Orzeł Łódż

autor: MATT30 | 2013-11-27, 16:12 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Ta drużyna staje się coraz lepsza.Kiedyś rządzili w drugiej lidze,a teraz mogą być conajmniej czarnym koniem 1 ligi.Antonio Lindback zawodnik z Grand Prix i Ekstraligi.Mariusz Puszakowski to dobry zawodnik na 1 ligę jak dostanie dobry sprzęt to śr.biegowa około 2,000.Tomasz Chrzanowski myślę trochę gorszy od Puszakowskiego,ale na ogół dobry zawodnik.Jason Doyle w zeszłym roku pokazał klasę i jak utrzyma formę to Orzeł zyska kolejne bardzo mocne ogniwo.Reszta to najwyżej porządna druga linia.Muszą sprowadzić jeszcze dobrych juniorów i nie jeden usłyszy o tej drużynie.
Także zawodnicy którzy byli w Orle polecają ten klub,to może się przydać w rozmowach z nastepnymi seniorami,żeby druga linia była jeszcze mocniejsza.Jeśli będą dalej pieniądze to widzę świetlaną przyszłość przed tym zespołem.Warto zauważyć,że Orzeł w przeciwieństwie do klubów piłkarskich nie ma problemów.

Komentarz z "Tygodnika Żużlowego":Na żużlu się nie biega,są wyścigi.Biegi to będą,gdy zawodnik weżmie motocykl na plecy i będzie biegł.
POZDRAWIAM

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.