Czesio1 - lubi - strona 2

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Czesio1 lubi Komentarz

  "Wygrana z osłabionym uczestnikiem pucharu pieroga po mękach i stękach :) No nie wróży to najlepiej.... " - po mękach i bólach to płatny klakierze rodzą się twoje bzdurne komentarze. Rzeczywiście strasznie się z nimi męczyliśmy - do przerwy 17:11 dla nas cały mecz 27:21 - całkowita kontrola zero zagrożenia wyniku - normalnie "straszne" męki... O bredniach o osłabieniu szkoda nawet wspominać.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  1947. Buahahaha i kto to mówi , chciałem się z tobą czopku założyć o 10 tysięcy to się speniałeś i zacząłeś pisać banialuki o jakiś leżakach dla Bertusa . Moja propozycja jest dalej aktualna przegrywie. Ale ty potrafisz cwaniakować tylko na sportowych faktach . Kozak w necie p.zda w świecie !

 • Czesio1 lubi Komentarz

  1947. Jestem gotów założyć się z Tobą o 10 tysięcy złotych , że w nadchodzącym sezonie Vive zdobędzie tytuł mistrza Polski. Mówię poważnie i nie rzucam słów na wiatr , możemy się spotkać gdzieś między Kielcami a Płockiem i przybić zakład. Jeżeli Wisła zdobędzie mistrza zapłacę ci 10 tysięcy złotych , jeżeli mistrzostwo zdobędzie Vive ty mi zapłacisz 10 tysięcy. Co ty na to ?

 • Czesio1 lubi Komentarz

  @Maxi- 102: no tak 2 miejsce w waszym zasięgu.....

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Artykuł o Kielcach a 90 % komentarzy ekspertów z wiecznie drugiej Wiszły ! Powiedzcie wiejskie przegrywy kto tu ma obsesję na czyim punkcie ?

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Coż, życzę powodzenia bo transfer się trafił jak ślepej kurze ziarno. Swój prime Marek ma chyba za sobą i jedyny logiczny argument to narodowość. Bo Wiśle potrzebni są Polacy. A tu ograny i doświadczony zawodnik który na Superligę spokojnie wystarczy. Prawdziwą szansę na rozwój zmarnował 3 lata temu gdzie był to niemal ostatni dzwonek na zagraniczne wojaże. Powodzenia!

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Czesio1 lubi Komentarz

  w EU jest ponad 3 000 zawałów każdego dnia... Jak będziemy celebrować te 3 000 przypadków każdego dnia?

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Płocczaki ale zespół Lombard to znacie? Oni mają taki szlagier :) "Na piłkę patrzysz bez emocji;.......oczyma "widza" oglądasz grę; ktoś inny zdobywa świat za ciebie; wygrywa ligę, podnosi krzyk; a ty z daleka, bo tak lepiej; i w razie czego nie wygrywasz nic; Przeżyyyyyyyyj to saaam, przeżyyyyyyyyyyyj to saaam" :)

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Jak to mówią -,,Głupich nie sieją, sami się rodzą". I myślą że wszystko co napiszą jest takie cool, takie dowcipne. A wywołują tylko żenadę i politowanie. Piszcie dalej i więcej, jeszcze więcej. Jakieś brednie o pietruszce, o Indianie Jonsie, o solonym maśle... Cała handballowa Polska czyta te bzdety i wyrabia sobie zdanie o tzw. ,,kibicach" z OWP. . Nie przestawajcie.- Mocz jest z wami.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  @WISŁA1947: ,,A fakt jest taki że kult "zastaw się a postaw się" jest cechą wybitnie narodów azjatyckich. Przecież to właśnie Rosjanie lubują się w złotych zębach. Jak widać gen azjatycki jest dobrze umocowany w niektórych "... - napisał ten, który wszystkim wkoło zarzuca RASIZM.
  Nie zapomnij kibicu niezłomny sprawdzić zębów Kosorotova i Żytnikowa zanim wejdą do orlen areny. Być może Dima czyta te twoje mądrości życiowe. Ucieszy się.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  - Ależ to musi być dołujące. Przyjeżdża taka ,,łomża", ciągły bankrut, z prezesem nieudacznikiem w czerwonych portkach, z dziećmi w składzie po 17 lat , do twojej , najlepszej" hali i wyciera parkiet tymi twoimi ,,gwiazdorami" z najwyższej europejskiej pólki róźnicą + 12... Jak to jest mat ole, być tak ciągle upokarzany przez taki słaby klub jak ta cieńka ,,łomża" ? Jak mawiają Chińczycy - ,,Szanuj rywala swego, bo gdy z nim przegrywasz, jesteś gorszy od niego".
  Tak że ten, tego. Pohasaj sobie jeszcze. Do czwartku.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  @FanatykSportowy: oni sami wymyślają różne ideologie, sami sobie na nie odpowiadają i przez to czują się lepiej.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Dobra decyzja,nie mogło być inaczej, wyniki w lidze tragiczne jak i sama gra.Nieudane transfery.Trzeba budować zespół na przyszły sezon.Panie Trojan czas złożyć dymisję!!!!

