych przewidzianą na promocję."
  A klub na GP zawsze zarabiał, dla Stali bardziej opłacalnym wsparciem jest inwestycja jaką jest wykupienie GP przez miasto niż zwykły przelew na konto.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. W Gorzowie budują napięcie. W niedzielę zagrają na nosie Motorowi Lublin?

  Wydaje mi się, że zarząd Stali tak samo jak jej kibice zdecydowanie rzadziej i mniej intensywnie myślą o Motorze niż niektórzy dziennikarze teoretyzują w swoich artykułach.

 • yakeub lubi Komentarz

  Sinus22. A ja myślę, że nie prorok tylko realista. A was nic nie nauczył przypadek Tarnowa. Zamiast skupić się na spokojnym utrzymaniu i szkolić utalentowanych wychowanków to wy szastacie na lewo i prawo państwową kasą podbijając rynek transferowy.

 • yakeub lubi Komentarz

  Mnie się wydaje, że to napięcie chce wywołać nieudolnie "redaktor" Maciej Kmiecik, bo w Gorzowie o takim napięciu się nic nie mówi. To tak tak bywa jak niektórzy "celebryści redakcyjni" nie mają o czym pisać.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Zmarzlik z piekła do nieba. Jubileuszowy rollercoaster w Malilli dla Polaka! [RELACJA]

  Brawo Bartosz! To też cecha mistrzów, że idzie nawet kiedy nie idzie.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Znany zastępca Martina Vaculika w Grand Prix Szwecji. Reprezentant Polski znów pojedzie w cyklu!

  Kilkanaście lat temu był sezon gdzie Hans Andersen po fantastycznym turnieju z dziką kartą dołączył do stałej obsady w połowie serii po tym jak zrezygnował Tony Rickardsson. I Hans wtedy mocno namieszał. Może Domin też da radę.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Moje Bermudy Stal już buduje zespół na sezon 2022. Jest porozumienie z zawodnikiem

  Zatrzymanie naszej Fantastic Four byłoby świetną wiadomością. Nie żeby to ode mnie zależało, ale jednak gdyby zależało to tę paczkę zatrzymałbym za wszelką cenę i nie szukał alternatyw czy wzmocnień, bo oni dają radę wyśmienicie, a przy okazji to ekipa której chce się kibicować jako gorzowianinowi.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Nowe informacje na temat stanu zdrowia Wiktora Jasińskiego

  Szybkiego powrotu do zdrowia Wiktor! Tymczasem liczę na to, że zarząd przemyśli swoją politykę wobec juniorów, bo obecna sytuacja jest tylko i wyłącznie winą zarządu. Żeby bylo jasne, nie uważam, żeby wstydem było gdyby z powodu kontuzji dwóch podstawowych juniorów musiał startować sam najsłabszy, bo tego się nie przeskoczy, to sport pełen kontuzji, natomiast zdecydowanie powodem do wstydu jest sytuacja, gdzie tym najsłabszym i przy okazji jedynym aktywnym juniorem jest taki Kamil "Pyton" Pytlewski, który w żadnym wypadku nie powinien startować w tym sezonie w Ekstralidze. Szkolenie w tym klubie nie funkcjonuje dobrze, bo jak już się ktoś pozytywnie wyróżnia, to jest to pasjonat prowadzony przez rodzinę, nie sztab szkoleniowy (Zmazlik, Paluch), a jak jakiś junior nauczy się chociaż trochę tego żużla, to wypada z klubu (Szczotka, Studziński, Bartkowiak). Zarówno szkolenie, jak i polityka transferowa wobec juniorów natychmiast do poprawy.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Trener zdziwiony! Jego junior nie przejdzie do Moje Bermudy Stali Gorzów

