Fridek - komentarze

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  BKSIK, bardzo cię proszę nie wypowiadaj się w kwestii Rybnika jeśli chodzi o Łagute, masz zbyt mała wiedzę na podstawie której wyciagasz pochopnie wnioski. Wypowiadasz się na zasadzie "moja prawda jest bardziej mojsza, bo jest moja". Prezes Mrozek czy Bond jak go nazywasz, nigdy go nawet nie widziałeś na żywo, już nie chce powiedzieć że nawet nie miałbyś odwagi z nim podyskutować, ten chłop ma swoje zasady i lojalność, tego samego oczekuje od zawodników.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przestań pie...lić. Sprzedano 10 500 biletów. Nadwyżkę zrobiły dzieci do lat 12 które wchodziły za free i nikt ich nie ewidencjonował. Podano by prawdziwą informację o ilości ludzi na stadionie, ale to by był pretekst dla głąba który po półfinale wysłał pismo, że nie życzy sobie siedzenia na schodach jeśli ma bilet, a przyszedł za 5 druga i pretensje. Teraz pewnie napisze że go nie wypuścili gdyż przez zarząd nie zdążył kupić biletów. To są ludzie typu maruderzy, co nic nie wnoszą a tylko żądają i zawsze im źle. Teraz pewnie płaczą, że po co my weszli do tej ekstraligi skoro nie będzie kogo wziąć. Ku.. a jego mać z takimi ludźmi.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy oni będą jechać na takim zaoranym torze? W Rybniku w sobotę był nawet lepszy i odwołali. Nikt nie manifestuje???

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nawet tam nie byłeś a się wypowiadasz. Jak łatwo osądza się człowieka nie znając szczegółów zdarzenia. Kiedy czytam te komentarze rzucające oszczerstwa, domyślam się że są to ludzie z kompleks ami, którzy plując jadem w innych czują się dowartościowani. A najlepiej robi się to zza komputera bo czujesz się bezkarny.

 • Fridek napisał/a komentarz do Kacper Woryna na gorzowski tor wziął to, co najlepsze

  Widziałeś go w niedzielę i to Co powinno wystarczyć.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy Bewley będzie jechał, czy też widnieje tylko w składzie. W ROWie dają mu czas na rehabilitację, a tu Angole już go będą docierać.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jutro przed stadionem wystawiam sprzedaż czapek uszatek, szali, rękawic i wacioki bezrękawniki. Ok. zrobię promocję.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prawda jest taka, że Grisza miał ten sezon odkupić winy, wprowadzić ROW do ekstraligi i nie za darmo bo tego Mrozek nie powiedział. Miał mieć kontrakt I ligowy podobny do Woryny. Ale jaśnie Pan zapomniał co narobił i chciał kontrakt ekstraligowy bo jak mówi on jest ekstraligowcem. Grisza cały Rybnik Cię szanował, mieliśmy nadzieję z tobą na kilka lat, a tak będziesz się tułał po tych ligach i nikt Cię nie będzie szanował oprócz pieniędzy przez twoją pazerność.

 • Fridek napisał/a komentarz do Wiemy, za kogo ROW może stosować zastępstwo zawodnika

  Pytanie za kogo ZZ w Zielonej. Czy Karpov ma niejechać skoro cały sezon jeździł w Zielonej i zna ten tor, czy też Szczepan który przeplata słabe występy dobrymi, pytanie czy jakby dostał szansę to pojedzie jak w Gnieźnie, czy też lipnie jak w Lublinie.

 • Fridek napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Bartosz Giemza przypomina mi całkiem Piotra Pawlickiego