Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Fridek lubi Komentarz

  Gdyby nie pieniądze ze spółek skarbu państwa, gdyby nie Ryszard Czarnecki, który wyciąga NIEPRZTOMNĄ kasę z Tauronu, Orlenu i PGE, to polscy żużlowcy jeździliby na motocyklach wyciągniętych z piwnic Wyglendy, Szczakiela, Pogorzelskego, braci Skupieniów, braci Rempałów albo braci Ziarników.
  Na miejscu Morawieckiego, słuchającego gwizdów toruńskich cweli, ciąłbym dofinansowanie polskiego speedwaya w roku 2021.
  Jak się nie podoba że daję kasę, to ciach po kieszeni, kibice koszykówki będą mnie po rękach całować.
  Bez pieniędzy od państwa to krzyżaccy bracia Holderowie mogą biegać za kangurami w jednych gaciach na spółkę.
  Bez pieniędzy od państwa to reszta żużlowców będzie cały rok chodziła wokół stawów aby im kaczki chleb rzucały.

  Uwaga do ,,Obserwatora 30 '' : gdy cię wyciągali to chyba za mocno ci główkę szczypcami ścisnęli. Bo czytając twoje ścierwoidalne bździny można jedynie współczuć twojemu staremu że twoja stara wszystkie pieniądze - które kilkakrotnie od niego dostawała na zabieg - non stop zostawiała na melinach.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To jak beniaminek radzi sobie po wejściu do ekstraligi, pokaże Panu Apator Toruń w przyszłym roku, po spadku jest tak nakręcony że te Twoje słowa o zrobieniu składu, "że nam nikt nie podskoczy" przełoży w czyn. Pokażą Ci jak to się robi. A Pan Panie Mrozek tylko marudzisz i mataczysz. Najgorsze jest to że nie potrafisz być szczery z kibicami. Za dużo koloryzujesz, zamiast powiedzieć prawdę kibicom, że niestety nie ma kasy i jazda w ekstralidze byla ambitną ale pochopną decyzją.

 • Fridek napisał/a komentarz do OK Bedmet Kolejarz Opole - Wilki Krosno

  @greg tir mobile: Motowizja TV. Tam leci cała druga liga.

 • Fridek

  Akurat brak w składzie Szczepana na ten mecz go nie martwi. Pewnie sobie myśli, przynajmniej nie będę autorem tej parodii.

 • Fridek

  Mam nadzieję, że nasz prezio tj. Pan Mrozek nie myśli w ten sposób, że Hampel jest skazany na Rybnik i zaproponuje mu warunki na które Hampel nie przystanie, a np. Bydgoszcz byłaby w stanie tyle wyłożyć. Niestety to jest nasza okazja na podniesienie szans w utrzymaniu i nie ma co się szczypać Panie prezesie...

 • Fridek napisał/a komentarz do Aż poleje się krew. Wysyp gal z walkami na gołe pięści w Polsce

  Tego powinni zabronić!!! Jeśli któraś telewizja (np. polsat) będzie to pokazywała, to znaczy że propaguje przemoc. A tak może być, bo zyski z reklam między mordobiciem i zabijaniem mogą bardziej kusić i przebijać potencjalne kary nałożone przez organizacje etyki. Najgorsze jest to że dużo osobom się to podoba, dla mnie nawet te walki w zamkniętych klatkach powinny być zabronione. Boks też jest walką, ale chociaż są jakieś zasady. Jak ktoś zorganizuje walkę kogutów, to już wielkie larmo że to niehumanitarne. To się pytam gdzie są obrońcy godności i praw człowieka, nawet aby ochronić mnie czy dzieci przed oglądaniem tego. Nawet jeśli nie chcę tego oglądać to głupie wyniki w wydarzeniach będą pokazywać oczywiście z urywkiem ciosu nokautującego w myśl zasady im więcej krwi tym ciekawiej.

 • Fridek napisał/a komentarz do PGG ROW Rybnik - RM Solar Falubaz Zielona Góra

  Jestem z Rybnika, ale realnie patrząc na porównane składy, oj cienko to widzę. Rybnik może jeszcze uratować godzina rozgrywanego meczu, przeciwnik może być senny. :):):D

 • Fridek

  Powinni zabronić to mordobicie, totalna samowolka, już wolę boks w czystej postaci. A tu jeszcze polsat się tym chełpi i propaguje. Zamknąć ludzi w klatce i się pozabijać.

 • Fridek

  Szkoda, lubię komentatora Olkowicza, mogłaby Cyfra go wziąć.

 • Fridek

  Chłoptasiu Zmarzlikowi to ta Piotrunia może na razie jeszcze motorki czyścić. Zmarzlik to uczeń i następca Golloba, ma wszystko styl, charakter, skromność i pokorę a przede wszystkim szacunek do Pana Golloba. Lubię też Piotrka tylko niepotrzebnie robi z siebie nadumanego gwiazdora co to nie potrafi, ale jak nie idzie to zachowanie Pedersena.

 • Fridek napisał/a komentarz do Żużel. Zostało 1000 biletów na Grand Prix Polski w Warszawie!

  Czysta ściema z tymi biletami. Po nowym roku będą nas torturować do końca kwietnia że zostało ostatnie 500 szt.. A tak na prawdę obecnie nie ma sprzedanych nawet połowę.

