Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • BIKON napisał/a komentarz do Rusza Liga Siatkówki Kobiet. Będzie na kogo popatrzeć

  Zgadzam się z Yes . Jeśli my kibice mamy wybierać , to powinniśmy wybierać wśród siatkarek , czyli Pań w ich boiskowych strojach . Nie wiem czy to same panie dodawały te zdjęcia ? Jeśli nie , to osoba która jest za to odpowiedzialna , powinna zająć się czymś innym

 • BIKON lubi Komentarz

  nierówna kokurencja
  Jedne są "obudowane" w dużych majtkach, inne w letnich.

 • BIKON napisał/a komentarz do Wybuchowa mieszanka młodości i doświadczenia. Szóstka 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

  Nowak na 60 przyjęć -3 błędy i tylko 42% i 22 % jednak dochodzi do tego jeszcze obrona ? Strasz tylko 12 przyjęć , Krzos nie napisałeś że -2 błędy .Witkowska 23-2-57%-39% i fajnie broniła .. Drabek 29-1-63%-33% .Stenzel 20-2-55%-35% super w obronie. Korabiec 29-0-62%-31% super w obronie . Piszą wcześniej , napisałem o problemie w statystykach, gdzie niektórym zawodniczkom zmniejsza się statystyki kilka razy nawet parę dni po meczu .

 • BIKON lubi Komentarz

  Zgadzam się że te statystyki to jest jakaś tragedia. Pierwszy przykład z brzegu: byłam na meczu Developresu w niedziele i doskonale pamiętam jak w tie-breaku Kaczmar miała serię zagrywek w której na 100% były 2 asy. W statystykach nie ma ani jednego na swoim koncie wpisanego.

 • BIKON napisał/a komentarz do Wybuchowa mieszanka młodości i doświadczenia. Szóstka 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

  Coraz częściej odnoszę wrażenie , że osoby odpowiedzialne za tworzenie , szóstek czy anty szóstek w wielu przypadkach nie mają pojęcia o siatkówce . Bardziej kierują się tym czy kogoś lubią czy nie . W zeszłym roku to była tragedia w tym jest trochę lepiej , ale to dopiero początek sezonu .Mam nadzieje że nie mają wpływu na mieszanie w ostatecznych statystykach meczowych wyświetlanych na stornie lskplps.pl . Co tam się dzieje to zgroza , rozumię po meczy jest inna (u niektórych zawodniczek ) a po ponownym oglądnięciu meczu robiona jest korekta i to rozumie . Ale nie rozumie jednego dlaczego jeśli mecz rozgrywany jest w sobotę to zmiana statystyk następuje przez kilka dni z rzędu a nawet w kilku przypadkach kilka razy dziennie . To nie są puste słowa , robię zdjęcia statystyk każdej drużyny przez kilka dni po skończeniu danej kolejki i w wielu przypadkach staje się to regułą . Kiedyś usłyszałem od św. pamięci trenera Niemczyka " statystyki nie grają " , miał rację , ale nie myślałem że tak jak w polityce , tak i w sporcie , nie trzeba się znać na tym co się robi , ważne aby za to brać pieniądze .

 • BIKON napisał/a komentarz do To był mecz walki - komentarze po meczu PGNiG Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz

  Gra w naszym wykonaniu poza drugim setem była całkiem przyzwoita . Pani kapitan , w naszym to będzie jak Pani zacznie w końcu grać , i nie będzie przeszkadzać drużynie .
  Dobrze że nie padł powtarzający się w Pani wywiadach komentarz , mamy młodą niedoświadczoną drużynę .
  To właśnie ta młodzież i Jana ( która walczy o każdą piłkę ) wprowadza ożywienie w drużynie , to dla tej młodzieży warto przychodzić na mecze .

 • BIKON napisał/a komentarz do Znana kadra juniorek na eliminacje MŚ

  Jeśli kotoś oglądał wszystkie mecze z MPJ , to zna odpowiedz dlaczego Walczak z 37% przyjęciem nie ma w 12. To w najważniejszym meczu o trzecie miejsce grała Korabiec z 78%. W 2012 najlepszą libero MPJ wybrano Korabiec

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.