Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • chiefer lubi Komentarz

  Brawo Pani Marto, cała prawda o polskim wale!

 • chiefer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pani Marto,
  proponuję przyjąć kolejne minimum 33 dawki szczepionki to zrozumie Pani cały ten kaczowy ukŁAD

 • chiefer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli dobrze wygooglujecie to jest w sieci zdjęcie jak w Krośnie kajakami pływali wewnątrz stadionu

 • chiefer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Moim całkowicie subiektywnym zdaniem, najlepsze rozwiązanie to runda zasadnicza (każdy z każdym), potem dzielimy tabelę na pół gdzie punkty przechodzą z rundy zasadniczej i znowu każdy z każdym, wygrywa najlepszy w skali całego sezonu a i walka o utrzymanie jest do końca. Playoff to wymysł ze stanów tylko problem w tym że wpadną kontuzje, dyspozycja dnia i wcale mistrz nie był najlepszy w trakcie sezonu.

 • chiefer napisał/a komentarz do Żużel. Jest decyzja ws. przyszłości Marka Cieślaka

  @Kacper.U.L: Ty poważnie ?! Chciałbyś 0,7 jako trenera ? O przepraszam, ... selekcjonera ?

 • chiefer lubi Komentarz

  Franek jesteś młodym zawodnikiem , niczego nie musisz. Punkty punktami , jak będziesz je przywoził to super , ale najważniejsze żebyś cało z każdych zawodów wracał do domu. I tego ci życzę.

 • chiefer napisał/a komentarz do Żużel. Wolał Cellfast Wilki od PGE Ekstraligi. Junior tłumaczy swój wybór

  @.SKS.: dokładnie ten sam :)
  cieślak nie miał, nie ma i nie będzie miał wychowanków bo trener z niego jak z koziej ....
  cieślak to selekcjoner, nic więcej

 • chiefer lubi Komentarz

  No właśnie Panie Galewski, święta racja. Jednak ludzie tutaj, mają klapki na oczach i z większością szkoda dyskutować, bo nie potrafią obiektywnie spojrzeć na sprawę. Czy zawodnicy, którzy startują w barwach drużyny z Krosna osiągnęli już maksimum swoich możliwości? OCZYWIŚCIE, ŻE NIE. A co po drugiej stronie? Jakie osiągnięcia stoją przed Protasiewiczem, Miedzińskim, Bjerre, Zagarem czy nawet Buczkowskim? Żadne. Zakotwiczenie w 1 lidze i koniec kariery za kilka sezonów. Chcą wrócić do Ekstraligi, ale chcieć, to nie znaczy móc. Kto ich tam będzie chciał? Wszyscy są do wymiany, albo po prostu im się uda, bo nie będzie ich kim zastąpić. W Krośnie posiadamy jedną z najmłodszych drużyn i wszyscy stoją jeszcze przed najważniejszymi momentami swojej kariery. My w razie awansu, nie będziemy potrzebować wielu zmian, może jedynie na pozycji U24, ale to będzie się zawsze zmieniać. Jeśli każdy senior utrzyma poziom z tego roku, albo niech chociaż ciut go polepszy, do tego dodamy juniorów z prawdziwego zdarzenia, to kto nas zatrzyma? Dziadek Bjerre czy zabijaka Miedziński? Ja to się ogrom cieszę, że nie biliśmy się o Zagara tylko zostaliśmy przy swoim a te dodatkowe pieniądze przeznaczyliśmy na juniorów! Transfer z Sadurskim, to będzie strzał w dziesiątkę, bo ten chłopak ma wielką szansę by rozwinąć swoją karierę na wysokie loty. POWODZENIA! MY MOŻEMY, INNI MUSZĄ!

 • chiefer napisał/a komentarz do Żużel. Co będzie, jeśli Abramczyk Polonia nie awansuje? Kanclerz odpowiada Leśniakowi i proponuje zakład!

  @ZKS Stal Rzeszów.: ty to jednak żyjesz w innej rzeczywistości, boli cię strasznie to Krosno, tylko pokazujesz swój poziom,
  pozdrawiam normalnych kibiców z Rzeszowa którzy na mecze do Krosna przyjeżdżają

 • chiefer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale będą jaja jak Zielonka i Bydzia podzielą los Gdańska i Rybnika z tego sezonu :D

