Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • les napisał/a komentarz do Żużel. Nicki Pedersen: Ludzie winią mnie za wszystko, bo tak jest najłatwiej [WYWIAD]

  Nicki to jest gość, stara gwardia. Pamiętam go w Stali i ciągle kibicuję

 • les lubi Komentarz

  Brawo Stal!! Brawo prezes Grzyb!

 • les lubi Komentarz

  stelmacher czy jak tam Tobie, Kim Zong Un, bardzo ciekawe rozumowanie, tylko Gorzów preparuje tor i przygotowuje pod swoich, zapewne w Lublinie pytają gości jak mają postępować aby im pasował, przestań w końcu pisać bzdety, dla mnie jest to obojętne, czy w Gorzowie zrobią loże, nawet jeszcze 100, jeśli jest na to zbyt, Lublin może część stadionu przeznaczyć na hotel na godziny, jeśli będą chętni, to dlaczego nie, a tory wszędzie są robione tak aby goście nie trafili z ustawieniami, bynajmniej na początek, ale to różnie bywa, chętnie przyjadę do Lublina na ligę i na pewno nie będę miał pretensje do toru jeśli Motor będzie wygrywał, a tym bardziej jak przegra.

 • les napisał/a komentarz do Żużel. Stal Gorzów wyda milion, żeby zarobić dużo więcej. Rozbudowa stadionu w Gorzowie coraz bliżej

  @jotefiks: zajmij się problemami gasnącej potęgi swojego klubu.

 • les napisał/a komentarz do Żużel. Podaj Cegłę: Wybór pomiędzy Zmarzlikiem a Sajfutdinowem. Zwycięzca może być tylko jeden [FELIETON]

  cegła nie chcę cie widzieć w Gorzowie sprzedawczyku

 • les lubi Komentarz

  Cegła to bym mógł sie zdecydować kim jest: dziennikarzem, niezależnym "ekspertem", działaczem związkowym czy menago Kołodzieja. Bo obecnie ma poczwórny konflikt interesów.

 • les lubi Komentarz

  niech sie cieszy, ze w Gorzowie zrobili mu tor pod jego przydupasa

 • les lubi Komentarz

  Janusz Kołodziej to specjalista od jednego rodzaju torów . Zwłaszcza tych , na których parametry wpływ ma jego menedżer . Świadczy o tym m.in. brak sukcesów tego zawodnika na torach zagranicznych

 • les lubi Komentarz

  widze Cegla ze juz wszedles do " sytstemu" lesnych dziadow i jesz im z reki ... hipokryto

 • les lubi Komentarz

  hehehe Janek Kołodziej coraz starszy to i dla Janka trzeba lobbować tory dla staruszków po 40 , najlepiej jakby działacze i eksperci siedzący w kieszeni u zawodników nie wypowiadali się na temat przygotowania torów.

 • les lubi Komentarz

  Cegła to taka falszywa gnida. Niby kocha Stal a nie potrafi się kontrolować i widać że ich nienawidzi.Jak by mógł to by się cieszył jak by spadł z ligi. Koldiemu to chyba robi la..ę. FALSZYWA GNIDA

 • les lubi Komentarz

  Ja na miejscu kibiców z Gorzowa nakopałbym mu do doopy.Nie znam drugiej takiej osoby,która by tak srała we własne gniazdo.Każdy mecz Stali,który on komentuje to jest ciągła krytyka.Nie trzeba być z Gorzowa,żeby to zauważyć.Widać,ze chłop ma straszny żal do Stali i być może się w ten sposób odgryza.Troche to przykre.

 • les lubi Komentarz

  Bardzo nieszczery jest Cegielski, ale wywiad świetny, by więcej takich tutaj. Wreszcie porządne, dziennikarskie pytania.

 • les lubi Komentarz

  Zacznijmy od tego że Cegły nie można uznać za zawodnika stali, po licencji która zdał w 96r jeździł do 99r później uciekł od stali a gdy miał wypadek to nagle sobie przypomniał o stali bo chciał pomocy, takich ludzi się nie nazywa zawodnikami Stali.

 • les lubi Komentarz

  czytając te komentarze można wysnuć jedno stwierdzenie : toż se pan Panie Krzysztofie biedy narobił, tym.bardziej będąc szefem stowarzyszenia metanol obraziłeś na łamach SF i w relacji z meczu w Gorzowie największego sponsora ligi - kibiców. Każdy normalny kibic zarówno kibicujący na stadionie jak i przed ekranem TV martwi się zdrowiem żużlowców, nie tylko podczas meczu ale i długo długo później. A pan nas obraził swoimi slowami. Trzeba przyznać że jako prezes stowarzyszenia Metanol działasz pan na jego szkodę łamiąc te zapisy

 • les napisał/a komentarz do Żużel. Cegielski: To nie moja wina, że Stal nie wygrała wyżej. Tory na wszystkie mecze powinna robić Ekstraliga [WYWIAD]

  @KS Tyskie: Nie porównuj, Piotrek miał chociaż jakieś osiągnięcia w tym sporcie, dla mnie za młodych lat był idolem. Raz dał ciała z tym falubazem i mu ciągle to wypominają. Przynajmniej nie sra do własnego gniazda jak ten patafian

 • les lubi Komentarz

  Cegielski mało mnie obchodzi że jest ci przykro...
  Wiedz Judaszu, że na Jancarzu jesteś ... persona non grata

 • les napisał/a komentarz do Żużel. Cegielski: To nie moja wina, że Stal nie wygrała wyżej. Tory na wszystkie mecze powinna robić Ekstraliga [WYWIAD]

  Dawno już pisałem że cegła za to plucie na Gorzów powinien być "persona non grata" w całym mieście. Miał w Stali wszystko co chciał z szacunkiem kibiców włącznie- co k..wa poszło nie tak?