  Każdy dzień, w którym Kamil Pytlewski funkcjonuje jako czynny zawodnik Stali Gorzów na ten sezon jest powodem do wstydu. Szacunek za spróbowanie sił w tym niebezpiecznym i wymagającym sporcie, ale jako kibic Stali jestem wściekły, że Pytlewski, który absolutnie nie jest w stanie nawiązać jakiejkolwiek walki, pojawia się w składzie. Ktoś chyba odpowiada za szkolenie w tym klubie, a u niego nie widać absolutnie żadnego progresu, jest kilometr za zawodnikami świeżo po zdobyciu licencji, a sorry, to nie jest klub dla hobbystów. Natomiast kto wie, czy to nie było tak, że najmniej chętny do startów był sam Pytlewski. On ewidentnie nie liczy na żadne sukcesy w tym sezonie. Problem jest innego rodzaju. W Gdańsku jeździ Alan Szczotka, w Gnieźnie jeździ Marcel Studziński, w Grudziądzu jeździ Mateusz Bartkowiak, to wszyscy wychowankowie Stali. Wiadomo, żadne gwiazdy, ale przynajmniej walczą z przeciwnikami na torze, nie ze swoim motorem o życie. Jak można było doporowadzić do sytuacji, gdzie startuje gość, który powiedzmy wprost, nie jest żużlowcem na poziomie ligowym, to dotyczy wszystkich lig. Jeśli faktycznie do końca sezonu startować będzie Pytlewski, to ja takie upokorzenie Stali będę pamiętał przez dłuższy czas.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Stanisław Chomski ocenia mecz z GKM-em. Trener wyjaśnia, dlaczego było tak trudno

  @kokersi: Taka jest liga w tym roku, my wygrywamy w Lesznie, Leszno wygrywa w Częstochowie, Częstochowa wygrywa w Gorzowie. Każdy jest do objechania wszędzie.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Szpila tygodnia: Wielki Motor. Nowy stadion to dopiero początek [OPINIA]

  Im więcej drużyn celujących w medale tym lepiej, szkoda tylko, że mają w tym pomóc państwowe pieniądze, ale cóż, zbyt łakomy kąsek, żeby Motor w to nie wszedł. Inna sprawa, to że bratanie się z taką Grupą Azoty jest przeogromnym ryzykiem, Unia Tarnów swego czasu zdobywała mistrzostwa na barkach Azotów, a gdy te zakręciły kurek zaczęły się potężne kłopoty, oby Motor chociaż uczył się na cudzych błędach. Co do budowania potęgi, moim zdaniem zbyt wcześnie na tego typu obwieszczenia. Stadion póki co istnieje tylko w wizualizacjach, zaś Motor jeszcze nie wywalczył miejsca w play off od kiedy awansował do Ekstraligi. A że w gadaniu są mocni to już wiemy, wszak gdyby wierzyć zapowiedziom kibicom Motoru to Zmarzlik już od trzech lat tam startuje, zresztą pół ligowej czołówki marzy o jeździe w Lublinie. Życie i tor wszystko zweryfikują, ale póki co Motorowi bliżej do kolosa na glinianych nogach, bez szkolenia juniorów, bez ostatnich sukcesów, z państwowym sponsorem, który ma historię nagłego odwracania się od wspieranego klubu i ze stadionem na wizualizacjach. Cieszy, że jadą bez długów, że trybuny pełne kiedy można, że celują wysoko, ale pora zacząć swoje zapowiedzi popierać osiągnięciami.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Legenda Stali Gorzów mówi, co zrobić ze składem po sezonie 2021. Jeden transfer i jeden powrót

  I mówi słusznie, trzeba się rozejrzeć za opcją U-24, choć nie wiem czy Drabik to dobry kierunek. Juniorkę wolałbym swoją niż armię zaciężną, niech będzie nawet Bartkowiak z Paluchem, szczególnie, że Oskar papiery na jazdę ma, to może być fajny zawodnik po objeżdżeniu się w turniejach juniorskich. A ujadaniem internautów o Stali się nie przejmuję, gdyby wam, drodzy eksperci, wierzyć, to my już dziesiąty sezon jedziemy bez kasy, od sześciu lat w ogóle nie płacimy swoim zawodnikom, Zmarzlik trzeci sezon jeździ w Lublinie, a nasza bodaj czwarta w lidze pod względem średniej punktowej para juniorska tak naprawdę jest najsłabsza i ze wszystkimi przegrywa.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Legenda Stali Gorzów mówi, co zrobić ze składem po sezonie 2021. Jeden transfer i jeden powrót

