Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • YankeeS lubi Komentarz

  Inicjatywa bardzo słuszna. Trzeba uszanować i uczcić taką postać. Byle tylko nie znalazł się jakiś imbecyl, który będzie negował te zawody, tylko dlatego, że Rif pochodził z Rosji...

 • YankeeS lubi Komentarz

  Gdyby nie ci gó..i Polacy to byś nie istniał w świecie speedwaya. Zapamiętaj to sobie.

 • YankeeS lubi Komentarz

  Byłem widziałem..no Wybrzeże będzie miało pociechę z pary Thomsen, Sundstroem są mocni i to widać a na pierwsza ligę będą wymiatać... Eduard Krcmar też ciekawy zawodnik widac że ma chęć do ścigania..Jabol masakra zagubiony,,Fajfer ok pamięta jak jechać u nas....pozostali młodzi wiadomo wiele jeszcze przed nimi.Co do naszych Lindback musi jeszcze dużo trenować bo ze startu masakra..słaby, Gollob też starty ok ale na trasie sie motał...młodzi znowu pokazali anty żużel..para Okoń Ljung jak narazie najlepiej ze wskazaniem na tego 2 pozytywnie zaskakuje dobre starty i na trasie szybki

 • YankeeS lubi Komentarz

  Połączenie rutyny z młodością . Brawo Panie Zdunek. Z takim składem kibice będą się identyfikować !!!

 • YankeeS lubi Komentarz

  Szacunek dla Wybrzeża - naprawdę! Sundstroem i Thomsen to ŚWIETNY ruch. Gafurow i Brzozowski - dobra kontynuacja. Warto stawiać na "swoich" - na ile można + bardzo perspektywiczni juniorzy - Kossakowski szczególnie. Trzymam kciuki za Wybrzeże...poza GKM oczywiście, bo jestem z Grudziądza:)

 • YankeeS lubi Komentarz

  widać, że Zdunek odpowiedzialnie zarządza klubem. Przyznam, że z początku nie ufałem jego działaniom ale z czasem zmieniłem zdanie. Obecnie można pisać same komplementy na jego temat. Spokojnie wyciąga zasłużony klub na wyższy poziom. Z tego co już widać beniaminek może być bardzo groźny dla wszystkich. I najważniejsze robi to z głową i jak widać za realne pieniądze. Brawo! Świetny rywal dla GKM. Czekamy na "derby autostrady".

 • YankeeS lubi Komentarz

  W Gdańsku,więc szykuje się całkiem dobry i solidny skład. Krok po kroczku pan Zdunek odbudowuje zaufanie zawodników do Wybrzeża. To będzie naprawdę ciekawy rok w pierwszej lidze. Orzeł Łódź będzie miał z kim powalczyć a i Grudziądz będzie się musiał trochę napocić.

 • YankeeS lubi Komentarz

  Lokomotywa do Eligi (panie) Stępniewski

 • YankeeS napisał/a komentarz do Jurica Pavlic kontuzjowany

  Ale o jego tegorocznym mistrzostwie chyba zapomniałeś..
  Jak zacznie regularnie jeździć to wróci do formy.

 • YankeeS lubi Komentarz

  toksyczny palancie. wsiądź na ten motor i pokaż nam co potrafisz. ten chłopak ma akurat spory talent ale po kontuzji złapał poprostu kabla

 • YankeeS napisał/a komentarz do Z kartek kalendarza - 29 października: Załuski przed Gollobem i Świstem. Triumf "Tatarskiej Strzały"

  Rif! Pamiętamy [*]

 • YankeeS lubi Komentarz

  Największą żużlową primadonną to jesteś Ty Nickuś, ktokolwiek Ciebie wyprzedzi, przyblokuje przy kredzie, albo przy płocie, to pierwszy jesteś do kogucenia i cwaniaczkowania, więc najlepiej się przymknij i przestań ośmieszać, bo wpi...ol od połowy stawki GP o czymś świadczy...

 • YankeeS napisał/a komentarz do Magosi mistrzem Węgier, wygrana Tabaki, ósme miejsce Bobera

  Jest i Sandor Tihanyi :D I szóste miejsce zajął! Wielkie brawa.

 • YankeeS lubi Komentarz

  TAK DLA LOKOMOTIVU NIE DLA GRUDZIĄDZA!!!!!

 • YankeeS lubi Komentarz

  Ja już myślałem,że Stępniewski wraz ze swoją kliką nie może się już bardziej kompromitować i ośmieszać.Po tym co tutaj czytam wiem jednak,że bardzo mocno się myliłem!!!
  Kompromitacji granatowo-marynarkowych leśnych dziadków ciąg dalszy.Skurczybyki urządziły sobie prywatny folwark i w nosie mają nadal opinie i zdanie kibiców,a przecież żużel jest dla NAS kibiców i to MY nakręcamy te rozgrywki,a nie ci nieudacznicy!!!
  Dymisja dla tych błaznów jak najszybciej wskazana.

