Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Johnny Walker napisał/a komentarz do Kto za Paulo Sousę? Mają już nazwiska następców. Nie tylko numer jeden zaskakuje

  A pismaki dalej swoje... Dlatego nasza piłka jest w tym miejscu, jakim jest - zero wyciągania wniosków, tylko wymienianie trenerów jak rękawiczki. A za parę lat to będą wielkie walki o punkty z Gibraltarem czy Lichtensteinem.

 • Johnny Walker napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: W sprawie zatrudnienia Sousy zostaliśmy nabrani metodą "na wnuczka" [FELIETON]

  Skończyłem czytać po "zostawionym potencjale przez Brzęczka"... Serio? Dobry wuja zostawił nic, wymęczone wygrane z przeciętniakami, gość w dobie kontaktów via internet z piłkarzami ma w szybkim tempie przekazać, co oczekuje i jak będziemy grać? Rozpracował Słowację, podał naszym tuzom na tacy, jak bronić, ci skasztainili dwie sytuacje i oddali te dwa gole. Widać postęp, bo nie wychodzimy jak przerażone dzieciaki na mecz, staramy się walczyć - nie, trzeba go zwolnić, bo pompatycznie pompowana "polska myśl szkoleniowa" jest lepsza. Przypomnę, że za ostatniego zagranicznego trenera klepaliśmy Portugalię itp, a potem za tuzów polskiej piłki dostawaliśmy oklep, że aż miło. Jedynie Nawałka coś robił, ale też out, bo znajdziemy lepszego.

 • Johnny Walker napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Poza tym zobacz sobie na tamto zgranie, a teraz, kiedy gwiazdki nasze dostają nie wiadomo ile kasy w klubach. Po co przyjeżdżać za te kilka tysi na kadrę? U Holendra czegoś takiego nie było, a Fornalik nie ma jaj, aby go posadzić na ławie i pokazać, że ma też sam pracować. Chyba, że obecna domena napastnika brzmi "Pierdzielę biegać, postoję i poczekam, aż mi wystawią setę"

 • Johnny Walker napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Stary, Ebi zapierdzielał jak głupi, wiedział, kiedy wykorzystać błąd defensywy. Spójrz sobie, co robił z Portugalią, albo Belgią, kiedy nasi do EURO awansowali. Takie jest moje zdanie. Możesz się zgadzać, albo nie, zasypać mnie statystykami które by mogły być po stronie Lewego - wisi mi to. Potrzebny jest napastnik, który będzie gryzł trawę, aby grać, a nie gość, który przyjedzie na to jak na obóz rekreacyjny

 • Johnny Walker napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Ja powiem jedno - po pierwsze trener nie potrafi ruszyć tą kadrą w podstawach i pokazać im, że mają też grać w kadrze, a nie przyjeżdżają, grają na pół gwizdka "bo mają ważniejszy mecz w lidze". Gdzie tu logika? Czy ktokolwiek z naszych powiedział tak Beenhakerowi albo ś.p. Górskiemu? Każdy przyjeżdżał, bo był dumny z tego, że mógł zagrać z orzełkiem na piersi, a teraz gadanie, że nie było biletów czy czegoś innego? Czy taki Smolarek czekał pod bramką "a nuż mi ktoś poda i trafię?" Możecie mnie minusować, ale Ebi był o wiele zdolniejszym napastnikiem od Lewego, widać było, że dla niego kadra była ważna, ale potem zapewne sodówka i po karierze (identycznie Matusiak). Nie będę pokazywał statystyk itp, ale widać było, że od czasu Leo jest syf u nas w kadrze, przyjeżdża kilkunastu gości, którzy grają, jakby pierwszy raz się widzieli. Nie ma zgrania, nie ma solidnej formacji, jeden z niewielu naszych dobrych punktów to bramka, ale zapewne ktoś uzna, że inne gwiazdeczki są lepsze. Nie ma eksperymentowania z ustawieniem, przecież jak jest pozamiatane (matematyczne szanse oczywiście są), to dlaczego nie wejdzie ktoś, kto odciąży GWIAZDĘ Borussi (gwoli ścisłości, Lewandowski), będzie albo cofniętym napastnikiem, albo identycznie na tej samej pozycji co Robert?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.