Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • koj napisał/a komentarz do Mateusz Borek dostrzega różnicę między Brzęczkiem a Nawałką. Jest tylko jeden problem

  @yes: W piłce reprezentacyjnej chodzi o wygrywanie wielkich turniejów, a nie pucharu sparingów. Ten mecz był ewidentnie fatalny w naszym wykonaniu, ale nie był celem samym w sobie. Celem jest zbudowanie drużyny na EURO. Ten mecz na pewno da wiele odpowiedzi na pytania czego nie robić na EURO;)

 • koj napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brak tych zawodów, to akurat żadna strata. Totalny brak ścigania. To był antyżużel.

 • koj lubi Komentarz

  Nie będzie ścigania na śląskim? Nic nowego, przez dwie ostatnie edycje wiało nudą z toru.

 • koj napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przecież zamknięcie wszystkiego to są właśnie półśrodki... wszystkie rządy zaniedbały tak placówki ochrony zdrowia, że teraz nie są w stanie stosować prawdziwych środków do walki z chorobą i uciekają się do półsrodków w postaci izolacji, czy maseczek dla wszystkich...

 • koj napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Pozostaje mieć nadzieję, że uda się w tym roku cokolwiek odjechać. Bez ludzi, ale jednak. (...) Byle tylko znowu poczuć ten zapach i emocje."

  Oficjalnie Dariusz O. przyznał się, iż nie należy do ludzi;)

 • koj lubi Komentarz

  A ja tęsknię do jednodniowego finału IMŚ. Wzorem innych dyscyplin (np. kolarstwo), cykl GP powinien być sobie i tytuł Mistrza GP a jednodniowy finał IMŚ sobie.

 • koj lubi Komentarz

  no "bochaterski" nie ma co? specjalnie przez "ch"...nie wiem czy przez takie właśnie postrzeganie tego świata natura nam nie zrobiła to co mamy...tacy to "bochaterowie" są właśnie na świecie i ikony człowieczeństwa...bo mają miliony na koncie...także wolno im wszystko...nie mam nic do Wojtka ale jak on jest bohaterem to pielęgniarka na SOR kim?....chyba BOGIEM?

 • koj napisał/a komentarz do Boks. Artur Szpilka - Siergiej Radczenko. Bukmacherzy zwracają pieniądze

  @Napoleon: to nie wyrok sądu, a akcja promocyjna bukmachera

 • koj napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo ładne słowa. Nawet jeśli to tylko kurtuazja, to pokazuje, że jednak można kogoś ładnie pożegnać doceniając trud jaki w to wszystko włożył.

 • koj napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jakie to typowo polskie... najwięcej krzyczą z niezadowolenia Ci, którzy mieli prawo głosu, ale z niego nie skorzystali i są zbulwersowani, że reszta nie wybrała za niego tego kogo chciał;)

 • koj napisał/a komentarz do Żużel. Odważna deklaracja władz Częstochowy. Chcą dokończyć stadion Włókniarza

  @w lewo: gratuluję logiki...skoro nie mogą wstawić trofeów poprzedników, to czemu mają wstawiać listy poprzedników? Żart na poziomie budki z piwem;)

 • koj napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Zbigniew Boniek skrytykował polskie kluby. "Liczy się tylko kasa"

  @speedey86: Eee?? Masz chyba spore problemy z myśleniem, że takie coś wymyślileś :D Boniek w tamtych czasach był gwiazdą i przejście z Widzewa do Juventusu to był ogromny skok sportowy. Poszedł do jednego z najlepszych klubów na Świecie po to żeby grać. A Ci zawodnicy wybierają egzotyczne ligi, które nie podnoszą ich poziomu sportowego, ani nie dają lepszej szansy na rozwój, a jedynie chwilowo lepsze zarobki... To nie są gotowi piłkarze o uznanej renomie, tylko goście na sportowym dorobku... jak nie widzisz różnicy to niestety, ale nie ma dla Ciebie już wielkiej nadziei;)

 • koj napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Zbigniew Boniek skrytykował polskie kluby. "Liczy się tylko kasa"

  @14MP 19PP: Właśnie w Polsce wciąż panuje przeświadczenie, że jak w danej chwili jest lepiej finansowo to znaczy, że się wykonało krok do przodu... zwykle najpierw lepiej zarabiać miej i inwestować w siebie, żeby się rozwijać i na końcu zostać wybitnym, a nie przeciętnym... Ale to się nazywa inwestycja, w Polsce to jak sprzedasz firmę za 100 mln, która przynosi zyski to jesteś królem biznesu, bo masz 100 mln, a kupujący to frajer;) tylko ten frajer nadal ma firmę, która ma wartość 100 mln, a rok rocznie na niej zarabia, a królowi topnieje kupka;) ekonomia jest naszą słabą stroną, dlatego wszyscy wyjeżdżają... bo nikt nie potrafi zrozumieć, że jak się chce lepiej zarabiać to najpierw trzeba w to zainwestować. Ważne jest to jak jego zarobki będą wyglądać za 20 lat, jak już będzie dawno po karierze, a pół życia przed nim, a nie że teraz wpadnie trochę więcej kwitu, ale chrzanić rozwój i co będzie później...

