Sławomir Matyjas - lubi

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Drużyna ledwo startuje w lidze, a tu już widzę pytania o awans do PO. Można by iść o krok dalej, Panie redaktorze i zadać pytanie w ankiecie. Czy RzTŻ zdobędzie medal w 2022?

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Dawno nie czytalem takich bzdur.Jak mu nie pasuje sklad to niech bierze na wspolnika Nawrockiego i zakontraktuja 5 wirtualnych Hancockow i gitara.Swoja droga ciekawe czy Nawrocki splacil chociaz wdowe po ś.p Tomku Jedrzejaku.

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  A przepraszam, to kogo wg szanownych dziennikarzy Rzeszów miał brać? Nadwątlona reputacja poprzez cyrk Nawrockiego, założenie od podstaw nowego klubu, 2 liga, to wiadomo, że nie będzie głośnych nazwisk. Priorytetem jest wyrobienie marki, zebranie odpowiednich sponsorów i funduszy, odbudowanie dobrego imienia i danie radości kibicom. A poza tym większość z zakontraktowanych będzie mogło się wykazać. Przecież nawet Rzym nie zbudowano w jeden dzień. Ale tu już widać mentalność dziennikarzyny jak u "polskiego prezesa" - nowy klub, to wpompować kasy, nabrać kredytów, kupić kogo się da, 2-3 lata sukcesów, a potem "łe, znudziło mi się, zabieram zabawki". A klub zostaje z bagażem długów i upada. Przykładów wiele, choćby z kopanej - Amica, Groclin, Termalica, Pniewy...

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Czy tutejsi moderatorzy mają kompleks mojej osoby? ;) Kolejny mój post bezpodstawnie usunięty. Chyba, że Grzesia Drozda coś zabolało...

  Powtórzę się. Wracamy do rozgrywek i trudno było oczekiwać zakontraktowania Hancocka, Morrisa czy innych gwarantów dwucyfrówki. Wszystko powoli... krok po kroku.

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Drozd jak Cie cenie i lubie tak tu przeginasz.Moze Rempala,Burza czy Stachyra to łapanka,ale tu trzeba zrozumiec jedna rzecz.Lepsze to niz nic.Dlatego uwazam te slowa za niestosowne. Narzekac kazdy potrafi,ale zrobic cos to juz nie.A Hynek niech sie buja z tymi swoimi dziadowskimi artykulami. M.in dzieki RzTŻ -owi rozgrywki 2 ligowe maja jakikolwiek sens :)

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Rozumiem że powrót żużla ma być z przytupem? Z Diamentową Ligą? Mam wrażenie że coś takiego w Rzeszowie już przerabiali. Hynek, ty gadaj z rozsądnymi ludźmi a nie z takim co ma drozda zamiast mózgu.

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Znowu te Curzytki, a teraz jeszcze jakiś Majcher co to ma ponoć "smykałkę" do jazdy. Z niebytu wraca się latami, i z głową, i z budżetem, i z kadrą...

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Panie Hynek , amatorstwem jest dla mnie publikacja jaką tu przeczytałem , zwłaszcza jak taki zawodowiec - redaktor , puszcza coś w eter i nawet nie poprawi w tej swojej publikacji błędòw. To jak ma być poprawnie - ten pochodzący , czy jak pisze PODCHODZĄCY niejaki Drozd z Rzeszowa , co ?
  Przy okazji przypomnę jeszcze raz red Hynek, że
  Ten fatalny wypadek Rafała Wilka na torze w Krośnie miał miejsce 3 maja 2006 roku, a nie jak Pan napisał kiedyś w 2007 r .
  Amatorka to ròwnież pisanie niby wywiadu z za tz biurka , bez przeprowadzenia bezpośrednio z osobą ktòrej dotyczy ( a to na SF jest bardzo częste ) , z chwytliwym tytułem i zazwyczaj starą i nieaktualną fotką np zawodnika , wygrzebaną z jakiegoś archiwum . Na dodatek to chwytanie się za łby ... :-) .
  Kluby nie podpisują zawodowych umòw z amatoremi ( to bardzo rzadki przypadek ) a już napewno z całą kadrą drużyny .
  Ci PRAWIE wszyscy zawodnicy obecnie RzTŻ Rzeszòw w sezonie 2019 reprezentowali Wilki Krosno i dotarli jednak do PO , a były naprawdę mocne ekipy z Opola, Poznania czy Bydgoszczy .
  Może i nie pokazali wszystkiego na co ich stać , ale napewno nigdy nie nazwałbym ich amatorami . Mieli lepsze , gorsze a niekiedy trafiały się kiepskie występy , ale napewno to nie są amatorzy, ktòrzy po pracy chcą sobie pokręcić kilka kòłek dla relaksu .
  Cieszę się, że Rzeszòw przystąpi do rozgrywek w 2020 r i drużyna na jaką pozwala budżet napewno powalczy o jak najlepszy wynik i miejsce w 2 Lidze .

