rafator - lubi

 • rafator lubi Komentarz

  Ja rozmawialem z naszym menago i slyszalem zupelnie cos innego...nie skreslajmy Vaculika jeszcze :-)

 • rafator lubi Komentarz

  To lepiej PUK. Pawliccy nie pasują do Torunia

 • rafator lubi Komentarz

  No i jak tam sprzedawczyki i uciekinierzy z meczów z Rzeszowa ? Znowu wałek z niepłaceniem zawodników ? Co to za klub popaprańców ? Same afery i kombinacje tylko po to aby utrzymać elige i łudzić się co roku ze będą medale . Co ta 1,5k wyprawia znowu to jest żal i brak słów hehe . Ljung nie należy do potulnych i będzie walczył o swoje .

 • rafator lubi Komentarz

  "Tego celu nie zamierzają jednak realizować tylko i wyłącznie poprzez nastawienie się na mecze na własnym torze" , i dalej "ŻKS ROW musi wygrywać przede wszystkim u siebie". To jak to jest? "W minionym sezonie taką drogą podążała ekipa z Grudziądza, dla której skończyło się to degradacją". Chciałbym tylko przypomnieć, że skład GKM miał wyglądać nieco inaczej - nie dotrzymane dane słowo przez p. Madsena, decyzja o starcie w Unii T. za pięć dwunasta jak wszyscy wartosciowi zawodnicy mieli kontrakty podpisane - a wtedy i wynik sportowy zapewne był by inny. I jeszcze jedno do Pana prezesa, niech pan nie sciemnia bo obydwoje dobrze wiemy, że jak Rzeszów wystartuje w EE to ROW nawet składem z tego roku by ich pokonał. I tak przy okazji jeszcze słówko do "kibic Stali 1" - za dług Stali odpowiada tylko i wyłącznie zarząd z prezesem na czele, każdy w miarę rozgarnięty kibic przed sezonem wiedział, że Stal jest cienka i Greg z Peterem będą na wyjazdach jechali po 6 razy więc chyba można było policzyć ile to będzie kosztowało a Pan prezes nie pomylił się o 300 - 400 tyś tylko znacznie więcej co znaczy że Stal jechała za kase której nie miała. GKM też tak mógł zrobić, np. sprzątnąć Grega i jechałby za pana Jelenia i wynik sportowy też był by ok ale czy kasa też? ( w GKM - ie po sezonie zostało ok 1mln na +). Kończąc życzę zarówno kibicom Stali jak i ROW - u zadowolenia ze swoich klubów w sezonie 2016. Pozdrawiam.


 • rafator lubi Komentarz

  ROW wchodzi przy tzw stoliku jak tu nie którzy określają jest super i fajnie, życzonka, a jak GKM wchodził podobnie to było rzucanie mięsem. Bez napinki, ale taka prawda:).Gdzie tu sens...

 • rafator lubi Komentarz

  Tak jasne...szczególnie Przedpełski beznadzieja...Beznadziejne to są Twoje wypociny tutaj.

 • rafator lubi Komentarz

  Zenujacy jest ten kolo,to ze jezdzi jak juniorzy ze szkółki Wlokniarza to tylko i wylacznie jego wina,wytyka jakies błedy mechanikowi ale kto ich nie popełnia? nie ma ludzi bezblednych.Niech sam zobaczy na swoje wyniki i przeanalizuje swoja jazde,wchodzenie w łuk na pół gazu to nie jest speedway.Poziom sportowy i moralny Harrisa osiągnał DNO !

 • rafator lubi Komentarz

  TY LEPIEJ BEZPIECZNIKOW PILNUJ :D

 • rafator lubi Komentarz

  Czym się martwisz? Najwyżej polecą - ich problem. GKM - nawet, jeżeli awansowali bocznymi drzwiami - i tak są lepszym wyjściem niż jeżdżąca patologia z Częstochowy (mowa o zarządzie, a nie o kibicach).

