YETI PL - lubi

 • YETI PL lubi Komentarz

  W piątki będą pewnie pustki na stadionach,ale więcej przed tv

 • YETI PL lubi Komentarz

  Jak oni chcą robić dwa mecze w piątek jak co 2-3 tygodnie są GP i w piątki zawsze są obowiązkowe treningi zawodników przed sobotą?! Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.

 • YETI PL lubi Komentarz

  Niech ligę powiększą do 10 ekip a nie tandeta na 8 drużyn i koniec sezonu dla kilku ekip w sierpniu . Extraliga to tandeta i tyle .

 • YETI PL lubi Komentarz

  Dlaczego w Polsce wszystkie stadiony muszą być nowe i wypasione gdy na świecie jest jak widać prze ciesz GP odbywa się na stadionach jak w Rawiczu tylko z tą różnicą że tam jest oświetlenie a w Rawiczu go nie ma popatrzcie na Anglię Szwecję ludzie siedzą na murawie lub stoją i co te 2 godziny nie narzekają a u nas może zamontujmy wyściełane fotele z klimatyzacją WARIACTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • YETI PL lubi Komentarz

  Z nim stało się coś dziwnego. Walczył ambitnie, tego nikt obiektywny nie może mu odmówić. Niestety jazdę na dystansie kaleczył niemiłosiernie. Kilkukrotnie wręcz blokował kolegę z pary, byle zdobyć o punkt więcej, pozycje wypracowane po starcie tracił na potęgę, motał się, wyginał, raz dwa wszyscy go doganiali. I od początku nie widział w tym wszystkim swojej winy. Po sezonie ciężko to ocenić pozytywnie. Mimo wszystko wypada podziękować za starania i zdobyte punkty. Powodzenia w przyszłym sezonie.

 • YETI PL lubi Komentarz

  Głupi się urodziłeś i jeszcze głupszy umrzesz.

 • YETI PL lubi Komentarz

  Czepiasz się chłopaków z ekstraligi w oni zarobieni są. Przykład zarobionego pana Szymańskiego gdy był przewodniczącym tzw. jury na ostatnim GP, dopiero po dwóch wypadkach panowie oderwali się od wódy i stolika i stwierdzili że coś trzeba zrobić. To samo jest z barażami, w ubiegłym roku z tego co pamiętam nie było transmisji z baraży

 • YETI PL lubi Komentarz

  W tamtym roku tez chyba tak było. Wybrzeże jechało pierwszy mecz w Toruniu... A co do transmisji to może TVP, niech dostaną szanse. Ostatnie transmisje np. z Chorzowa jakos źle nie wypadły moim zdaniem. Pozdrawiam.

 • YETI PL lubi Komentarz

  Falubaz masz pozamiatać i tyle. Walczyć mi tam.

 • YETI PL lubi Komentarz

  Kluby przepłacaja zawodników przez co potem dziury w budżecie z a co później zapłaci kibic płacąc 100zl za bilet. To ja raczej współczuję tobie:) o moją wypłatę się nie martw bo nie ma ona znaczenia w kontekście kupna biletu. Nie pale, praktycznie nie pije więc stać mnie na bilet. Nknelubie być jednak dymanym.

 • YETI PL lubi Komentarz

  Tak skromnym zdaniem, to nie ma w Polsce klubu zuzlowego ktory bylby czysty jak łza. Nie bede sie rozpisywal o Twoim klubie, bo to bez sensu, jak znasz historie, to powinienes wiedziec. Do absolutnie kazdego klubu mozna sie przyczepic. Pytanie: czy za to winni sa kibice? Odpowiedz: nie. Kwestia jest, by do wladz zuzla trafiali pasjonaci, zamiast przypadkowych karierowiczow. To tyle z grubsza rozsadnie i bez napinki :)

 • YETI PL lubi Komentarz

  Władza jak zwykle pokrętnie i mętnie - a ten RD stracił nazwisko i jedyne wyjście - won z trenerki kadry ! A tak właściwie to za co taki "trener" 1 na365 dni bierze forsę ?

 • YETI PL lubi Komentarz

  ...towarzysz Szymański poklepał towarzysza Dobruckiego, zawsze byliście dobrym towarzyszem, nie damy wam zginąć, uciszymy opinię publiczną, tak dobrej współpracy nie mogą przekreślić parszywe paszkwile wichrzycieli i złowrogich sił reakcyjnych, znamy wasze zasługi, będziemy wnioskować o odznaczenie dla towarzysza Dobruckiego za wzorową, wieloletnią współpracę, to powinno wyciszyć, odpowiednio zatuszować i postawić tę sprawę w jedynym słusznym świetle...
  tak wygląda zdanie naszej żużlowej centrali na ten temat...

 • YETI PL lubi Komentarz

  A jaki autorytet jest Dobrucki co on takiego osiągnął moin zdaniem trenerem kadry juniorów powinien być Roman Jankowski to jest ikona Żużla

 • YETI PL lubi Komentarz

  Stal z drugiego miejsca mogła tylko zepchnąć Sparta. Wygrana czewy nic nie zmieni ponieważ bonus przypadł Stali. Ja też uważam że ten wynik to ustawka i podziękowania za Walasa.Dziwne że padł idealny wynik jaki był potrzebny do bonusa dla Wella.No i walka o kontrakty w Toruniu też swoje zrobiła.

 • YETI PL lubi Komentarz

  Oby ta ustawka w przyszłym sezonie się nie zemscila stali bo kluby to zapamiętają

 • YETI PL lubi Komentarz

  Największy wał w tym stuleciu.

 • YETI PL lubi Komentarz

  Fratczak nie wierzy w zwycięstwo Grudziądza, a ja nie wierzę w zwycięstwo jego zbieraniny z Gorzowem.. W dodatku za 3. Takie samo SF.

 • YETI PL lubi Komentarz

  Trochę mnie dziwi dobre samopoczucie Frątczaka. To on najbardziej powinien obawiać się o stanowisko w przyszłym roku. Zbudował skład jaki chciał, silniejszy na papierze od Włókniarza i Sparty, a mimo to nie wszedł nawet do play off. Niestety na razie regulamin nie przewiduje dodatkowych punktów za robienie atmosfery w parkingu.

 • YETI PL lubi Komentarz

  Niby jak Piotr miał jechać jak był walnięty w koło ?A jak by ta sytuacja była na drugim okrążeniu to też powtórka we czterech niech Bartuś się wkońcu nauczy trochę kultury na torze bo sędziowie nie są ślepi i wiele pamiętają