 • Fridek napisał/a komentarz do Żużel. Vaclav Milik wierzy w ROW. "Z tym składem da się coś zwojować"

  Sorry ale swoim zachowaniem odchodząc w taki sposób do Wrocka będzie musiał długo odkupować na torze swoje zaufanie. Na razie dla mnie jest sprzedawczykiem, takie mam odczucia do niego, do Fricke, Bewleya o Łagucie to już nie ma co pisać. I powiem jedno, jak Milik się odrodzi w Rybniku i dostanie propozycję potem z Wrocka, zrobi to ponownie. Na tę chwilę to są ludzie nielojalni, nawet jak mówi jedno to zrobi drugie. Chciałbym usłyszeć już dziś od niego deklarację, że za rok nawet jak Rybnik spadnie będzie chciał tutaj jeździć. Na chwilę obecną jest tutaj, bo żaden klub z Ekstraligi go nie chciał, a pierwsza to dla niego była ostateczność; i Panie Milik nie pisz Pan farmazonów że pragnąłeś w Rybniku jeździć.

 • Fridek

  Kolinio licz się ze słowami, nie jesteś tutaj anonimowy. Szanuję Twój klub i Was kibiców więc oczekuję tego samego od Ciebie. A to co napisałeś nie świadczy o wysokim Twoim IQ, a żużel to sport w którym szczególnie są sytuacje nie do przewidzenia, więc odrobina dystansu.

 • Fridek otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Fridek napisał/a komentarz do Żużel. Wojna o młody talent. Gdzie wyląduje Dawid Piestrzyński?

  Rusko i jego klakiery, to są HIENY polskiego speedwaya. Tylko brzydko podbierać innym młode talenty. Panie Mrozek jak wypuścicie z obecnej szkółki Rybki Rybnik jakiegokolwiek zawodnika a w szczególności Piestrzyńskiego, to od razu powiem KOŃCZ WAŚĆ wstydu oszczędź. Byłem i nadal jestem Pana wielkim zwolennikiem i obrońcą jak ktoś krytykował. Ale to przebije już wszelkie moje granice cierpliwości. Ci juniorzy ze szkółki powinni najpierw na Gliwickiej spróbować sił a potem dopiero trener może podjąć decyzje o jego ewentualnym wypożyczeniu np. do WTS HIENY.

 • Fridek

  A gdzie transmisja?

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  BKSIK, bardzo cię proszę nie wypowiadaj się w kwestii Rybnika jeśli chodzi o Łagute, masz zbyt mała wiedzę na podstawie której wyciagasz pochopnie wnioski. Wypowiadasz się na zasadzie "moja prawda jest bardziej mojsza, bo jest moja". Prezes Mrozek czy Bond jak go nazywasz, nigdy go nawet nie widziałeś na żywo, już nie chce powiedzieć że nawet nie miałbyś odwagi z nim podyskutować, ten chłop ma swoje zasady i lojalność, tego samego oczekuje od zawodników.

 • Fridek

  Przypuszczam, że biorąc pod uwagę ilość wypadków do ilości zawodników czynnie uprawniających żużel, postawi ten "zawód" jako pierwszy z "Najniebezpieczniejszy zawód świata" w tym zawodzie nie ma zawodnika który przechodzi na emeryturę aby nigdy nie zaznał krzywdy (kontuzji).

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przestań pie...lić. Sprzedano 10 500 biletów. Nadwyżkę zrobiły dzieci do lat 12 które wchodziły za free i nikt ich nie ewidencjonował. Podano by prawdziwą informację o ilości ludzi na stadionie, ale to by był pretekst dla głąba który po półfinale wysłał pismo, że nie życzy sobie siedzenia na schodach jeśli ma bilet, a przyszedł za 5 druga i pretensje. Teraz pewnie napisze że go nie wypuścili gdyż przez zarząd nie zdążył kupić biletów. To są ludzie typu maruderzy, co nic nie wnoszą a tylko żądają i zawsze im źle. Teraz pewnie płaczą, że po co my weszli do tej ekstraligi skoro nie będzie kogo wziąć. Ku.. a jego mać z takimi ludźmi.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy oni będą jechać na takim zaoranym torze? W Rybniku w sobotę był nawet lepszy i odwołali. Nikt nie manifestuje???

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nawet tam nie byłeś a się wypowiadasz. Jak łatwo osądza się człowieka nie znając szczegółów zdarzenia. Kiedy czytam te komentarze rzucające oszczerstwa, domyślam się że są to ludzie z kompleks ami, którzy plując jadem w innych czują się dowartościowani. A najlepiej robi się to zza komputera bo czujesz się bezkarny.

 • Fridek napisał/a komentarz do Kacper Woryna na gorzowski tor wziął to, co najlepsze

  Widziałeś go w niedzielę i to Co powinno wystarczyć.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy Bewley będzie jechał, czy też widnieje tylko w składzie. W ROWie dają mu czas na rehabilitację, a tu Angole już go będą docierać.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jutro przed stadionem wystawiam sprzedaż czapek uszatek, szali, rękawic i wacioki bezrękawniki. Ok. zrobię promocję.

 • Fridek

  Jest jeszcze ratunek dla Motoru na krajowego zawodnika. Wyciągnąć Worynę (czytaj wypożyczyć) z Rybnika. Koszt w obecnej sytuacji raz tyle co dla Łaguty, a co! przecież Was stać.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.