 • rafator lubi Komentarz

  Leszno to chorągiewki na wietrze a nie kibice mający jakieś swoje zasady. Wyzywaliście kilka miesiećy przed przyjsciem do Leszna nikiego od najgorszych. Nie chcieliście go tam, wielu pisało, że na stadion nie przyjdzie, jak niki podpisze, a teraz go kochacie jak lokalnego bohatera, gdy pawliccy walczyli o kasę i odeszli z leszna, wyzywaliscie ich od najgorszych i mówiliście że dla tego klanu nie ma i nie bedzie meijsca w lesznie, a teraz co kochacie ich, a piter jest waszym lokalnym bohaterem. To samo będzie jarkiem jeśli wróci, wszyscy teraz mówią nie dla hampela w lesznie, a jak wróci i to z formą, to wszyscy sikać za nim będą ak teraz za nikodemem czy pawlickimi.

 • rafator lubi Komentarz

  To nas oświeć jakie to ma plany klub?
  Miasto to nie studnia bez dna tak samo jak Cichy i Fiał. Żadna z obecnych firm przy klubie nie jest w stanie podnieść finansowania o 100% niż dotychczas.

 • rafator lubi Komentarz

  kolego tak na spokojnie ok? Ułamek jedzie swoje??? Ten człowiek był hitem transferowym, zarabia 3 razy tyle co Karpov, Kościuch. Miał być lider. Idziemy dalej... mecz z Gnieznem ten lider robi 6 pkt. przegraliśmy 3 pkt gdyby zrobił 10?? mamy 2 pkt więcej w tabeli, kolejny mecz z Rzeszowem ten człowiek jak uważasz robi swoje czyli 4 pkt!!!! no na lidera mega wynik. przegrywamy 18 pkt. gdyby zrobił 12 co masz?mecz na styku? ok nadal uważasz robi swoje? a w Rybniku? ile zrobił 7 pkt? też dla Ciebie swoje??? o kim rozmawiamy Kościuchu, Karpovie? Czy człowieku co nie miał schodzić poniżej 10 pkt na mecz!!!A dzisiaj co super wynik??? jasne! Szczególnie jak daje się wozić na 1-5.,,,, zapytaj ile Lampart zarobił za mecz , pewnie tyle co Ułamek za punkt.... no tak super to Twoje robi swoje......ps. Ułamek ciepła posadka, kasa na czas, zawsze są gorsi w drużynie....ale nie po to tu jesteś, miałeś walić po 10-15 pkt w każdym meczu!

 • rafator lubi Komentarz

  Król Holder podarowany przez sędziego.

 • rafator lubi Komentarz

  Turniej dla zabawy a forumowa grupka już opluwa Golloba i na podstawie jednego turnieju ocenia jak to będzie w sezonie 2013. Janniro będzie mistrzem świata czyli ?

 • rafator lubi Nie chciałem zabierać miejsca Adrianowi - rozmowa z Tomaszem Gollobem

 • rafator lubi

 • rafator lubi Komentarz

  IMŚ z 2010 to Gollob! Hancock to IMŚ z 1997 i 2011!

 • rafator lubi Komentarz

  I to jest to czego brakuje mi w Polskiej lidze: każdy zawodnik jeżdżący w Polskiej lidze po podpisaniu umowy / kontraktu może spokojnie liczyć na jazdę w klubie, w Anglii góra 2 słabsze występy i dziękuje się za jazdę każąc uporządkować swoje podejście i kontraktując nowego zawodnika.

 • rafator lubi Komentarz

  a co zagladales mu w gacie ,czy podgladales go w lazni? Jesli tak to niezbyt ladnie to swiadczy o twoich "zamilowaniach". Co do lokalzacji arbuza to w przypadku twojego idola znajduje sie tam gdzie normalne znajduje sie glowa.

 • rafator lubi Komentarz

  Prawda jest taka - i zawsze będę tak mówił, że GKM powinien jechać na zasadach I ligowych, a Wrocław na zasadach Ekstraligowych. Wystarczającym handicapem dla Wrocławia był sam fakt, że budowali drużynę pod kątem EE. Gdyby tak było - podejrzewam, że w tym sezonie i Start i GKM jechaliby w EE.