  @Alibaba: ale to co sugerujesz? Że kluby przestaną kontraktować zawodników? Bo nie rozumiem tej wypowiedzi.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Motor - Stal: U siebie postawili twierdzę. Stal spróbuje ją skruszyć [ZAPOWIEDŹ]

  Miło, że w tym opisie sytuacji Motoru autor w ogóle wspomniał, że do Lublina przyjeżdża Stal. Na pięć akapitów w jednym pojawia się Stal. Zapowiedź meczu, że tak sobie pozwolę zażartować.

 • yakeub napisał/a komentarz do Finał Srebrnego Kasku w Bydgoszczy

  Przepraszam ale kto prowadzi tę relację? W ostatnim biegu info o upadku Przyjemskiego, a wykluczony Cierniak, o którym ani słowa. Albo teksty w stylu "wyprzedził jednego rywala, kto wie czy jakby miał jeszcze jedno kółko to czy by nie wyprzedził następnych przeciwników", kto to pisze?

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Nieudane transfery Włókniarza? Czy ta drużyna jest w stanie szybko się odbudować?

  @DonLemon ACM and CKM: sto procent racji, nic dodać nic ująć. Teraz byle spokojnie, myśmy w Gorzowie też powoli wchodzili w sezon rok temu.

 • yakeub lubi Komentarz

  Ciężko krytykować prezesa za budowę drużyny. Na papierze wyglądało to bardzo solidnie, dwóch silnych stranieri liderów z topu + świetnie jeżdżący na torze częstochowskim MŚJ. Formacja juniorska absolutny top. Samo to powinno gwarantować wygrane. Uzupełnienie składu młodym zawodnikiem z potencjałem Woryną i tak naprawdę jedno miejsce obarczone dużym ryzykiem - Jeppesen, od którego nikt nie wymagał wielu punktów w debiucie ekstraligowym. Częstochowianie byli zadowoleni z transferów, ja także. Problem jest w tym, że wszyscy z jakiegoś powodu są pod formą, pogubieni sprzętowo, ale to już raczej nie wina prezesa.

 • yakeub napisał/a komentarz do Vital Heynen podjął decyzję. Tak wygląda skład reprezentacji Polski na Ligę Narodów

  Tak się musi czuć Brazylia wybierając skład na mistrzostwa świata w piłce nożnej.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Michał Świącik zaprzecza, że Madsen chce do Motoru! Prezes mówi też o swojej reakcji po meczu z Betard Spartą

  Niech mi ktoś wytłumaczy skąd wzięła się trwająca już dość długo fala zapowiedzi kolejnych transferów do Lublina? Już Zmarzlik był praktycznie dogadany w Lublinie, wcześniej Dudek, Vaculik, kiedyś Kasprzak, teraz Madsen, a ziściły się tylko transfery formacji juniorskiej i Kubery?

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Hit w pigułce. Motor silny nie tylko u siebie. Ile warci są juniorzy

  @Wielki Motor: skoro zawodnik sprzedał wam swoje usługi, to chyba kupiliście, nie? Tak jak my kupiliśmy usługi innych zawodników. Natomiast siąganie zaciężnej całej linii juniorskiej zamiast inwestycji w szkolenie nie nazwałbym "normalnym ruchem transferowym", bardziej tym przykrym "modern speedwayem".