 • chiefer lubi Komentarz

  No ok. Dla niektórych królem polowania jest Polonia. Poczynili najwięcej zmian stąd takie można odnieść wrażenie. I nie chcę przy tym powiedzieć że tak nie jest. Nie mniej Wilki mimo że zmian spektakularnych nie dokonały , bo nie musiały takich robić skoro jechały w finale, to i tak moim osobistym zdaniem zrobiły dużo w porównaniu do tego co miały. Jakościowa zmiana w formacji juniorów to przepaść. Sadurski przejechał bardzo dużą ilość zawodów przez 3 lata. Ja wiem że wszyscy zaraz wyskoczą z Przyjemskim. Ale do wszystkich którzy już widzą jego komplety przypomnę że on jakoś nie przechylił losów spotkania w meczu z Wilkami w Bydgoszczy. Teraz będzie mu raczej jeszcze trudniej a już na pewno w Krośnie. To jest utalentowany chłopak ale jeszcze sporo mu brakuje doświadczenia, więc ...W skali całej ligi Wilki wcale nie będą odstawać tak jak w minionym roku w tej formacji. No i Karczmarz. Powiem tak. Rozumiem że on może być odbierany jako pewna niewiadoma. Ale kompletnie nie rozumiem takiego myślenia że na pewno będzie źle. Kvech ściągnięty do Wilków po 1+8 biegów w 2 lata w polskiej lidze kompletnie bez wyników. A mimo to w Wilkach całkiem dobrze się prezentował. Rafał może być taki sobie, ale może i zaskoczyć. Jak ktoś chce dokonywać jakiś porównań bo np w 2 lidze rozbił 1.923 to dla przykładu Michajłow w 2 lidze robił 1.971 przy czym Łotysz jechał ciągle na swoim torze na którym się wychował ,a Rafał z doskoku w Poznaniu. Co by jednak nie mówić Rafał ma doświadczenie z jazdy z najlepszymi przeciwnikami na świecie. Formacja u24 w całej lidze myślę że się bardzo wyrównała. Siła Wilków to stabilność. Świetni Musielak i Lebiediew ale i ...Szczepaniak po przeciętnym sezonie zapoznawczym z torem ma spory potencjał na wzrost. Jak wyjdzie to się okaże. Milik również nie zachwycał , on dobrze wie że jak w tym roku się nie poprawi to może być pierwszym do wymiany na kolejny sezon. Podsumowując. Zmieniono to co było najsłabsze. A jak do tego potencjały inne zaskoczą to będzie naprawdę super. Liga będzie jeszcze bardziej wyrównana. Każdy ma potencjał żeby wygrywać mecze u siebie. I niech się faworytom nie śni że będą kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa. Zresztą, niech oni myślą że są faworytami :)

 • chiefer lubi Komentarz

  Skład jest mocniejszy niż w tym roku. Skoro bez juniorów awansowaliśmy do finału ligi, to strach pomyśleć co będzie teraz. Polonia ma nam zagrozić przy Miedzinskim, który wiecej razy upada niż dojezdza do mety, Bjerre który jezdzi na starych silnikach czy Zagarze, który jest obecnie bez mechaników a nikt do Lubjany robić mu sprzętu jezdził nie będzie!! Chciałbym widziec mine Kanclerza jak awansu ne będzie!!!

 • chiefer lubi Komentarz

  Co wy gadacie jakieś bzdety. Mam jeden z silniejszych składów w 1 lidze. Został trzon drużyny, jeśli podtrzymają tą samą formę albo będą jeszcze lepsi, to o czym my rozmawiamy? Dojechaliśmy do finału bez krzty juniora. Teraz mamy Sadurskiego który powinien być topowym juniorem ligi i młodego Karczewskiego, który przecież może okazać się diamentem. Skład dupy nie urywa? A kogo byście chcieli? Dziadka Zagara czy emeryta Iversena? Dla mnie to śmiech jest że w takiej Polonii potrafili wymienić perspektywicznego Lyagera na zużytego Bjerre. Tak jak powiedział prezes, mamy mocniejszy skład niż w tamtym roku i jestem pewien, że półfinał jest jak najbardziej w naszym zasięgu. I dobrze, że znowu nikt nas nie traktuje poważnie, my możemy, inni muszą i niech reszta się bije na łeb i szyje a my spokojnie po swoje! Essa.

 • chiefer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo !!
  Teraz czekamy na "Skałkę" i "Nową Hutę"

 • chiefer napisał/a komentarz do Żużel. Cellfast Wilki przedstawiły skład! Krośnianie chcą pokrzyżować plany Falubazowi i Polonii

  @krzPB: chłopie, co Ty pie... ?

 • chiefer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest MOC !!!

 • chiefer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hehe dobre, Ostrów i Rzeszów pozytywnie choć zalegają kasę, a Krosno które wszystko zapłaciło to negatywnie, dobrze że skończył i d... nie zawraca.

 • chiefer lubi Komentarz

  Jak zwykle mocny w gębie.

 • chiefer lubi Komentarz

  "Sądzę, że byłem prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem w Manchesterze." Nie byłeś.

 • chiefer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Śmieszny ten madsen, jak mu Bartek włożył w SGP to też płakał że gdyby była nowa punktacja to by wygrał itd. bla bla bla, madsen poprostu popierdółka a nie żużlowiec jesteś, pogódź się z tym !

