Miś Pluszowy - lubi

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Oby tylko "żużlowiec" Jagla nie wybrał znowu szparagów w niemczech...

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Tpo nie pods..... tylko prawda...
  Wladek zniszczyl wam klub w 2 lata , a wy jescze placicie za bielty zeby to ogladac.
  tylko 0 kibicow moze doprowadzic ze on odejdzie.
  2 liga to bedzie dramat dla Polonii
  ale jak sobie poscielesz tak sie wyspisz..
  placac za bilety dajecie przyzolenie na kompromitowanie tego klubu przez Golloba.

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Wczoraj w trakcie wywiadu Boniek powiedział - kocham żużel bo jestem z Bydgoszczy, a tam wszyscy kochają żużel. Czy tak będzie w przyszłości? Najgorsze jest to, że nadciągnęła "beznadzieja" - nic się nie udaje, nic nie idzie do przodu. Należę do osób wypowiadających się krytycznie co do sposobu zarządzania Władysława, natomiast wierzyłem w jego dobre intencje. Teraz zaczynam wątpić i w to. Nie widzę, żeby podjęto walkę o utrzymanie, nie ma żadnej mobilizacji, jest "beznadzieja". Obecnym problemem klubu nie jest zadłużenie bo spłaca je miasto, problemem jest "beznadzieja". Polscy zawodnicy nie jeżdżą nigdzie poza ligą, team'y amatorskie, stadion zarośnięty, informacji brak (gdzie były informacje o przygotowaniach zespołu do arcyważnego meczu ze Stalą). Była nadzieja, że Oskar będzie przyzwoitym zawodnikiem - jak się ma to stać jak on jeździ kilka meczy w roku (a za chwilę będzie jeździł w II lidze). Nie wiem jaki plan kryje się za działaniami obecnego zarządu.
  Polonia musi się utrzymać w I lidze - nieważne w wyniku jakich zdarzeń. Sposób zarządzania musi się zmienić od zaraz (wraz z zarządem).

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  jesttttttt.Będzie 3-3 jak dojadą :P

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Brawo zasłużyli na utrzymanie za wole walki:

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Chyba wybiorę się do Rzeszowa na mecz coś czuję że tam będą się cuda działy:)

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Może i tak... Jedziemy dalej... Zobaczymy kogo wystawi Rzesza w meczu z nami, no i trzeba wygrać z Piłą...

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Ło matko ,ale to było przeżycie na S2 :) wróciła dzisiaj dawna atmosfera no może nie w takiej ilości jak 10 czy 20 lat temu ,ale najważniejsze ze ludzie w Bydzi pamiętają gdzie znajduje sie stadion Polonii. Piękne było oglądanie całych rodzin , dzieci,masa kobiet,młodzieży ,parki trzymające się za rączki :) To jest to! Doping też był , ludzie chętnie pokrzyczeli "Polonia Bydgoszcz" i oczywiście "Tomek Gollob Tomek". Wiele osób w koszulkach MJJ. To co działo się na torze wydawało się ,że jest sprawą drugoplanową ,ale nie gdyż wygrana i walka na torze może było dodatkowym magnesem do ponownego przyjścia na mecz juz nie tylko dla Tomka, ale dla Polonii.
  Ja już mam deklarację jednego z "kibiców , który był" po paru latach przerwy na żużlu :))) ,że następnym razem też ze mną przychodzi bo wtedy chłopaki wygrywają :) A teraz czas na Kasztelana za bardzo dobry prognostyk na przyszłość. Bydgoszcz to nadal żużel !

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Adamczak to jakaś kpina co odwala

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  @AMON kolejny raz kłamiesz.Przecież twierdziłeś,że 60.000 będzie dla Oskara pod choinkę lub na nowy silnik.Więc zdecyduj się w końcu "Panie księgowy" na co ta kasa ma być przeznaczona:) Bo jak na razie to sam się w tym gubisz co piszesz:)
  A wracając do tematu to jeśli nie uda się Władkowi zorganizować Kryterium to nie będę rozpaczał i darł włosów z głowy,bo najważniejsze jest HONOROWE spłacenia długu po poprzednikach, niż wydymanie zawodników z kasy.

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Gamon Polonia swoje długi spłaca dlatego jest kiepsko z kasą Ale liczy się uczciwość. Wiadomo, że można byłoby iść drogą GTM Gniezno i przepoczwarzyć się uciekając dzięki temu przed długami. Ale to kwestia charakteru o który was nie podejrzewam. Naśmiewanie się z problemów finansowych Polonii przez ciebie jest kolejnym dowodem, ze jesteś zwykłym frajerem bez honoru. Bo, że podp...sz to wiadomo od dawna.