 • YankeeS lubi Komentarz

  wyrzucić na zbity pysk darmozjadów Stępniewskiego i Kowalskiego Łotysze awansowali i trzeba to uszanować a dwaj w/w idioci zrobili sobie z żużla źródło dochodu do pracy nieroby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • YankeeS lubi Komentarz

  Pierwszy był taki, że udział Lokomotivu w rozgrywkach Ekstraligi może zaszkodzić stabilności finansowej tej spółki, a drugi taki, że udział łotewskiej drużyny z własnymi juniorami w składzie zaszkodzi szkoleniu polskich żużlowców. Dla nas brzmiało to trochę dziwnie,.
  Dla mnie też to brzmi dziwnie.
  Czy Loko kiedyś miało problem z otrzymaniem licencji? Czy jakiś zawodnik jest przez nich nie spłacony? Czy zostali ukarani jakąś karą? Czy jest problem z ich kibicami?Więc o czym oni zwyczajnie pier...
  Brak szkolenia Polskich juniorów może zaszkodzić polskim rozgrywkom? a w jaki sposób? Mało mamy klubów które w Polsce nie szkolą,tylko kupują lub wypożyczają?
  Mają sondę na SF niech trochę ruszą mózgami.
  Sprawa Tv to jest zwykły wybieg-ot taki problem bez problemu czy TV i liga nie była by zainteresowana reklamami w nowym miejscu? Nie musi to być mecz co kolejkę.Przecież tam jest dużo kibiców,są sponsorzy i oni mają rozwalić płynność finansową ekstraligi?
  Najbardziej dziwne jest to że przemyślą sprawę w marcu ????? to konkretny żart.Wygrali ligę i problem trzeba rozwiązać teraz a nie za 6 miesięcy.
  Wiadomo,że start 2 juniorów 2 seniorów z Polski dzisiaj jest praktycznie nie realny,mają fajny skład w tym 4 Łotyszy dla których kibice przychodzą,wspomagają ich sponsorzy a nasi pseudo działacze chcą to popsuć?
  Co zmieni się w marcu?

 • YankeeS lubi Komentarz

  kolego ale to było spotkanie finałowe w Gdańsku a nie mecz z Gnieznem w Pile :) tak w ogóle to GKSŻ się ośmiesza taką karą.

 • YankeeS lubi Komentarz

  Trochę pomyliłeś zawody.:)

 • YankeeS lubi Komentarz

  Skoro parę lat temu ktoś im pozwolił startować w 2 i 1 lidze to teraz gdy w sportowej walce awansowali należy to uszanować i dać im jechać w Elipie

 • YankeeS lubi Komentarz

  Jechali w drugiej lidze,jechali w pierwszej lidze to powinni jechać też w ekstralidze tym bardziej że wywalczyli sobie ten awans.

 • YankeeS lubi Komentarz

  Odległość do Dyneburga to pikuś jak wytrzymały to budżety pierwszoligowe to wytrzymają Ekstraligowe . Problemem byłoby gdyby do E-lipy awansował Władywostok :):):):):)

 • YankeeS lubi Komentarz

  E-liga dla Łotyszy,bez żadnych kombinacji.Wygrali i należy im się jak psu zupa.Za parę lub paręnaście lat,będziemy sami zapraszać Czechów,Niemców,Ukraińców do naszej ligi.

 • YankeeS lubi Komentarz

  Zdecydowane TAK dla Loko w E-lidze! Przez te wszystkie sezony sumiennie pracowali na swój sukces, nigdy nie mieli problemów finansowych (przypominam, że zazwyczaj jako pierwsi dostawali licencję bezwarunkową), a poza tym sukcesy tego klubu na pewno przełożą się na rozwój dyscypliny na Łotwie, może i w całym regionie (Estonia, Finlandia). Spójrzmy na to nieco biznesowo - na mecze Loko przychodzi w porywach do 10 tysięcy ludzi. To bardzo dużo. Jeżeli ktoś już teraz ruszy głową - mówię tu głównie o telewizji, to zdecydowanie możemy rozszerzyć zasięg produktu jakim jest polska Ekstraliga. O meczach łotewskiej drużyny może być głośno w całym kraju! Jaka to genialna promocja niewielkim kosztem. Dodatkowo możemy dać drugi oddech żużlowi w Europie - może dzięki temu reaktywuje się na dobre żużel w Rydze i będziemy mieli kolejny ośrodek żużlowy. A uważam, że jako "potęga żużlowa" właśnie w taki sposób możemy wspierać inne kraje w rozwoju dyscypliny.
  Uważam też, że trzon Lokomotivu powinni stanowić Łotysze - właśnie dla nich przychodzą kibice. Zawsze zostają 3 miejsca dla innych zawodników, a to już stwarza możliwość zbudowania naprawdę solidnego składu - 3 zawodników prowadzących parę + Łotysze jako solidna druga linia.
  Jeżeli władze nie będą się ociągać i w miarę szybko wydadzą zgodę na start Łotyszy w E-lidze to uważam, że są oni w stanie zbudować solidny skład, a przede wszystkim będą stanowili dodaną wartość marketingową.

 • YankeeS lubi Komentarz

  Jak najbardziej powinni dostać szansę. Cały sezon jechali na 100%. Świeża krew w elidze zawsze się przyda. A i ja będę miał spokojniejszą głowę, że GKM będzie walczył o awans na torze, a nie za biurkiem ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.