• Fridek

  Przypuszczam, że biorąc pod uwagę ilość wypadków do ilości zawodników czynnie uprawniających żużel, postawi ten "zawód" jako pierwszy z "Najniebezpieczniejszy zawód świata" w tym zawodzie nie ma zawodnika który przechodzi na emeryturę aby nigdy nie zaznał krzywdy (kontuzji).

 • Fridek

  Jest jeszcze ratunek dla Motoru na krajowego zawodnika. Wyciągnąć Worynę (czytaj wypożyczyć) z Rybnika. Koszt w obecnej sytuacji raz tyle co dla Łaguty, a co! przecież Was stać.

 • Fridek

  Jak przeczytałem ten tytuł, to tylko jena osoba nasunęła mi się na myśl która mogłaby pomóc Boberowi, oczywiście nasz Pan Mrozek. On zawsze staje w obronie zawodników i broni ich strony, On mawiał: jego "dzieci" które jak to w życiu bywa popełniają wiele błędów. Pan Mrozek zjednuje sobie zawodników właśnie poprzez wybaczanie ich błędów, po których oni sami wyciągają wnioski. A nie tylko presja, ma być wynik, ma być wynik i basta.

 • Fridek

  Mógłby się znaleźć jakiś sponsor w Opolu który wyłożyłby kasę tylko dla Hancocka w zamian za reklamy. A wtedy Opole mogłoby namieszać w Nice I lidze, a i z Rybnika na mecze mamy blisko.

 • Fridek

  Wg regulaminu, Griszka może wrócić dopiero w maju niezależnie od ilości rozegranych meczów (miało być po 4 kolejce), tak więc pierwsza i druga kolejka przełożona na czerwiec i Grisza będzie już z Nami.

 • Fridek

  Skoro Bewley może być zastępowany to w takim razie bym to zastosował, w ten czas Woryna Batchelor i Lebiedevs dostają po jednym dodatkowym starcie za ZZ