 • chiefer napisał/a komentarz do Żużel. Uważa, że uczynił wszystko, aby dogadać się z Cellfast Wilkami. Nic jednak z tego nie wyszło

  @Kasdeja: a pamiętasz Mateusza Wieczorka ? Jeździł sezon, potem drugi i jak zaczął robić postępy to hyc do Lubelaków bo dali 10k za podpis, pojechał słabo 2 mecze i ławka, a w kolejnym sezonie koniec startów (bo karierą bym tego nie nazwał). Nie bez powodu najlepsi polscy zawodnicy ostatnich 2 dekad to tacy co nie zmieniają klubów jak rękawiczek.

 • chiefer lubi Komentarz

  To może po kolei. Po szybkich zmianach drużyna wygrywała. Patryk swoje dorzucał. U siebie robił po 10-11pkt były też mecze w których uzyskiwał gorsze wyniki , ale nigdy nie dał totalnej plamy. Chyba nikt nie oczekiwał że po10pkt Patryk będzie robił w każdym meczu. Na wyjazdach tak dobrze nie było , ale pamiętajmy że jeszcze rok temu Patryk był juniorem w 2 lidze. Uważam że w żadnym meczu nie zawiódł. Moim osobistym zdaniem wyniki sportowe nie mogły być powodem do rozstania. Co zatem mogło być? Przychodzą mi tylko dwie kwestie tym bardziej, że jak Patryk twierdzi zrobił wszystko żeby w Wilkach zostać. A mianowicie. Albo konflikt , albo pieniądze. Jeśli konflikt to o co miałby być skonfliktowany. Czy były wobec niego pretensje w trakcie meczu? Sportowe? No chyba nie. Czy on miał o coś pretensje? O to że po kontuzji nie pojechał w meczu z Rybnikiem? No nie żartujmy sobie. Jeśli nie zaryzykowano wystawienia Patryka w meczu po kontuzji KRĘGOSŁUPA a on o to miałby mieć pretensje to faktycznie zrobiłby "wszystko" żeby w Wilkach pozostać. Przejdźmy więc do pieniędzy. Jak wszystkim wiadomo oczekiwania Patryka bardzo wzrosły. Życzył sobie 200k za podpis i 2,5k za pkt. Dobrym odnośnikiem było by gdybyśmy wiedzieli o ile jego kontrakt wzrósł by wobec minionego sezonu. Z publikacji prasowych wiemy że otrzymał z Wilków ofertę na 150k za podpis i 2k za pkt. Takie cyfry wobec panujących na rynku są naprawdę dobre i z niemal 100% pewnością były wyższe od tego jakie miał w tym sezonie. No dobra to skoro dostał ofertę to chciano się go pozbyć? Tak jak już pisałem. Rozumiem że każdy chce dla siebie wyciągnąć jak najlepsze warunki. Ale podobnie robi druga strona. Oczywiście każdy może oferować swoje usługi wszystkim , w końcu kontrakt Patryka obowiązywał na rok. Tylko że takie same reguły ma również druga strona i wobec tego nikt nie może mieć pretensji. Inaczej mówiąc kij ma dwa końce. Jak się rozgłasza że oferty poszły do innych klubów to drugi koniec tego kija jest taki że klub musi szukać w jego miejsce innych opcji. Albo jak się stawia gwiazdorskie warunki to drugi koniec tego kija jest taki że klub może pozyskać zawodnika na podobnym poziomie sportowym lub w inny sposób zrekompensować wyniki Patryka mniejszym kosztem. Tak wygląda logika. Kto zatem stał się pierwotną przyczyną tego że współpraca się zakończyła? Zobaczymy czy do tej kwestii odniesie się prezes , choć wątpię, bo mogło by to grozić jakimś obustronnym odbijaniem piłeczki na łamach prasy.A po co taka dziecinada. Wilki nie będą przez to słabsze. Jeśli będzie Jan to będzie dobrze, słyszymy o wzmacnianiu juniorów. Pozostanie kwestia drugiego obcokrajowca. Mam nadzieję że prezes nie da się wciągnąć w licytację o Zagara bo trzeba patrzeć na siłę całej drużyny a nie na pojedynczego zawodnika, a ta wcale nie zapowiada się mniejsza niż w tym roku w którym Wilki były w finale , nawet gdyby pozostał Milik. A ponad to wciąż widzę rezerwy na większą siłę. Podsumowując. Powodzenia Patryk. Za rok okaże się czy podjąłeś dobra decyzję, czy most spaliłeś? No raczej nikt nie przewiduje że nagle będziesz topowym zawodnikiem ligi a wobec tego że pozostanie ci ostatni rok na u24 to ci którzy myślą perspektywicznie szat o ciebie rozdzierać nie będą.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.