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Niesamowite!!! Sportowe fakty napisały coś o MKS!!! Ja się pytam, gdzie są relacje z dwóch ostatnich meczy w L.E.????Ktoś jeszcze nad tym panuje???

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Brawo Iskra.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Coż, wiele ludzi śmieje się z Bertusa że spocony, czerwone spodnie, żebrak i tak dalej. Ale gość mimo wszystko zawsze walczy dla dobra klubu, chodź niektóre działania dla wielu są obiektem do drwin i żartów. Ale nie jeden podczas kryzysu jaki był w Kielcach zawinął by manatki i opuścił tonący statek. Ale okazało się że ten statek mimo iż lekko obity to płynie dalej w dobrym kierunku. A w Płocku? Powtarzałem wiele razy - co mnie boli, dopóki klub będzie w rękach polityków to nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu. SPR Wisła to taka karta przetargowa dla lokalnych polityków. Prezesi z przypadku. I nie dziwię się płocczanom że są wku******. A mocne Vive jest im pewnie na rękę, bo mogą mówić że robią co w ich mocy ale budżet nie pozwala zrobić więcej. A co robią żeby ten budżet chociaż zrównać z odwiecznym rywalem który niby co chwila musi żebrać gdzie popadnie? Również powtarzałem wiele razy że nawet z obecnym budżetem można zrobić fajny zespół. Ale do tego potrzebna jest pasja, determinacja, znajomość środowiska i pomysł. Ale po co się wysilać skoro można powiedzieć że Kielce mają więcej kasy i nie da rady z nimi walczyć jak równy z równym. Upadek czy znaczny zjazd Vive da Wiśle mistrzostwo, ale co dalej? Będzie Liga Mistrzów i zespół pokroju Celje czy Zagrzebia, czyli fajne mecze i punktów nic. Bo przecież w Polsce jesteśmy najlepsi ale nie stać nas na walkę z tymi bogatszymi. Zawsze znajdą jakieś ale. A dobra pensja z klubu wpadnie. Czytając czy rozmiawiając z ludźmi z Płocka nie raz słychać że w klubie są jakieś zbędne stanowiska poobsadzane kumplami. Zredukować je i już jest kasa na kontrakt dla fajnego zawodnika. Całemu środowisku potrzebna jest silna Wisła, ale i silne Kielce, Puławy i inne kluby jeśli chcemy iść do przodu. Pozdrawiam.

 • Czesio1 lubi Komentarz

  A ja czekam na ruch szanownych sportowych faktów na zbanowanie osobnika ponizej, (102) uzaleznionego od nie dozwolonych substancji i o pomoc w skierowaniu go na przymusowe leczenie,,,

 • Czesio1 lubi Komentarz

  Warto zobaczyć ile razy, przy tak mało istotnym zdarzeniu, padła nazwa głównego sponsora. Zapewne więcej niż po dzisiejszym wieczornym praniu popłuczyn Metalurga przez Wisłę. Przy okazji przypominam typerom o wrzuceniu wyników przed godziną 18:45.