Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Nikt ich nie zmuszał żeby tam wchodzili

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  jestem tego samego zdania nikt ich do tego nie zmuszał

 • Leszek Nowak napisał/a komentarz do Przegląd wydarzeń tygodnia oczami kibiców. Renta Golloba to żart. Płacił na ZUS?

  ile odprowadził na ZUS

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Podolski zdradził Polskę i tyle w tym temacie.

 • Leszek Nowak napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Kibice widzą inny mecz niż sędziowie (felieton)

  czy pon redaktor wie co pisze jak legia w ucho to płacz jak pomagają legii to brawo

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Co Tuzimek ? Kogo pchacie na mistrza ? Komu opowiadzasz bajki ? Nie było spalonego przy trzecim golu ? Pokrętna polityka niby "ludzi piłki", jesteś tak zakłamany że aż strach. Pamiętam słowa z 1993 "cała Polska to widziała" a teraz ta cała Polska nie ma racji, ale jaja.

 • Leszek Nowak napisał/a komentarz do Kontrowersyjne decyzje sędziowskie na Motoarenie!

  Już aniołki zapomniały jak walczyli o Nickiego , a teraz płaczą dlatego w Lesznie lało. Zapomnieli jak ich zawodnik w rundzie zasadniczej sami się wysadzali i pon kierownik nerwowy jak rozjuszony byk ????

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Niech się już nie robi taki delikatny , typu "miękkie jajeczko" !

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Nie wiem po co to naglasnianie tematu Koseckiego? Jemu samemu zalezalo na rozglosie czy dziennikarzom. Sam sobie robi antyreklame Kosa...po co ten lament?! Jak ktos wczoraj krzyczal na meczu z lawki trenerskiej ''To nie warcaby ,k...a!'' :)

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Poobijali wielką gwiazdę a swój nabił mu nawet guza Niesamowite Powinien wystąpić do PZPN o odszkodowanie i zmienić dyscyplinę na szachy

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Ale się gwiazdorów natworzyło w tej kopaninie...nie wiem, czy się śmiać czy płakać. Lament jak z "Pudelka.pl" Zjedz Kosa SNICKERSA :)

 • Leszek Nowak napisał/a komentarz do Dospel Włókniarz zamierza złożyć protest! "Nie zgadzamy się z decyzją sędziego"

  apator to kombinaturzy jakich mało w sporcie,

 • Leszek Nowak napisał/a komentarz do Martin Vaculik dla SportoweFakty.pl: Chyba każdy się zgodzi z tym, że nie była to moja wina

  Trzeba uważnie patrzeć co robili jadący z przodu to oni stworzyli niebezpieczeństwo na torze , a Lindgren nie chciał w nich wpaść więc wyhamował o Vaculik też ma oczy. Pozdrowienia dla dla anty sprawozdawców z Eurosportu , wynika, że żużel oglądali pierwszy raz.

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  TOR BYŁ REGULAMINOWY tylko zbronowany i dostateczny ! buihahahahahahahaa PRZEDE WSZYSTKIM ZAWIESIĆ SEDZIEGO i KOMISARZA ZAWODÓW !!!!Po co tam pojechali,dla zabawy,wycieczki? SZKODA ze nie wzieli odpowiedzialności za zdrowie zawodników,a dopuszczali taki tor do jazdy. WSTYD !! SZKODA ze nikt przed zawodami nie zadzwonil do Meidzinskiego i Pulczynskiego,by poopowiadali jak to bylo w półfinale ! Moze wowczas ktos by sie opamietal?

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Klub z Leszna obroni swoje decyzje bo przygotowali dobry tor. Rzeszów nie respektował decyzji sędziego i opuścił stadion mimo rozpoczęcia zawodów przez sędziego.Komisja nie może bronić Rzeszowa bo wtedy przed każdym meczem gdzie komuś coś by się nie podobało , pakowaliby manatki i uciekaliby ze stadionu. Sędzia każe jechać, tor jest przyjęty , to jedziemy i koniec kropka, inaczej nie organizujmy rozgrywek .Czepiłeś się tego bronowania. Otóż Leszno złamało dwa paragrafy na dzień dzisiejszy , i to tylko po to aby mecz się odbył, więc to ich dobra wola a nie złośliwość.Natomiast Rzeszów zrobił wszystko aby ten mecz się nie odbył i złamali siedem paragrafów mając do wyboru odjechanie spotkania, więc dobrą wolą się nie wykazali.Leszno nie powinno ponieść innej kary jak finansowa za złamanie(co jeszcze nie jest pewne) dwóch paragrafów , więc skończmy już tę nagonkę na nich.Ja jestem z Lublina , nie zgadzam się z Panem Dworakowskim w wielu sprawach.Unia parę razy przygotowała słaby tor, ale nie tym razem , to jest wykorzystywanie przez Rzeszów przeszłości i to w najgorszy z możliwych sposobów, a wystarczyło odjechać mecz. Wiedzieli że Nicki nie pojedzie, Andersson kontuzja i dopiero wczoraj wrócił na tor w Szwecji a bez nich nie mieliby KSM , więc chcieli przepchnąć farsę z torem i narobili sobie wstydu i kłopotów i dodatkowo opluli przeciwnika który chciał w sposób sportowy załatwić sprawę.

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Pomijam zupełnie sprawę Leszczyńskiego toru bo go nie widziałem . Pani Marta dość systematycznie psuje polski żużel . Zaczęło się od kompletnie nieracjonalnej polityki transferowej prowadzonej wespół z pewnym panem z Gorzowa ,nomem omen jednym i drugim niewiele sportowo to dało . Teraz doszło do zbojkotowania meczu bo jeden z zawodników rzeszowskich ma kontuzję z którą może jechać w GP a w lidze już niekoniecznie . Ten incydent może pociągnąć za sobą takie reperkusje o jakich nawet nam się nie śni .Przywołanie śmierci Lee przez Panią prezes było chwytem poniżej pasa .Mogę zrozumieć rozgoryczenie tej pani , kolejne wielkie pieniądze wyłożone na żużel nie dają oczekiwanego efektu ale czy to usprawiedliwia wczorajsze zachowanie !? Leszno przez ostatnie lata dość skutecznie pracowało na miano preparatorów i to głównie Leszno dało nam instytucje komisarzy . Jeśli Ci smutni panowie już są w polskim żużlu to zaufajmy im przecież ani razu nie dali nam powodu by im nie wierzyć . Tym razem staję po stronie Leszna a Rzeszów ze swoją Panią prezes okazał się małym żenującym klubikiem manipulowanym przez Pedersena .

 • Leszek Nowak lubi Komentarz

  Pani Półtorak, w Anglii zawodnicy niejednokrotnie jeżdżą w błocie tak, jak w latach 60-tych, 70-tych. Nikt nie narzeka tylko jedzie. Jesteście drużyną bez jaj i honoru.
  Żenada.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.