 • koj napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prawdziwi eksperci, czyli bukmacherzy ocenili, że to jednak była co najwyżej mała niespodzianka... Witek, może jednak nie było warto chodzić na wykłady na 1 roku?:(

 • koj napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No nieźle... taki świetny artykuł, że z zapartym tchem jednym ciągiem go wessałem. Aż dziwne, że nie poruszony został wątek relacji Wojtka z ojcem. Niezłe dno ten "artykuł".

 • koj lubi Komentarz

  Nie zamierzam bronić Brzęczka.
  Jedynie dziwi mnie, że są osoby, które poważnie traktują Tomaszewskiego i jego opinie.

 • koj napisał/a komentarz do Reprezentacja. Są powołania i niespodzianki!

  @Michu Sradmioom: dlatego nie jesteś na jego miejscu.

 • koj napisał/a komentarz do Żużel. Jedna telewizja chciała pokazać baraż o Nice 1. LŻ. Zapadła ostateczna decyzja

  @Tyghlon: Musisz napisać do nich list. Jak Ty byś obejrzał, to pewnie zmienią zdanie;) Stwierdzą, że dla Ciebie to warto;)

 • koj napisał/a komentarz do Żużel. Jedna telewizja chciała pokazać baraż o Nice 1. LŻ. Zapadła ostateczna decyzja

  @Penhall: Kluby organizują zawody biletowane. To chyba logiczne, że jak będzie transmisja w TV to część kibiców zostanie w domach. Jeśli kluby nie otrzymały oferty, która jest dla nich zadowalająca, by pokryć te straty, to chyba logiczne, że nikt nie będzie dopłacał do interesu. Żadna telewizja nie widzi w tym zysku, tylko jedna wystawiła śmieszną ofertę (bo sami dokładać nie będą) i koło się zamyka. Nikt nie ma interesu. Zorganizujcie sobie zrzutkę i jak uzbieracie na transmisję, to się ktoś znajdzie ją dla Was przeprowadzić...A nie sorry... Wy chcieliście wszystko za darmo, bo przecież kibicowi za darmo się należy;)

 • koj lubi Komentarz

  Znacznie lepiej się ogląda mecz bez tego brzęczenia z trybun. Na hale powinien być zakaz wstępu z trąbkami i innym hałaśliwym badziewiem.

 • koj napisał/a komentarz do Ewa Swoboda na ostatniej prostej. "Mistrzostwa świata? Jadę, bo chcę"

  @Seb Kafar: Jest piękna, a że się Tobie nie podoba, to Twoja sprawa.

 • koj lubi Komentarz

  Najpierw piszecie, że Lewandowski powiedział, że "nie dało się zobaczyć, czy w przyszłości zawodnicy będą nadawali się do seniorskiej kadry". Skąd więc stwierdzenie, że Lewandowski powiedział, że "nie dało się zobaczyć w tamtej drużynie żadnego zawodnika, który nadawałby się do seniorskiej reprezentacji" czyli jakoby Lewy kategorycznie rozstrzygnął że nie było w młodzieżowce żadnego zawodnika, który sprosta wymogom pierwszej reprezentacji? Słowa Lewandowskiego czyli "nie dało się zobaczyć, czy w przyszłości zawodnicy będą nadawali się do seniorskiej kadry" były najpewniej podyktowane tym co powiedział wcześniej, że "Już przed turniejem wiedziałem, co będzie. Że wszystko będzie robione pod wynik, tam nie było gry" czyli, że to taktyka i dobrany styl gry (odpowiedzialność trenera) uniemożliwiły ustalenie czy któryś z piłkarzy jest na poziomie pierwszej reprezentacji. Wnioski, które redaktor wyciągnął z wypowiedzi Lewego są nieprawdziwe. Pytanie co chce redaktor osiągnąć zadając tak postawione pytania Bielikowi? Rozbić drużynę?

 • koj napisał/a komentarz do Prezes PZM: Żużlowcy zarabiają za dużo

  Wszystko fajnie tylko... weź zainteresuj żużlem na Świecie tyle osób co piłką nożną to uwierz mi, że zarobki będą adekwatne;) to nie ryzyko, czy koszta kształtują zarobki, a popularność dyscypliny i za tym idące pieniądze z marketingu. Problemem żużla są gigantyczne koszty jego uprawiania i ogranizacji, jak na popularność sportu. Kocham żużel i chciałbym, żeby było inaczej, ale niestety taki są fakty.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.