marulek - lubi

 • marulek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • marulek lubi Komentarz

  Artykuł nierzetelny...
  1.Schuster już trenował Austriaków, więc jego marzenie dawno spełnione.
  2.Od 2008r trenuje Niemców a od 2010 wraz z żoną mieszka w Niemczech i ma 2 dorosłych dzieci więc nie tęskni za rodzina (tylko kilka godzin autem do jego rodzinnych stron)
  ...tak więc argumenty na poparcie wymyślone teorii słabe.

 • marulek lubi Komentarz

  Ano właśnie. Ale dziennikarz, wychowany na chwytliwych tytułach w tzw. prasie, zauważył że trzeba zagrać clickbaitowo. I w duchu tytułów różnych filmików na YT, traktujących o polityce, rzucił hasłem. Chyba, że to efekt odreagowania zawodu, że na darmo pojechał...? Szkoda, że p. Rosiński wszedł w ten sam klimat...
  Oczywiście, że tak się nie powinno zdarzyć. Skandalem można by nazwać sytuację, o której pisano w trakcie "transmisji" - że kluczy do skrzynki z bezpiecznikami nie można znaleźć. Ale jakoś cicho o tym, więc pozostaje nieoczekiwana awaria.
  Historia z kibicem i papierosem też jest chyba nieaktualna - przynajmniej tak to wygląda w świetle podanych informacji w PS:

  W pierwszej wersji powodem zagaśnięcia światła było uruchomienie alarmu przeciwpożarowego. Ten miał spowodować... kibic, który zapalił papierosa w toalecie. Z informacji, które do nas dotarły, wynikało jednak że powodem nie musiała być ludzka bezmyślność, ale bardziej poważna awaria zasilania. Służby cały czas próbowały uporać się z jej skutkami, na miejsce dotarła straż pożarna, a także pogotowie energetyczne. Po nieco ponad godzinie światła zaczęły coraz mocniej świecić, a zawodnicy Stoczni i Trefla rozgrzewać się na boisku. O wznowieniu gry jednak nie mogło być mowy, bo system oświetlenia nie działał jak należy i nie oświetlał w równym stopniu całej płyty boiska. Strona, po której grali gdańszczanie wciąż pozostawała nieco bardziej zacieniona od tej na lewo od sędziego.

 • marulek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • marulek lubi Komentarz

  no właśnie nie, bo jak przegramy (teorytecznie) 63:61, 25:0, 25:0 to jest 61 pkt, a nie ma awansu. Może być max 14 małych punktów na minusie, czyli właśnie przytoczone 20-25, 20-25, 21-25

 • marulek lubi Komentarz

  w siatkówce była też taka sytuacja ;-)
  w 2002 roku FIVB wyrzuciła z MŚ Koreę Południową i jej kosztem na mundialu w Argentynie zagrała Polska, która przegrała kwalifikacje z Francją w Łodzi.

 • marulek lubi Komentarz

  Ten artykuł nie wnosi nic do obecnej sytuacji. Wszystko było dawno opisane i skomentowane. Robienie kliknięć na głównej WP i tyle.

 • marulek lubi Komentarz

  Pisałem o upadku klubu z Kielc od pięciu lat...o życiu ponad stan i na kredyt....pisałem że przekształcenie klubu w S.A. będzie początkiem końca Vive....:)

 • marulek lubi Komentarz

  Cieć z " Gazety Wyborczej " nawet na konferencji prasowej reprezentacji piłkarskiej nie wytrzymał bez politycznej prowokacji. Pewnie miał nadzieję, że Lewandowski zacznie jechać po Dudzie i rządzie.