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Temat nie jest żadną rewelacją wiadomo było ,że większosc składu ma 2 letnie kontrakty i zostaną w Polonii,Władek cel uzyskał objezdzając sezon za marne grosze ,dzięki temu wiele zaoszczedził i pospłacał najważniejsze zoobowiązania...czy to starczy na spokojne utrzymanie zobaczymy ? ja mysle ,że napewno dojdzie jakies wzmocnienie,ale w kontekscie kłopotow finansowych np.w Krakowie czy w innych osrodkach Bydgoszcz powoli wyrasta na osrodek ktory byc może płaci mało ale rzetelnie i uczciwie..powodzenia

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Czy ja odpowiadam za słowa p.Władysława? Cieszę się, że w ogóle w Bydgoszczy jest żużel, bo jeszcze rok temu nie było to takie oczywiste, spłacamy zadłużenie i utrzymaliśmy się w lidze tanim kosztem. Władek, to specyficzna postać, ale zostawmy to - dla mnie najważniejsza jest przyszłość Polonii.

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Długo wytrzymywałem różne teksty Jacy jak i Władka ale teraz Jacek przegiął już totalnie. Ja rozumiem, że bieda w klubie aż piszczy, oszczędza się na wszystkim ale niewyobrażalne jest dla mnie aby trener zespołu mówił publicznie, że są przyzwyczajeni do drugiej ligi. Ludzie, jak to wygląda przed nami - kibicami oraz przed sponsorami. Klan Gollobów, próbował jakoś przyciągać potencjalnych kibiców, sponsorów, np Złota 100, "Apel żywych" Władka do byłych klubowych żużlowców, czy akcje promocyjne w szkołach, ale swoimi wypowiedziami w mediach rujnują wszystko.

  Wizerunkowo to wszystko leży i kwiczy przez takie teksty jak dzisiaj. Władek niestety zabetonowany w głębokiej komunie jeśli chodzi o sposób zarządzania klubem. Odstrasza to sponsorów bo kto o zdrowych zmysłach będzie kładł swoje pieniądze do klubu który jedzie bez żadnych aspiracji. Frajersko pożegnamy się raczej z 1 ligą, pierwszy mecz z Opolem, który nie wiem jak można było tak koncertowo spieprzyć był początkiem końca. Może jeszcze uda się zostać jeśli nie będzie tworzona 2 liga ale to będzie kolejne kilka miesięcy marazmu i stagnacji bo nie będzie wiadomo co i na czym opierać.

  Ale nie możemy odwracać się teraz, jeśli to zrobimy to będziemy mieli koniec żużla albo pseudo żużel na poziomie Opola, Rawicza. Nie będziemy pierwszymi ani ostatnimi, którzy upadli na kolana. Wystarczy spojrzeć na Rybnik czy Grudziądz, też tułali się przez kilka sezonów po II i I ligach ale uporządkowali powoli wszystkie sprawy i mogą cieszyć się ekstraligą. Nawet Leszno można zaliczyć do grona którzy podupadli, w zeszłym sezonie mistrzostwo a w tym roku baraże i widmo spadku przy całej plejadzie gwiazd (Pedersen, Kildemand, Sajfudinow). Ale jeśli ma to funkcjonować to niech swoje mentalne podejście do prowadzenia drużyny zmieni Jacuś i Władek, bo jeśli oni tego nie zrobią to widzę wszystko to w czarnych barwach, pseudoprofesjonalizmowi które widzieliśmy w tym sezonie w ich wykonaniu musimy powiedzieć stanowcze nie. Uważam że powinniśmy skrzyknąć się, osobom którym zależy na przyszłości Polonii i na przykład w formie listu otwartego przekazać co leży nam na sercu jeśli chodzi o funkcjonowanie klubu i co z naszej perspektywy należałoby zmienić aby w przyszłym sezonie zaowocowało to porządnymi wynikami.

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Wiesz kto wczoraj uratował Namdupy przed kompromitacją? Chłopak wyszkolony tylko i wyłącznie przez Jacka. Dziękuję, dobranoc

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Śledząc w necie[praca] po 3 biegu już byłem tej myśli.

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  kolego krosno wygra z krakowem za 3pkty (z bonusem) więc my musimy też minimum 3pkt w tych dwóch meczach zrobić!!

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Coś tu jest nie jasne? 'Parasol ochronny" Mikołaj miał,ponieważ na początku sezonu Curyło trenował jak mało kto. Niestety mimo tego nie przekładało się to na wyniki w lidze. Władek w niego wierzył i dawał mu szansę.Ale kiedy zaczęło się opuszczanie treningów,brak pracy nad sobą to i "parasol" się skończył stąd też między innymi zakontraktowanie "Helmuta",który ma nie tylko pomóc Polonii w utrzymaniu,ale też sprawić iż o skład będzie rywalizacja pomiędzy Mikołajem,Damianem i Niemcem co powinno w/w zawodnikom wyjść na dobre.
  Chyba logiczne i zrozumiałe prawda?

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  A ja wczoraj widziałem Szczepana jak smigał swoim audi ?

 • Miś Pluszowy lubi Komentarz

  Niestety,ale muszę stwierdzić że Jacek ma rację co do "przykładania" się Mikiego do treningów.Na początku sezonu jeszcze mu się jakoś chciało,ale później zaczął ściemniać i wymyślał różne historia nie pojawiając się na treningach,bo ważniejsze było "naświetlanie gałek" do wczesnych godzin porannych niż trening. Mikołaj miał i nadal ma wielki kredyt zaufania u prezesa klubu,ale tzw."parasol ochronny" dobiegł końca.