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Amator dziennikarstwa... Co za cym... pisze te artykuły. Amatorzy?
  Ty człowieku chociaż raz wiozles swoje cztery litery na motocyklu żużlowym?
  Nie sądzę...

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Oj Panie Grzegorzu, nie dostales Pan oferty prowadzenia drużyny i takie teksty? Śmieszne co się czyta. Przynajmniej dobrze że większość kibiców wyśmiała tą "ekspertką" opinię. DRAMAT

  Rzeszów wstaje z kolan powoli i tak ma być! Hancock, śp. Tomek Jędrzejak, Morris itd. fajnie się ich oglądało ale jakim kosztem? Najważniejsze w takim sezonie po totalnej pustce to skończyć sezon na 0. Z takim składem "amatorów" można spokojnie myslec o playoffach, a że nie są to gwiazdy grandprix to można skończyć sezon na finansowym +. Jeśli to się uda to za rok może być tylko lepiej. Sponsorzy już nie będą patrzeć przez pryzmat Nawrockiego, tak jak to się dzieje w tym roku.

  Ktoś powie "nowa spółka, nie ma nic wspólnego z Irkiem", no ale jednak opinia o danym sporcie w danym miescie zostaje dla sponsora który niekoniecznie interesuje się żużlem, a chciałby zasponsorować drużynę.

  Panowie Prezesi działać tak dalej! A paru "redaktorów" -"znawców" już budowało pomniki Panu Nawrockiemu :) polecam kubek zimnej wody, bo po kilku kolejkach może się okazać że Amatorzy będą wozić nie jednego Profesjonalistę.

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Z łapanki to są...., ale dziennikarze na tym portalu

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Co do składu:
  1. Patryk Rolnicki
  2. Edward Mazur/Dawid Stachyra
  3. Patrick Hansen
  4. Adam Ellis/Kenneth Hansen
  5. Ilja Czałow
  6. Mateusz Majcher
  7. Konrad Mikłoś/GOŚĆ

  Czy to jest słaby skład na drugą ligę? Na drużynę dla której będzie to pierwszy sezon, która musi radzić sobie z fatalną opinią po poprzednikach?

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Pan redaktor Grzegorz Drozd - czyli ten co zawsze ma rację (JA MAM ZAWSZE RACJE - Grzegorz Drozd, na jutubku). Sądzę, że opinia wygłoszona przez tego Pana jest z pewnością prawdziwa, jedyna słuszna, zresztą jak wszystko co firmuje Pan Drozd Grzegorz. Dla mnie, ba dla nas, zwykłych kibiców, już samo przeczytanie tych mądrości drozdowych jest niesamowitym zaszczytem. Jak widzę tylko jakiś tekst Pana Drozda, niezwłocznie go czytam, oczywiście, wcześniej się odpowiednio ubieram - wiecie - trzeba być elegancko ubranym i w ogóle - tylko w odświętnym stroju, rozumiecie specjalnie do sytuacji - inaczej nie wypada. No, po prostu GURU i tyle w temacie. Pełna atencja.

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Zamiast cieszyć się że ligowy żużel wraca do Rzeszowa to już kręcą nosem. Doyla mieli ściągnąć? Skład mają taki na jaki ich stać na obecną chwilę. W dupach się przewraca pismakom i tyle.

 • Sławomir Matyjas lubi Komentarz

  Komentarz usunięty