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Hit w pigułce. Motor silny nie tylko u siebie. Ile warci są juniorzy

  @Montana: Cóż, myśmy w pierwszym meczu na wyjeździe wygrali w Lesznie przy małej ilości treningów, jak widać można. Wynik meczu w Gorzowie moim zdaniem bardzo wiernie odzwierciedla potencjał obu drużyn, bo juniorów kupiliście mocniejszych od naszych wychowanków, zresztą od chyba wszystkich innych par juniorskich w lidze, ale kurcze waszej seniorce nie ufam, zbyt niestabilna, ten sam problem ma Włókniarz.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Sporne sytuacje i błędy sędziego meczu w Lesznie [RANKING]

  @janusz antoni z Poznania: po pierwsze twierdzenie że "Jason nikogo nie dotknął" jest oczywistą bzdurą, bo zanim obrał kurs kolizyjny na Andersa, to najpierw przetrącił Jasińskiego, a nie leżą teraz we dwójkę Jason z Andersem połamani tylko dlatego, że Anders unikając zmierzającego w niego Jasona wykonał uślizg. Jason zdecydowanie do wykluczenia.

 • yakeub napisał/a komentarz do Żużel. Sensacja w Lesznie! Moje Bermudy Stal miała dostać lanie, a pokonała mistrza Polski! [RELACJA]

  Ło, co za mecz. Nie dawajem naszej Stali większych szans, ale z przyjemnością przyznaję się do błędu. Stawiałem, że mecz przegramy juniorami i U24, zawodnicy sami mnie zweryfikowali. Były słyszalne pogłoski o Karczmarzu objżdżającym wszystkich na treningach, ale nie takie plotki się słyszało, więc nie przykładałem uwagi. Juniorzy to zupełny szok, była i prędkość i odwaga, takie pozytywne żużlowe cwaniactwo, tego zawsze brakowało. Za wcześnie by wyciągać wnioski, ale super prognostyk. Trzon drużyny, czyli Bartek, Anders, Szymek i Martin jak widać sprawny i fajnie wchodzi w sezon. Szybko odczytany tor i w zasadzie mecz zamknięty. Tor swoją drogą świetny i to nie dlatego, że nasi tak dobrze się na nim czuli, ale co świetnej jazdy się naoglądaliśmy to nasze. Szkoda, że sędzia nie stanął na wysokości zadania, Jason ewidentnie do wykluczenia, za samego Andersa, który sobie i Jasonowi uratował kości przez wejście w uślizg zanim Doyle ich obu zrzuci z motoru, za co Anders dostał nagrodę w postaci wykluczenia, to można też przecież argumentować, że akcja zaczęła się już od uderzenia Jasińskiego niebezpiecznie wchodząc w łuk, ale cóż. Chociaż nie zgodzę się z Demskim i ten bieg z upadkiem Pawlickiego na pierwszym łuku powtórzyłbym w czterech. Natomiast wina Pawlickiego w biegu z Karczmarzem jest oczywista, wyprowadził tragiczny atak i wjeżdżając w Rafała spowodował upadek. No ale koniec końców ja jestem zachwycony wynikiem i to nie wygląda na przypadek, można być optymistą. A Leszna też nie można skreślać. To ligę mamy otwartą, jedziemy z tematem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Stercel

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja. Życzy Stercel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

W te piękne Wielkanocne Święta,
gdy Pan Zmartwychwstanie,
życzymy smacznych jajek na śniadanie,
żółtego kurczaczka, białego zająca
i aby te Święta trwały bez końca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Choinki świecącej, gwiazdy błyszczącej.
Pysznej kolacji i sylwestrowej libacji.
Gwiazdora trzeźwego, kaca ogromnego,
wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maverick RSKŻ

Fajnie, że to widzisz i rozumiesz, a taki nasz ziomek ADASOS nie potrafi pojąc podstawowej rzeczy. Wbijaj do nas na zuzel.... jest spokojniej.Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku
szczęścia w Nowym Roku!Życzy Stercel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Dużo śniegu, smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha
w nadchodzące święta życzy …Stercel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.