• Nice PLŻ

  Ze względu, iż już coraz bliżej rozgrywek ligowych, postanowiłem wziąć "na języki" I ligę żużlową, która zyskała nowych partnerów telewizyjnych i zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ wiele drużyn ma wyrównane składy, ale podejmę się wytypowania tabeli końcowej. Zapraszam do lektury!1. Grupa Azoty (…)

  Więcej

 • PLŻ 2

  Jako, iż jest coraz bliżej do rozpoczęcia sezonu, a składy skompletowane, postanowiłem "powróżyć z fusów", czyli wytypować kolejność końcową w najniższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju.1. KM Cross Lublin"Przebudzenie Mocy", tak można określić w jednym zdaniu powrót żużla do Lublina. W składzie nie (…)

  Więcej

 • Gównoburza o Nice PLŻ

  Ostatnio na forach SportowychFaktów i nie tylko wybuchła gównoburza nt. praw transmisyjnych I ligi. Jedni sugerują, że cały żużel powinien przejąć nc+, drudzy, że Polsat to dobry wybór, a jeszcze inni(których jest najmniej), sugerują, że to Eurosport będzie "zbawcą' i rozwiąże wszystkie problemy związane (…)

  Więcej

 • Sytuacja w Opolu

  W Opolu od kiedy są nowe władze mówi się o zaprzestanie finansowania opolskiego żużla,co na pewno jest bardzo słabym i głupim pomysłem,ponieważ Kolejarz mimo tego,że ostatnie lata były słabe,to jednak to klub z prawie 55-letnimi tradycjami,który wypuścił w świat wiele ważnych osobistości w żużlu.

  Więcej

 • Kolejarz Opole i ich kibice

  Kolejarz strasznie się zadłużył, sprowadzają młodych niedoświadczonych zawodników, a kibice jak co roku już wygrali ligę,moim zdaniem to zero.

  Więcej

 • Orzeł Łódż

  Ta drużyna staje się coraz lepsza.Kiedyś rządzili w drugiej lidze,a teraz mogą być conajmniej czarnym koniem 1 ligi.Antonio Lindback zawodnik z Grand Prix i Ekstraligi.Mariusz Puszakowski to dobry zawodnik na 1 ligę jak dostanie dobry sprzęt to śr.biegowa około 2,000.Tomasz Chrzanowski myślę trochę (…)

  Więcej

 • ENEA EKSTRALIGA

  Tu karty jak zawsze są rozdane między bogatych,a biedniejszych.Jedyną odmiana jest chęć dołączenia Betard Sparta Wrocław do wyścigu.Przepraszam za krótki post,ale nie ma zbytnio tu czego opisywać.POZDRAWIAM

  Więcej

 • 2 liga

  Myslę,że szykuje się kolejny sezon,pełny niespodzianek,emocje są takie same jak zawsze,ale drużyny są coraz bardziej ubogie i tylko to może martwić.Moim zdaniem fuzja 1 i 2 ligi jest średnim pomysłem,ponieważ jedni są bogatsi,a drudzy biedniejsi,czyli karty są już rozdane.Stawka będzie dość wyrównana,tylko (…)

  Więcej