 • marulek lubi Komentarz

  Dramat stał się faktem. ZPRP brakiem zainteresowania szkoleniem młodzieży od 10 lat systematycznie marnotrawił potencjał tkwiący w tej dyscyplinie, bo dziś zamiast drewnianych Gębalów na boisku powinni biegać zawodnicy objęci sensownym programem szkolenia od maksymalnie 2009 roku, gdzie kadra osiągnęła apogeum swojej popularności. Można mieć pretensje do poszczególnych zawodników. Można winić Gieraka za kontrę na +3, można winić Gębale za dwa bezmózgowe podania w ręce Duarte, można winić Syprzaka czy Morytę za karne, można również winić Przybeckiego za żenującą pierwszą połowę z Kosowem, która okazała się kluczem do sukcesu w turnieju. Niemniej jednak taki jest nasz aktualny stan kadry. Nie mamy lepszych zawodników i trudno wymagać od Tomasza Gębali pięknych asyst do koła, bo po prostu tego nie potrafi, trudno winić go też za dramatyczną grę w obronie, bo ma ogromne braki w sposobie poruszania się, to jest jego poziom, a co bardziej zatrważające nie widać jakoś specjalnie alternatyw w postaci innych zawodników. To co potrafi najlepiej, czyli wyjście w górę i rzut robił dziś dobrze, tylko że on musi być wyprowadzony na pozycję i dzida w górę. W pierwszej fazie meczu dramatycznie zagrał sektor centralny w obronie. Kto by tam nie grał Polacy nie byli w stanie przekazać kołowego przy wyjściu do rozgrywającego. Jak pokazał dzisiejszy mecz droga z piekła do nieba w piłce ręcznej wynosi jedna bramkę. Wydaje się, że wystarczyło w całym turnieju rzucić jedną bramką więcej, bądź stracić jedną mniej, ale tą jedną bramkę trzeba rzucić umiejętnościami, których zabrakło. Niezmiernie szkoda tego stanu, bo skazujemy się na 3 lat stagnacji. Nie wiem, czy należy rezygnować z Przybeckiego jako trenera, jeżeli nie pojawi się ktoś z pomysłem na tą kadrę to powinien dalej ją prowadzić. Jedno wiem na pewno. W dniu dzisiejszym, najpóźniej jutrzejszym ludzie związani z organizację szkolenia w ZPRP powinny bezwzględnie podać się do dymisji. Pierwszy powinien być Zygfryt Kuchta, a drugi prezes ZPRP. To w głównej mierze oni przez swoją bierność doprowadzili do tej sytuacji, w której w kadrze muszą grać, bo nie ma kto inny zawodnicy na tym poziomie co obecnie. Trzeba rzucić wszystko na jedną szalę i zorganizować sensowny plan dla kadry na najbliższe 3 lata. Za 3 lata na pewno zagramy na turnieju rangi mistrzowskiej i za wszelką ceną trzeba przygotować się do tego, aby dzięki temu turniejowi utrzymać się w elicie.

 • marulek lubi Komentarz

  Łuki! Niesamowity człowiek i genialny sportowiec. Gratulacje!

 • marulek lubi Komentarz

  Też nie wiem, o co tu chodzi. Tym bardziej, że nieraz zwykłe trolle piszący tu tylko po to, żeby prowokować i skłócać użytkowników mają się tu świetnie. Napiszę jeszcze raz.... Jestem na SF już naprawdę ładnych parę lat, i widzę też co wyrabia redakcja tej że strony. Ostatnimi czasy więcej tu tematów związanych z polityką niż ze sportem. A o polityce to sobie mogę poczytać i podebatować, ale na innych portalach i forach, a to jest przecież strona niby sportowa !!
  Jeśli dalej to ma tak wyglądac, to niestety, ale będzie trzeba się stąd zwijać i szukac czegoś innego, gdzie będzie można wymieniać opinie z........ np kibicami Lecha Poznań na tematy czysto sportowe, wolne od polityki.
  Ja wiem, że WP ma na uwadze głównie klikalność, a resztę mają w czterech literach. Ale przez takie podejście, sporo wartościowych użytkowników przestalo się już tu udzielać. Chyba, że o to im chodzi ? Jesli tak, to ich sprawa.......

 • marulek lubi Komentarz

  Lech przegrywa z zespolem który powstał w 1993r. Połowa drozyny Lecha jest starsza.

 • marulek lubi Komentarz

  "W przypadku zagrożenia życia Lewandowscy mogą czuć się bezpiecznie."

  XDD

 • marulek lubi Komentarz

  A Ciebie zakaz aborcji...

 • marulek lubi Komentarz

  Brawo Aga!!! CO ZA MECZ, najlepszy Agnieszki w tym sezonie! Niezależnie od tego jak potoczy się turniej, wraca stara, dobra Aga i oby zdrowie jej nie opuszczało. ;D Punkty obronione! Ale teraz Kuźnia i regeneracja po kolejnym, wymagającym spotkaniu. I niech ktoś napisze, że Jelena, Timea i Swieta to łatwe losowanie. ;D

 • marulek lubi Komentarz

  Panie Rafale, skoro wczoraj odbyła się po meczu NORMALNA (jak Pan był łaskaw zauważyć) konferencja, to może by tak poinformować, co Jurek na niej powiedział?
  To dla kibiców jest ważniejsze, niż obecność, czy nieobecność na konferencji jakiegoś dziennikarza (nawet doświadczonego).
  Pisanie w kółko o p. Rolaku to nas kibiców mało interesuje.
  Mnie np. wcale.
  To jest forum sportowe, nie magiel.
  No...chyba, że się mylę...
  Dodatkowo Panu powiem, że codzienne pisanie o tym zdarzeniu oraz nieobiektywny atak p. Tomaszewskiego w studiu, zniechęcił mnie do kupienia książki autorstwa "skrzywdzonego" dziennikarza o Agnieszce.
  Jeszcze raz proszę i z góry dziękuję - dość już pisania na ten temat!!!

 • marulek lubi Komentarz

  klimat się ociepla ;)
  u nas latem też jest zimno...

 • marulek lubi Komentarz

  ...

 • marulek lubi Komentarz

  Zmień avatar bo wstydzę się przez Ciebie że z jednego miasta jesteśmy.