Mariusz Bałuka - lubi

 • Mariusz Bałuka lubi Komentarz

  Teraz do listopada wszyscy będą witać Łaguę u siebie, zawodnik takiego kalibru z mile widziany był w każdym klubie. Tylko kogo będzie na niego stać? Tanio nie będzie.
  .
  P.S. Łagua w Falubazie pewnie ucieszył by wielu kibiców, ale i w Stali, Unii, Sparcie, Włókniarzu, Motorze czy Apatorze cieszyli by się z takiego transferu.
  Licytację czas zacząć... :)

 • Mariusz Bałuka lubi Komentarz

  Fakt jest taki, że w składzie ksm Krosno nic lepszego nie wystawimy . Juniorka jest w plecy, bo chłopaki są praktycznie po zdaniu licencji na koniec ubiegłego sezonu . Brakuje w składzie doświadczonego juniora typu Bialk . Druga linia stabilna, czyli Burza i Puszakowski i może szału nie będzie, ale źle też być nie powinno . Cały show powinni robić Duńczycy i Czałow, ktòrzy zapewne będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony .
  Jest to początek sezonu to może też być ròżnie . Presji na wynik nie ma, bo są mocne ekipy w lidze, ale na sprawienie niespodzianek to można liczyć zwłaszcza na naszym torze .
  Zobaczymy po zapowiadanym treningu czwartkowym, o ile pogoda pozwoli wyjechać na tor, czym dysponuje Ilia , a może Rempała " odpali " . Przed sezonem to można sobie gdybać i gdybać . 2-3 kolejki spotkań dopiero pokażą faktyczną siłę ekip w lidze . Ważne żeby juniorka jeździła jak najwięcej i działała szkòłka wilczkòw . :-)

 • Mariusz Bałuka lubi Komentarz

  Nie ma wstydu! 31 pkt. z liderem tabeli to dobry wynik nie jesteśmy gorsi od chociażby Gdańska,Lokomotywy czy Bydgoszczy :)
  Teraz miesiąc przerwy poukładać tam sobie wszystko na spokojnie i wracamy do roboty która jest do wykonania xD

 • Mariusz Bałuka lubi Decydujący bieg meczu w Krośnie (wideo)

 • Mariusz Bałuka lubi Michał Korościel: Wszyscy jesteśmy Spartanami

 • Mariusz Bałuka lubi KSM Krosno - Victoria Piła