best arot - lubi

 • best arot lubi Komentarz

  Brawo Adrian tak trzymać 133 bramki 132 asysty :)

 • best arot lubi Komentarz

  Pilitowski nie zbawi tej kadry, tak samo jak Kowalczyk. Przeskok z naszej ligi do rozgrywek międzynarodowych jest kolosalny, nie mówię już o Niemcach bo oni sa poza naszym zasięgiem na długie, długie lata. Nie rozumiem jak w takim dużym kraju, nie można wyhodować od najmłodszych lat typowego playmakera, który rozprowadzi poprawnie akcje w szybkim tempie. Daszek na środku to też ratowanie się, czasem wyjdzie mu jakieś magiczne zagranie, ale jego nominalna pozycja to skrzydło, tam czuję się najlepiej i jako środkowy nie ma pewnych nawyków i automatyzmów.

 • best arot lubi Komentarz

  Ha ha ha przyjaźń Rombla z Pilitowskim ponad wszystko! To teraz środkowy Kalisza pokaże jak poprowadzić grę z potęgą niemiecką! Tak jak poprowadził ostatnio kalisz z piotrkowem :)))))

 • best arot lubi Komentarz

  Nie zgodzę się. W przypadku Wybrzeża uważam, że wyróżniało się zdecydowanie dwóch zawodników, a nie jeden. I Chmieliński i Kondratiuk zagrali doskonałe zawody. Fajnie byłoby mieć Kondratiuka w Puławach...

 • best arot lubi Komentarz

  Kowalczyk to niestety poziom dolnej części tabeli. To nie jest gracz który poprowadzi grę na poziomie pucharu EHF, a do tego aspirują Azoty. Cytując pewnego komentatora, "wpada w obronę jak Statua Wolności".

 • best arot lubi Komentarz

  A mi się podobała gra,zwłaszcza zawodników z Kielc w tym spotkaniu :)

 • best arot lubi Komentarz

  Masakra. Zacznę od mało ważnej sprawy, obsługi medialnej TVP. Cały mecz bez dźwięku ogladałem bo uszy bolały a Pan w studio to istna komedia. Szacun dla Józka i Rafała że nie wybuchli śmiechem na niektóre stwierdzenia pana prowadzacego. Jeśli chodzi o mecz. Brawo Adam Malcher i to tyle. Panie Tomku daj Pan se spokój i odpuść kadrę. Żal patrzeć na chłopa 212cm który komicznie próbuje wbić się na 6 metr. Środka jak nie było tak nie ma a po meczu z Serbią zrobiono z Potocznego zbawce. Rozumiem brak zgrania ale Czechy to nie Francja czy Hiszpania a błędy juniorskie i tyle strat z przeciętnym w skali Europy rywalem. Mały plusik przy nazwisku Gendy - liczę na więcej minut w kolejnym meczu. Dobra dyspozycja Malchera i czasem nonszalancja rzutowa Czechów uchroniła nas przed ogromną porażka.

 • best arot lubi Komentarz

  O jego "klasie" świadczy gdzie teraz będzie grał. Za Dujszebajewa pismaki zrobiły z niego niemal następcę Tkaczyka. Nawet w Gdańsku nie zrobił kariery. Bóg z nim.

 • best arot lubi Komentarz

  Tyle halo było o tego Obradovića a to chyba jakaś porażka,kompletnie nic nie pokazuje ten zawodnik i wręcz osłabia drużynę.Nie ma rasowego środkowego nie ma gry .T.Gębala też jakby się cofał w rozwoju większe drewno jak był i Karola z niego raczej nie będzie !!! Porażka ogólnie na Ligę Mistrzów ale niestety na naszą ligę wystarczają nic po za tym !!!

 • best arot lubi Komentarz

  Autor artykułu w dziwny sposób nie zauważył nawet ze to Kapela wygrał ten mecz dla GLOGOWA i to on był przyczyną przegranej Wybrzeża chyba że inny mecz oglądaliśmy.A nie wypisywać że się coś zaczęło psuć w grze gdańszczan !!!

 • best arot lubi Komentarz

  Ok ale od kogo Potoczny miałby uczyć się w Wiśle,no bo chyba nie od Tarabochi.
  Pseudo zarząd dał dupy,bo budowę druzyny zaczyna się od rezysera gry.
  Ale czego można spodziewać się innego po takich miernotach.

 • best arot lubi Komentarz

  Skoro Joticia chcą tylko wypożyczyć, a Sandro pozbyć to bierzmy tego drugiego. Pokazał się z niezłej strony w Picku, jest już doświadczony więc na pewno by się przydał.

 • best arot lubi Komentarz

  Może się ktoś ze mną nie zgadzać, ale dla mnie - po prostu taki sobie bramkarz.

 • best arot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • best arot lubi Komentarz

  Niestety,przez jeden dzień nie zregeneruje się organizmu po ciężkim meczu i kilku godzinnej podróży nawet u tak młodych zawodników którzy w większości reprezentują Wybrzeże a ci co uważają że to nie miało wpływu na postawę Gdańsk w spotkaniu z Głogowem jest po prostu myślącym inaczej lub bardziej zrozumiale nie myślącym wcale !!! Przy obecnym głosowaniu jest to aż 60% !!!

 • best arot lubi Komentarz

  Przyjdzie taki czas że zmiecie :) Tym razem się nie powiodło,poczekam do następnej okazji.A chłodzenie tobie też się przyda i tobie podobnych co jeszcze przed meczem punkty przydzielacie !!! W tamtym czasie jak to pisałem byliście w czarnej d..ie z taką grą więc się nie ciskaj jakbyście co najmniej na pudle wylądowali !!!

 • best arot lubi Komentarz

  A kim ty jesteś by tak twierdzić ??? Fakt, dobre wystepy przeplatają gorszymi ale są młodzi i perspektywiczni rozwijają się i przyjdzie niedługo ten moment by ustabilizować formę zresztą jak cała drużyna WYBRZEŻA.Coś się zacina nie wejdą w mecz tak jak powinni i tak się dzieje że nawet ze 100% wypracowanych sytuacji piłka nie znajduje drogi do bramki i przegrywają mecze które powinni wygrać,a wygrywają lub remisują te co z góry były skazane na pożarcie,teraz trzeba zapomnieć o tych dwóch ostatnich spotkaniach i sprężyć się na play outach by pozostać w superlidze o czym ja osobiście jestem przekonany czyli najwyższa forma w odpowiednim czasie.

 • best arot lubi Komentarz

  Słuchaj ,mądrzysz się z tym obnażaniem naszej obrony przy 5:1 że jest to słaby punkt więc napisałem Ci o Suleju w tym spotkaniu nie graliśmy optymalnym składem i ustawieniem zawodników na pozycjach a 5:1 z Sulejem na jedynce jest naszą wielką bronią a nie słabym punktem a że to spotkanie nie było najwyżej rangi z naszego punku widzenia dlatego na jedynce grali ci a nie inni.

 • best arot lubi Komentarz

  Wszystko pięknie,ładnie ale jak już na jedynce jest Sulej to już jest bardzo ciężko minąć tą jedynkę o tym chyba nie zapomniałeś z tymi radami ??? A co do Huberta to chyba jego najlepsza decyzja jaką podjął zastając w Gdańsku gdzie mu zaufano rozwija się bardzo dobrze gra coraz lepiej i się nie martwi czy pierwszego będzie siano na koncie :)

 • best arot lubi Komentarz

  Cenne punkty dla Wybrzeża, mam nadzieję, że jeszcze parę tych punktów zdobędą, bo budują tam naprawdę fajny ośrodek.