 • les lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • les lubi Komentarz

  Redaktorze Galewski, dobre zdjęcie przy artykule które pokazuje kogo reprezentuje Krzysztof Cegielski i dlaczego jest stronniczy. Klub gorzowski winien wystąpić do telewizji, by w związku z powiązanie Cegielskiego z Klubem leszczyńskim, nie brać go składu sprawozdawców lub komentatorów tego spotkania. I jeszcze jedno. To Ekstraliga powinna sprawdzić dlaczego tor gorzowski przygotowywano między innymi, pod podopiecznego Cegielskiego i innych zawodników Unii. To jest gra o duże pieniądze, nie powinno być równych i równiejszych.

 • les lubi Komentarz

  Cegielski to ambitny dzieciak ze wsi pod Witnicą. W Stali uczył się żużla a gdy pojoł rzemiosło rzucił się na szerokie wody i zaczoł oplówać matkę której mleko ssał czyli Stal Gorzów. Już miał zakaz komentowania meczy Stali trochę się uspokoił ale widać ponownie wyimaginowane żale biorą górę. Idż do psycholog i nie zabieraj głosu na temat Gorzowa i klubu Stal. Będziesz zdrowszy. Twoje kalectwo to nie wina Stali Gorzów.

 • les lubi Komentarz

  Nie bądź śmieszny cegielski. Ciebie interesuje tylko i wyłącznie zdrowie zawodników? Dobry żart :) Najlepszy w tym przykład poobijanego Kołodzieja który rok temu ledwo trzymał się na motorze i jechał w meczu ligowym, a jego przyjaciel cegielski nawet słowem tego nie skomentował. Jesteś gościu stronniczy i żaden z ciebie ekspert.
  "Myślę, że nadal się nie rozumiemy. Zapytam inaczej: czy powinno być tak, że jeden klub ma nad sobą przez kilka dni komisarza a inny nie?
  Różnica polega na tym, że Stal Gorzów i Unia Leszno są w finale." a finał to jakiś inny mecz niż pozostałe w sezonie? To pokazuje właśnie takie samo podejście jak w przypadku Kołodzieja. Jest finał? Zróbmy wszystko żeby mojemu koledze ułatwić, a utrudnić jego przeciwnikom. Kołodziej słania się na nogach po chorobie (przykład z zeszłego sezonu)? Skoro lekarz klubowy pozwolił mu jechać, to widocznie jest do tego zdolny. Takie własnie podejście prezentuje cegielski, równi i równiejsi, a udaje wielce zatroskanego o zdrowie zawodników czy pieniądze Jędrzejaka... Zdrada płynie z ust panie cegielski!
  "nie opowiadajmy, jaka ta Anglia jest cudowna. Owszem, to niezastąpiona szkoła żużla, ale nie można jej w ogóle porównywać do polskich realiów. Musimy pamiętać o tym, że mamy teraz zupełnie inne silniki i tłumiki, które nie pozwalają na bezpieczną jazdę na torach przyczepnych i dziurawych. Warto o tym pamiętać."
  no faktycznie, doskonale pokazał to wczoraj Bewley. Sprzęt Woffindena zrobił z niego nagle zawodnika na poziomie czołówki ekstraligi? I warunki zupełnie mu w tym nie przeszkadzały. A co, w Anglii uczył się jazdy na innych silnikach i tłumikach niż te których używa się w Polsce?

 • les lubi Komentarz

  "Cegielski: To nie moja wina, że Stal nie wygrała wyżej" - czy Cegielski jest już do spraw mówienia wszędzie i o wszystkim? Jakie i gdzie zajmuje stanowisko?
  Czy trzeba zaczepiać go w każdej sprawie?

 • les lubi Komentarz

  prawda jest taka, ze tor byl zrobiony pod Leszno

 • les lubi Komentarz

  ''Jest mi przykro, że jestem personalnie atakowany. Szczególnie mi szkoda, że takie głosy płyną z Gorzowa''. A nam jest szczególnie przykro jak jesteśmy atakowani przez własnego wychowanka który o tym wspomina tylko gdy można się podczepić pod jakiś sukces Stali np. zdobycie DMP. I po co te wybiegi o pomocy dla Jędrzejakowej i Bartka Zmarzlika? Chcesz się wybielić? Za darmo tam prezesujesz w tym Metanolu? I co to za oskarżania o oszustwa? Nazwiska, konkrety. Był taki jeden co przed meczem Stali mówił, że nic nie dosypywał a potem, że jednak kilka wiaderek dosypał. No to dostał karę. A Ty co tu jątrzysz? Kawa na ławę albo siedź cicho.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.