Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Iwona Zajkowska lubi Komentarz

  Dajmy im spokojnie popracować. To są ich pierwsze mecze w tym składzie. Przyzwyczailiśmy się do tego, że nasza kadra regularnie grała o medale na MŚ, ale teraz mamy zupełnie inny zespół i trzeba to zrozumieć. Mamy jeden z najmłodszych zespołów na tych mistrzostwach. Oni potrzebują ogrania. Nie da się po kilku wspólnych treningach pojechać na MŚ i grać jak z nut. Wysłaliśmy na MŚ młody zespół, który jakby nie patrzeć grał jak równy z równym z dużo bardziej doświadczoną Rosją czy Norwegią. Do tego zespołu dołączy jeszcze Michał Jurecki, Piotrek Wyszomirski i Kamil Syprzak. Z meczu na mecz powinno być lepiej.

 • Iwona Zajkowska lubi Komentarz

  I jeszcze jedna ciekawostka - my w będąc na meczu w Płocku nie wiedzieliśmy o kłopotach ze zdrowiem Urosa. Jak nasi wychodzili z hali do autokaru i oklaskiwaliśmy ich, to Talant wyszedł do nas i poprosił o szczególne brawa dla Urosa i powiedział dlaczego - wielki szacun dla obydwu! No i oczywiście dla całej drużyny xD.

 • Iwona Zajkowska został fanem PGE VIVE Kielce

 • Iwona Zajkowska został fanem Mariusz Jurkiewicz

 • Iwona Zajkowska lubi Vive jednym z faworytów do Final Four - wypowiedzi po meczu Vive Targi Kielce - THW Kiel

 • Iwona Zajkowska lubi zdjęcia:

   

 • Iwona Zajkowska lubi Komentarz

  To nie wina Zormana ,że tak długo dzisiaj grał.
  Trener na tej pozycji ma jeszcze Tkaczyka i Rosę.
  Czemu na nich nie postawił trzeba jego spytać.
  Zorman juz z Płockiem miał słabe momenty zwiastujące spadek formy.

 • Iwona Zajkowska lubi Komentarz

  Szkoda, że widzieliście tylko błędy Zormana. Zorman to geniusz piłki ręcznej, jest świetny technicznie, wczoraj nie raz zrobił obronę Barcy jak dzieci. Wiadomo - miał też proste błędy - jak dziecko. Ale jak można napisać 'nie chcę widzieć go w Kielcach.'? Chyba Cię kolego trochę poniosło. Pozwalać mu na grę - zauważ co on wyprawiał na Mistrzostwach w reprezentacji. Trener dał mu grać w zasadzie jak chciał i zobacz gdzie zaszła Słowenia i jak się prezentował Zorman. Tu Wenta nie daje mu takiej możliwości.

 • Iwona Zajkowska został fanem Uros Zorman

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.